18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Pech motozwieracza
~Velture • Wczoraj 12:24
Najpierw ujęcie z perspektywy moto a potem kamerka z auta.

Komentarze zostawiam wam

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
emilek34 Wczoraj 18:22
8xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx3-----_ napisał/a:

Wina żydów i tyle



Żydów i Tuska.
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me Wczoraj 18:40 1
BambiPMT napisał/a:

Nie wiem czy masz prawko. Ale jak jedziesz za kimś i on skręca, to zwalniasz i pozwalasz mu na to.
Widać że z was kryptopedały, tak swojej cioty bronicie. Zawsze, bezwzględnie powinna być wina tych pedałów na motorach.



zwalniasz i pozwalasz pod warunkiem, że masz warunki i czas na to a nie jak ktoś Ci wymusi.
Zgłoś
Avatar
Bodi88 Wczoraj 18:43
Jeden debil wyprzedza na podwójnej, drugi niezdecydowany, ma pas rozbiegowy i się zastanawia co zrobić.
Zgłoś
Avatar
bartini6 Wczoraj 19:11
Kuurła a taki ładny litrowy vstrom był i to po lifcie.
Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie Wczoraj 19:19 1
corpo_kills_me napisał/a:

zwalniasz i pozwalasz pod warunkiem, że masz warunki i czas na to a nie jak ktoś Ci wymusi.



Jakby motocyklowy jechał przy prawej krawędzi tak jak przepisy nakazują, to by mu się nic nie stało. Praktycznie za kazdym razem kurwa wypadki z motorami są spowodowane w 50% trzymania się lewej skrajnej.
Zgłoś
Avatar
Paszport_Polsatu_1979 Wczoraj 19:32 2
BambiPMT napisał/a:

Nie wiem czy masz prawko. Ale jak jedziesz za kimś i on skręca, to zwalniasz i pozwalasz mu na to.
Widać że z was kryptopedały, tak swojej cioty bronicie. Zawsze, bezwzględnie powinna być wina tych pedałów na motorach.



Sam jesteś pedałem. To że gościa stać na motocykl i ma pasję jeździć na nim, nie znaczy, że ma odpowiadać za wszystkich debili na drodze.
Nie wiń całego świata, żeś sierota i nie zdałeś prawka na motocykl.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały Wczoraj 19:40 4
8xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx3-----_ napisał/a:

Gdyby motokurwapizda jechała prawidłową prędkością to nu nie musiała nawet hamować



Dalej nie rozumiesz że jechał całe 54 km/h więc jedyną Moto kurwą jesteś ty i chuj ci na imię pizdo

[ Dodano: 2024-10-21, 19:45 ]
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

Jakby motocyklowy jechał przy prawej krawędzi tak jak przepisy nakazują, to by mu się nic nie stało. Praktycznie za kazdym razem kurwa wypadki z motorami są spowodowane w 50% trzymania się lewej skrajnej.



Chuja się znasz. Jechał przy lewej dając kurwie z puszki czas i możliwość zauważenia się w lusterku. Gdybyś czasami jeździł chociaż puszką to byś o tym wiedział.
Wypadki z motocyklami w większości są spowodowane przez kurwy z puszek, które są na tyle niedojebane że nie ogarniają co robią i jak ich uczono. A potem szukanie usprawiedliwień że na prostej kilometrowej drodze kilka sekund to za mało żeby zobaczyć że światło się zbliża, że dzisiaj poniedziałek, że sąsiad złodziej ma lepiej😅
Zgłoś
Avatar
jazeck Wczoraj 20:09
Moto na prawie wg mnie. Ważne żeby się nie ruszać, bo można sobie zrobić większy problem. Dobrze że ten co podbiegł, zapewne tak mówił, nie ruszaj się chłopie! Tzn mam taką nadzieję...
Zgłoś
Avatar
Extermis Wczoraj 20:14
Zgłoś
Polak_mały napisał/a:

Dalej nie rozumiesz że jechał całe 54 km/h więc jedyną Moto kurwą jesteś ty i chuj ci na imię pizdo
Chuja się znasz. Jechał przy lewej dając kurwie z puszki czas i możliwość zauważenia się w lusterku. Gdybyś czasami jeździł chociaż puszką to byś o tym wiedział.
Wypadki z motocyklami w większości są spowodowane przez kurwy z puszek, które są na tyle niedojebane że nie ogarniają co robią i jak ich uczono. A potem szukanie usprawiedliwień że na prostej kilometrowej drodze kilka sekund to za mało żeby zobaczyć że światło się zbliża, że dzisiaj poniedziałek, że sąsiad złodziej ma lepiej😅



54 to ciebie w dupe jebali.W Polsce jest obowiązek jazdy możliwe blisko prawej krawędzi jezdni i większość wypadków z udziałem tych kurw na odkurzaczach jest z ich winy
Zgłoś
Avatar
ErwinR Wczoraj 22:30
jaki kurwa fejsbuczek xD
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde Wczoraj 23:08
Tutaj pojawiają się dwie szkoły :

Fałęcka mówi tak: Kierowca osobówki zmieniając pas ruchu z prawego na lewy nie zachował nalezytej ostrożności i nie spojrzał czy pas ten jest wolny w związku z powyższym wymusił pierwszeństwo na motopiździe i ten się rozjebał.
Tak mówi prawo.

Otwocka szkoła natomiast tako rzecze:
Gdyby kierowca samochodu mógł zauwazyć że koleś na wiertarce zapierdala dużo powyżej 50km.h (jakoś poprzednie auto spokojnie sobie przejeżdża i kierowca go widzi) to by się nie wyjebał.... otóż oczywiście że kierowca matołocyklista miał pierwszeństwo. Oczywiście że kierownik osobówki w myśl przepisów zajechał mu droge i wymusił pierwszeństwo.... ale dokładnie to każdy matołocyklista może sobie napisać na nagrobku.
Miałem pierwszeństwo ! No i chuj z tego ? (dokładnie to samo można kierować do pedalarzy i pieszych... )

[ Dodano: 2024-10-21, 23:09 ]
Cytat:


Dalej nie rozumiesz że jechał całe 54 km/h więc jedyną Moto kurwą jesteś ty i chuj ci na imię pizdo
Chuja się znasz. Jechał przy lewej dając kurwie z puszki czas i możliwość zauważenia się w lusterku. Gdybyś czasami jeździł chociaż puszką to byś o tym wiedział.
Wypadki z motocyklami w większości są spowodowane przez kurwy z puszek, które są na tyle niedojebane że nie ogarniają co robią i jak ich uczono. A potem szukanie usprawiedliwień że na prostej kilometrowej drodze kilka sekund to za mało żeby zobaczyć że światło się zbliża, że dzisiaj poniedziałek, że sąsiad złodziej ma lepiej


Musisz zdecydowanie przesiąść się z tego swojego skuterka 50ccm na coś większego... i doświadczyć jazdy pomiędzy samochodami a nie staremu po żubra do GS "bez las i łonke" to się dowiesz dlaczego nie masz racji.

______________

==============================================
Zgłoś
Avatar
SoDramatic Dzisiaj 6:15
Te komentarze to jest kurwa złoto 🧚😎 Proszę o dalsze komentarze kolejnych ekspertów, anyone ?
Zgłoś
Avatar
Polak_mały Dzisiaj 8:41
Dżizas_kurde napisał/a:

Tutaj pojawiają się dwie szkoły :
Fałęcka mówi tak: Kierowca osobówki zmieniając pas ruchu z prawego na lewy nie zachował nalezytej ostrożności i nie spojrzał czy pas ten jest wolny w związku z powyższym wymusił pierwszeństwo na motopiździe i ten się rozjebał.
Tak mówi prawo.
Otwocka szkoła natomiast tako rzecze:
Gdyby kierowca samochodu mógł zauwazyć że koleś na wiertarce zapierdala dużo powyżej 50km.h (jakoś poprzednie auto spokojnie sobie przejeżdża i kierowca go widzi) to by się nie wyjebał.... otóż oczywiście że kierowca matołocyklista miał pierwszeństwo. Oczywiście że kierownik osobówki w myśl przepisów zajechał mu droge i wymusił pierwszeństwo.... ale dokładnie to każdy matołocyklista może sobie napisać na nagrobku.
Miałem pierwszeństwo ! No i chuj z tego ? (dokładnie to samo można kierować do pedalarzy i pieszych... )
Musisz zdecydowanie przesiąść się z tego swojego skuterka 50ccm na coś większego... i doświadczyć jazdy pomiędzy samochodami a nie staremu po żubra do GS "bez las i łonke" to się dowiesz dlaczego nie masz racji.



Po 1 nie potrafisz rozróżnić zmiany pasa od skrętu w lewo z rozbiegówki.

Po 2 nie wiesz jak działa kamerka 360 i jaki wpływ na zarejestrowany obraz mają zastosowane w niej obiektywy, więc nie ma sensu nawet przechodzić do FPS

Po 3 to że ty jeździsz staremu po żubry skuterkiem nie znaczy że wszyscy mają tak zjebane życie
Zgłoś
Avatar
janiestad666 Dzisiaj 9:27
Wina puszkarza ale dziwi mnie ze motopizda zapierdala jak nie umie wyminac niespodziewanej przeszkody
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów