18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ktoś pisał o zwyrodnialcach KRSS.
Pedofile Księża pominięci w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.
W każdym zawodzie są ludzie dobrzy i źli. Problem występuje, kiedy jakiś zawód, w tym przypadku księża są chronieni, przez Ministerstwo Sprawiedliwości pomimo tego, że popełnili tak ohydne czyny jak pedofilię.

Zbigniew Ziobro udostępnił bodajże wczoraj pod adresem w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym, informacje o przestępcach seksualnych prawomocnie skazanych za swoje czyny.

O ile niełatwo znaleźć informacje w sieci o pełnych danych takiej osoby to pewne poszlaki pozwalają ustalić, że rejestr pomija niektórych księży, którzy zostali prawomocnie skazani na karę pozbawienia wolności za odbywanie stosunków seksualnych z dziećmi.

Np. ks. Roman B. skazany na 8 lat w 2008 roku za wielomiesięczne molestowanie 13 letniej dziewczynki z Pyrzyc. Chociaż nazwisko nie jest ogólnie dostępne to media podają, że ksiądz urodził się w 1976 roku i pochodzi ze Szczecina. Po wpisaniu w wyszukiwarkę Imienia ROMAN wyskakuje kilku przestępców ale żaden nie spełnia kryteriów Imiona ROMAN, Nazwiska B. i daty urodzenia 1976. Żadne ze zdjęć z wyszukiwarki, również nie pasuje do zdjęcia pedofila z mediów:

Głośnym echem ostatnio odbiła się prośba księdza Pawła K do Prezydenta Dudy o ułaskawienie. Prośba została wysłana dwukrotnie w ostatnim roku przez pedofila i przez jego matkę a prośbę poparł proboszcz parafii, w której ksiądz wykonywał swoją posługę. Paweł K został skazany w 2015 roku, po tym jak w 2012 roku przyłapano ówczesnego księdza K z 13-letnim chłopcem w pokoju hotelowym. Ksiądz K miał również przy sobie pendrive ze zdjęciami i filmami o treści pedofilskiej w czasie zatrzymania. W rejestrze Ziobry jest dwóch Pawłów K., żaden nie został skazany w 2015 roku i nie wygląda tak jak zdjęcia z mediów:

Ksiądz Wojciech G., chyba najsłynniejszy ksiądz pedofil, misjonarz przyłapany na wykorzystaniu seksualnym dzieci na Dominikanie został skazany na 7 lat w 2015 roku w wyniku dobrowolnego poddania się karze przez księdza. W rejestrze Ziobry nie występuje osoba o imieniu Wojciech i nazwisku G. ani nikt o takim zdjęciu:

Tak jak napisałem na wstępie...w każdym zawodzie znajdą się ludzie dobrzy i ludzie źli i ten post nie jest atakiem na księży bo poza zawodem księdza jest również mnóstwo skazanych pedofilów....tylko, że oni znajdują się w rejestrze Ziobry.

Ten post zwyczajnie stwierdza, że Ministerstwo Sprawiedliwości chroni kastę kościelną i na pewno nie jest to dobra wiadomość dla dzieci ani ich rodziców bo jeżeli w zamyśle Ziobry była ochrona dzieci poprzez informowaniu społeczeństwa o potencjalnym zagrożeniu ze strony prawomocnie skazanego pedofila to czy takie zagrożenie nie występuje jeżeli ten pedofil nosił, lub nadal nosi sutannę?

Nie powinno być świętych krów, kiedy idzie o dobro naszych dzieci!

zródło: salon24.pl/u/agdzielogika/833603,pedofile-ksieza-pominieci-w-rejestrze...

nawet na wykopie o tym piszą
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-01-04, 12:25 4
serczynski napisał/a:


nawet na wykopie o tym piszą



Wykop to chujnia z przytupem... Czytałem tam parę razy komentarze, to już kurwa Nasze największe Sadolowe głupki są od nich mądrzejsze... Już nawet nie wspomnę o tym, że mają opóźnienie z materiałem przynajmniej z dobę za Sadolem...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-01-04, 12:31 4
bo stąd kopiują

a co do księży to przecież to było oczywiste, że będą traktowani jak święte krowy. Jeszcze by się wydało gdzie jest ta słynna parafia gdzie zsyłają tych co wpadli.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2018-01-04, 12:34
Zawsze może napisać do Ministerstwa Sprawiedliwości (także mailowo) i w ramach dostępu do informacji publicznej zażądać wyjaśnienia. Daj znać na forum, mnie też to interesuje.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-01-04, 12:40 1
donkapusta napisał/a:

Daj znać na forum, mnie też to interesuje.



Boisz się, żeby nie upublicznili?
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-01-04, 12:56
Wojciech G. nie występuje w rejestrze bo się podobno wychuśtał - sam albo z pomocą kolegów z pod celi.
Zgłoś
Avatar
madufo 2018-01-04, 13:03
wypierdalać z tym tematem do działu Polityka, po to siedze na tym portalu, żeby nie dotykała mnie gównoburza, a lada moment sie rozpocznie pierdolenie pis, po , nowoczesna, SLD i inne ścierwa.
Wypad z tym...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-04, 13:03 3
To było do przewidzenia. Ciekawe co na to wojujący sadolowy gimba katoliban?
Jakie tym razem będzie usprawiedliwienie dla wybiórczego traktowania prawa w Polsce przez PiS i wyjątkowo łaskowego podejścia do księży pedofilów.
Myślę że czas skończyć z tą wielką szopka. Wszyscy dobrze wiedzą jak jest w Polsce że księża mogą pierdolić dzieci bezkarnie. Powinni po prostu wpisać do kk że kary za pedofilię nie dotyczą księży żeby zaoszczędzić pracy sądom, policji i prokuraturze, żeby nie musieli dłużej tracić czasu i udawać że ścigają zboczeńców w sutannach.
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-01-04, 13:09 2
Można by samemu sprawdzić, jakbyś miał dostęp.. i pełne dane o tych osobach chociaż..


Nie ma to jak brać info z bloga neofity "totalnie zdolnej opozycji".
Jeszcze nie weryfikować..
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-01-04, 13:13 2
Up

no kto jak kto, ale ksiądz to osoba dosyć publiczna, więc nie widzę powodu dawać go w dostępie ograniczonym
Zgłoś
Avatar
Plast80 2018-01-04, 13:19
Nim zaczniecie się wypowiadać, liźnijcie trochę tematu dogłębnie a nie siejecie gównoburzę z nagłówków. Nikogo nie bronię , nie róbcie z siebie, wykształconych ponad możliwości ...
Zgłoś
Avatar
hejcior 2018-01-04, 13:28 1
A nie potrzeba prawomocnego (skazującego) wyroku sądu, żeby się na takiej liście znaleźć? O ile wiem przypadki klech zabawiających się z dziećmi są załatwiane 'wewnątrz kościoła' a nie przez wymiar sprawiedliwości (sprawiedliwy tylko z nazwy).
Nie jestem ekspertem, ale to dyktuje logika?
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-01-04, 13:59
@nowynick Nie to jest zasadą rejestru. Rejestr klasyfikowany jest ze względu na przewinienia.
Przypieprzanie się do tego, że nie ma tam ludzi bez wyroków, albo nie ma tam kogoś, kto był tak zły, że zasłużył, to błąd logiczny.
Zgadzam się jednak, że osoby powszechnie znane powinny być publicznie piętnowane i usuwane z życia publicznego w każdy możliwy sposób.
Tym bardziej zaostrzone powinny być kary dla osób piastujących posadę zaufania publicznego i osób mających wpływ na większe grona osób - za demoralizację. Mam na myśli Posłów, Senatorów, Sędziów, Prawników, Strażaków, Lekarzy, Policjantów, Strażników Miejskich, Nauczycieli, Urzędników, Księży, Aktorów i Aktorki, Piosenkarzy i Piosenkarki i pozostałych Celebrytów. Przepraszam, jeżeli jakiegoś ćwoka pominąłem.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2018-01-04, 14:12 1
Zgodnie z informacją Ministerstwa Sprawiedliwości tylko 1 na 1500 spraw o Pedofilię dotyczy Księdza. Sprawa Księży Pedofili jest nadmuchana przez Lewicowe Media których zadaniem jest rozbicie Prawicy a by to zrobić to już sam Marks opisał jak należy to robić czyli uderzać w "Filary"... Kościół, Tradycje, Media, Elektorat.

Rejestr jak już sami pomysłodawcy informowali nie jest jeszcze skończony i ciągle jest w trakcie aktualizacji. Oprócz 1 na 1500 Pedofili Księdza brakuje w nim bardzo licznej i to dużo liczniejszej niż 1 na 1500 spraw Reprezentacji "Artystów"... Bowiem artyści są jedną z najliczniejszych grup pedofilskich... Choć jak wiemy panuje podwójne standardy i np taki Polański niby Pedofilem nie jest bo jakoś to tam się tłumaczy inaczej...
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-01-04, 14:32 1
Ech bolszewickie ścierwa najczęściej scyzorykiem chrzczone i ich wielka walka z krzyżem...
Fakty są takie:

USA - pedofilów wśród rabinów jest 2x więcej niż wśród katolickich księży. A u protestantów 3x więcej.

Polska Na 1000 skazanych za pedofilie jest średnio 1 ksiądz czy lekarz. Większość to bezrobotni, reszta inne grupy zawodowe. Najwięcej budowlańcy, mechanicy, ślusarze.
...Ciekawostką jest że 40% pedofilów to sodomici. A parzcież ich max 0.4% w społeczeństwie. Zaiste ciekawe.

Źródełko proszę bardzo. Jest nawet w tym waszym lewackim portalu nazi-lisa. http://natemat.pl/85477,kim-sa-polscy-pedofile-okazuje-sie-ze-nie-ksiezmi-ani-nauczycielami

Odjebcie się khazarskie kundle zza Dniepra od kościola Polaków!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie