18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Halman 2021-01-15, 10:16 38
Pan Arab...
Zgłoś
Avatar
saves 2021-01-15, 10:49 120
Politpoprawne gówno.
Zgłoś
Avatar
JiggyPete 2021-01-15, 10:53 14
oi, oi mimo że wkurwia mnie niesłychanie ten brytyjski dialekt, to jednak baba w autobusie miala racje. Nie wiadomo o czym taki ciapak pierdoli w autobusie w obcym jezyku rownie dobrze moze sie żegnać z rodzinką bo ma zamiar odpalić pas szachida pod marynarka
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2021-01-15, 10:59 2
Halman napisał/a:

Pan Arab...



Widac, ze dobrze wychowany dzieciak
Zgłoś
Avatar
torturant 2021-01-15, 11:13
Cham, nie Pan. Panem, to jestem ja.
Zgłoś
Avatar
lucilla 2021-01-15, 11:17 29
"oi, oi mimo że wkurwia mnie niesłychanie ten brytyjski dialekt, to jednak baba w autobusie miala racje. Nie wiadomo o czym taki ciapak pierdoli w autobusie w obcym jezyku rownie dobrze moze sie żegnać z rodzinką bo ma zamiar odpalić pas szachida pod marynarka"

To teraz zamień Araba na Polaka. Siedzisz na Wyspach, dzwoni do Ciebie mama i co gadasz z nią po angielsku?
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2021-01-15, 11:18 36
Szybciutko trzeba ten temat usunąć, gdyż jest przesiąknięty lewactwem aż można się porzygać.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-01-15, 11:23 14
Marksistowskie gówno dla otępiałych socjaluchów. Trzeba być skutecznie ograniczonym, żeby uwierzyć, że taka jest rzeczyewistość.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-01-15, 11:24 8
wojtekpwse napisał/a:

Szybciutko trzeba ten temat usunąć, gdyż jest przesiąknięty lewactwem aż można się porzygać.


a ja bym to właśnie zostawił specjalnie jako przykład podręcznikowej indoktrynacji umysłów poprzez media...
nagranie zrealizowane w pionie (target; generacja 2000) ze niby takie z prawdziwego życia wzięte, tfuuu...
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-01-15, 11:25 2
lucilla napisał/a:

"oi, oi mimo że wkurwia mnie niesłychanie ten brytyjski dialekt, to jednak baba w autobusie miala racje. Nie wiadomo o czym taki ciapak pierdoli w autobusie w obcym jezyku rownie dobrze moze sie żegnać z rodzinką bo ma zamiar odpalić pas szachida pod marynarka"
To teraz zamień Araba na Polaka. Siedzisz na Wyspach, dzwoni do Ciebie mama i co gadasz z nią po angielsku?



Przecież to lewacki troll próbujący potwierdzić słuszność tej propagandy.
Zgłoś
Avatar
żmij 2021-01-15, 11:30 4
Myślę, że na żydorurze zrobisz furorę takim filmem.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-01-15, 11:41 12
Lewackie kłamliwe żydowskie ścierwo, nie materiał. Oczywiście prócz uderzenia w białych "faszystów", ma jeszcze skłócać 2 największych żydowskich wrogów, czyli białych chrześcijan, i ciapatych muslimów. Należy więc wyraźnie podkreślić że choć miejsce Islamu nie jest w Europie, to ściąga go tu lewacka żydowska międzynarodówka!!!. Tak samo ona produkuje poprawność polityczną, wszelką wrogość, daje przyzwolenie ciemnym na ponoszenie się, a prawdopodobnie również inicjuje wszelkie zamachy.
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-01-15, 13:23 2
JiggyPete napisał/a:

oi, oi mimo że wkurwia mnie niesłychanie ten brytyjski dialekt, to jednak baba w autobusie miala racje. Nie wiadomo o czym taki ciapak pierdoli w autobusie w obcym jezyku rownie dobrze moze sie żegnać z rodzinką bo ma zamiar odpalić pas szachida pod marynarka



A polacy w Anglii po polsku to pewnie o bigosie tylko pierdolą a niemcy po niemiecku o nalotach na Warszawe itd
Zgłoś
Avatar
lucilla 2021-01-15, 14:04 1
"Przecież to lewacki troll próbujący potwierdzić słuszność tej propagandy."

I tu się mylisz; ani lewak ani prawak. Głąbie nic nie jest ani czarne ani białe. Każda ze stron ma trochę racji, a tylko debile dają się prowadzić nieomylnym wodzom za rękę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie