18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Papaj słucha śpiewu
Wiewór • 2019-10-04, 10:09
Papaj obrońca pedofilów zwany Bestią z Wadowic zawstydził się gdy mu śpiewają piosenkę.



ukryta treść
Zgłoś
Avatar
DHLPIZDACWEL 2019-10-05, 13:55
Ale śmieszny filmik....Dawno się tak nie uśmiałem. Pamiętam jak razem po maturze jebaliśmy PZPN.
Zgłoś
Avatar
labro69 2019-10-05, 14:16 2
Wiewór napisał/a:

Papaj obrońca pedofilów zwany Bestią z Wadowic zawstydził się gdy mu śpiewają piosenkę.



genialne chlopie !!
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-10-05, 22:51
Wiewór napisał/a:

Nołp. Nie jestem bozia z mitologi chrześcijańskiej. Jestem jedną osobą a nie trzema.
Tęsknię za sezamkowym bo to był mój najlepszy ziom.
Nikt tak nie potrafił podkurwic katoli jak on.

Katole do tej pory maja skurcz odbytu na myśl o nim bo taka traume im zafundował.
I co ten papaj dokładnie zrobił że ta komuna upadła? Wszyscy tak pierdola a nikt nie umie powiedzieć co zrobił. Chuja zrobił. Jak była bolszewia to już kombinował jak ochronić ziomeczkow jebiacych dzieci po kątach.
W upadku komuny pomógł Reagan a nie koles w śmieszne czapce.
Edmund w jednym masz rację. Kościół nie pozwala na postęp świeckosci i ateizacji bo traci wpływy i hajs się przestaje zgadzać.



dobrze prawisz ziom,
heja kuku na macza

Wiewiór, ile wysrali ci grosza z dupy, za tą gównoburzę,
tak z ciekawości pytam,,,,,,,,, na ile się cenisz,
masz choć 150 za godzinę
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-10-06, 0:23 1

Jest sobota, dzień wolny od zadań domowych więc gimboateiści w natarciu.
Zgłoś
Avatar
Sadolek89x 2019-10-06, 0:45
Ja pierdole, jesteście żałości. Wszyscy, bez wyjątku. Chuj kogo obchodzą wasze religijne przemyślenia, Karol był taki, sraki czy owaki, chuj wszystkich obchodzi wasze zdanie wy zjebane łby, zachowujecie się jak dzieci które chcą zaistnieć w internecie pedałki. Jebać was, podkręcał bym wam łby
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-10-06, 13:26
@PieronJasnySzlag
Nie zesraj się zjebku. Prawda w oczy kole, gimbokatolu.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-10-07, 8:29 1
SQRW3L_ponury napisał/a:

kk nie ma konkurentów w tej materii - "konkurenci" nie mają na koncie zadnych zbrodni popełnianych na masową skalę zw. z ruchaniem dzieci, kryciem pedofili czy praniem brudnych pieniedzy - wiec to żadna konkurencja



Jedni zboczeńcy zastępuja drugich. Tyle ze chca doprowadzić do tego ze ruchanie dzieci będzie legalne.
Zgłoś
Avatar
nujorker 2019-10-07, 13:25 1
Ku*wa, zrobili sobie kpinę z ówczesnego króla pedofilskiej mafii, a część użytkowników, mam na myśli to zwykłe, bezrefleksyjne polactwo wychowane w duchu wygodnego średniowiecza obruszyło się, bo "świentość" jest kalana. Cóż, religia jak widać potrzebna jest i trafia tylko do najgłupszych jednostek. Mentalność i rozumowanie w typowo katolickim stylu: krycie pedofilii jest cacy, Bolek-agent to ciota i ch*j...
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2019-10-07, 18:37 1
poligon6 napisał/a:

Jedni zboczeńcy zastępuja drugich. Tyle ze chca doprowadzić do tego ze r*chanie dzieci będzie legalne.



Jedni to faktyczni zboczency drudzy sa jedynie oskarżani o zboczenie przez tych pierwszych - poza kk nie ma żadnej innej organizacji kryjącej pedofile i to są fakty - reszta to propaganda
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-10-08, 8:21
edmund napisał/a:

Wiewiór, ile wysrali ci grosza z dupy, za tą gównoburzę,
tak z ciekawości pytam,,,,,,,,, na ile się cenisz,
masz choć 150 za godzinę


150 ale w euro. Tyle mi płaci pan George Soros. Przelewem z Tel Aviv-Jafa.
Także lepiej na tym wychodzę niż Emilka u Zera.

poligon6 napisał/a:

Tyle ze chca doprowadzić do tego ze ruchanie dzieci będzie legalne.


Przecież prawo kanoniczne od zawsze dopuszcza dupcenie dzieci.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-10-08, 8:25
SQRW3L_ponury napisał/a:

Jedni to faktyczni zboczency drudzy sa jedynie oskarżani o zboczenie przez tych pierwszych - poza kk nie ma żadnej innej organizacji kryjącej pedofile i to są fakty - reszta to propaganda



Lewusy bronia zboczeńców którzy pasuja im ideologicznie, to zrozumiałe tak jak katole bronia katabasów. Nie musisz sie tłumaczyc.

Wiewór napisał/a:

Przecież prawo kanoniczne od zawsze dopuszcza dupcenie dzieci.



To teraz jeszcze prawo cywilne bedzie dopuszczać. Już tęczuchy się o to postaraja by na zajęciach w przedszkolu obciagnąć skórę w ramach ćwiczeń.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-10-08, 8:34
PieronJasnySzlag napisał/a:

Jest sobota, dzień wolny od zadań domowych więc gimboateiści w natarciu.



Napisał gościu, który nigdy nie czytał biblii i został katolikiem bo ochrzcili go rodzice.

poligon6 napisał/a:

To teraz jeszcze prawo cywilne bedzie dopuszczać. Już tęczuchy się o to postaraja by na zajęciach w przedszkolu obciagnąć skórę w ramach ćwiczeń.



Możesz mi wskazać źródło tych fenomenalnych informacji?

Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-10-08, 9:13
@up na chuj mnie wklejasz jakieś głodne kawałki, nie zwiazane z tym co pisałem.
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2019-10-08, 20:40 1
poligon6 napisał/a:

Lewusy bronia zboczeńców którzy pasuja im ideologicznie, to zrozumiałe tak jak katole bronia katabasów. Nie musisz sie tłumaczyc.



Zboczki w odróznieniu od klech nie kryją gwałcicieli dzieci wiec tu nie ma kogo bronić - lepiej napisz z czyjej dupy tym razem wyssałeś te brednie o marszczeniu freda przedszkolakom
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-10-09, 9:03
SQRW3L_ponury napisał/a:

Zboczki w odróznieniu od klech nie kryją gwałcicieli dzieci wiec tu nie ma kogo bronić - lepiej napisz z czyjej dupy tym razem wyssałeś te brednie o marszczeniu freda przedszkolakom



Nie musisz się ciskać lewacki zjebie. Pedź do swoich teczuchów i ich tłumacz, jedni dewaianci warci drugich i chuj. A to ze wybielasz jednych swiadczy o pewnym zjebaniu umysłowym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie