18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44

W walce z pedofilią w Kościele nie chodzi o ofiary, ale o kasę i zdyskredytowanie Kościoła

"Fundacja zajmująca się ofiarami pedofilii w Kościele jasno pokazała, że nie o ofiary i nie o oczyszczenie Kościoła jej chodzi, ale o to, by wyciągnąć z niego kasę i zdyskredytować go.
Po mocnych i jednoznacznych słowach biskupa Wojciecha Polaka Fundacja „Nie lękajcie” się przeszli do kontraataku i jasno zdefiniowali swoje cele. „Mamy wątpliwości co do szczerości jak i zgodności słów bp. Wojciecha Polaka ze stanowiskiem polskiego Kościoła. Słowo 'przepraszam' nic nie kosztuje. Ale i tak nie usłyszeliśmy tego od prymasa Polski” - napisali w oświadczeniu założyciele Fundacji.

„Skala zjawiska nie jest mała, a sprawcy nie są okazjonalni. Kościół w Polsce na pewno ma dane statystyczne o pedofilach w swoich szeregach. Kościół katolicki poprzez ukrywanie przypadków ponosi w takim samym stopniu odpowiedzialność moralną za nasze krzywdy, co sprawcy” - oznajmili, jasno wskazując, że nie chodzi im o sprawiedliwość, ale o zemstę i zniszczenie instytucji Kościoła.

Ale nie bez znaczenia są też pieniądze, których fundacja domaga się od Kościoła. „Ponieważ jest on zwierzchnikiem sprawców, których notabene chronił i chroni. Nasze stanowisko jest jednoznaczne: domagamy się odszkodowań i powołania niezależnej komisji do zbadania skali zjawiska. O pomoc psychologiczną, jak i inną zatroszczymy się sami” - napisali w oświadczeniu.
"
A teraz garść statystyk pokazujących zakłamanie mainstreamowych mediów:
""Na tysiąc pedofilów przypada jeden ksiądz i czterystu gejów, jak podał ks. Dariusz Oko.
Ciekawe czy liberalne media czterysta razy częściej biją na alarm i piszą o pedalskich pedofilach"
fronda.pl/a/w-walce-z-pedofilia-w-kosciele-nie-chodzi-o-ofiary-ale-o-k...
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-09-29, 16:32
Po to ktoś zrobił fundację, żeby trzepać na tym kasiorę. Co nie znaczy, że jest to w porządku. Takich którzy tworzą fundacje tylko po to, żeby rzeczywiście pomóc w danej sprawie to trzeba ze świeczką szukać.

PS: Kościół też jest nie bez winy.. Gdyby tamtejszy mózgi były bardziej elastyczne to by wiedzieli, że średniowiecze minęło, a w dzisiejszych czasach nie da się ot tak zatuszować sprawy.. Ilu by zyskali chętnych gdyby na zbity ryj wyrzucali wszelkich dewiantów i przekrętów.. A tak próbują wmówić, że są idealni no to mają gasnące poparcie w społeczeństwie.
Zgłoś
Avatar
Cormacze 2013-09-29, 17:35 3
Imie_jego_44 gościu poważnie jesteś nawiedzony
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-09-29, 21:24 7
Jakby ze dwa lata temu ktoś mi powiedział, że na sadisticu będzie się cytować frondę w celach innych niż humorystyczne, to bym się chyba obsmarkał ze śmiechu.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-09-29, 22:17
Całe szczęście Sadistic zmienia się na lepsze cieszy mnie, że mam w tym swój udział.
Zgłoś
Avatar
mineten 2013-09-30, 11:41
Mysle ze to nie tyle problem wymyslony przez lewakow co wykorzystany przez lewakow.
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-09-30, 15:00 2
Tak, kurwa, sadistic zmienia się na lepsze. Aż chyba trzeba będzie drugie forum założyć żeby uciec od tych narodowców i innych politykierów. A poza tym, nie ma czegoś takiego jak "lewak". Przynajmniej na tym portalu - to obelga przylepiana do każdego, kto się nam nie podoba.
Zgłoś
Avatar
M................3 2013-10-06, 12:50 3
Jeśli na prawdę masz takie zdanie to jesteś debilem. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-10-06, 14:33 1
Pedofilia w kościele nie jest większa niż gdzie indziej - czyli nie ma problemu. Nie da się udowodnić niemożliwości istnienia jakiegokolwiek boga - bóg katolicki istnieje. Popełniono kilka błędów przy ustalaniu brakujących ogniw - ewolucja do kosza. A niech tylko ateista spróbuje coś tak uogólnić.
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2013-10-10, 0:47 3
de Sade napisał/a:

Jakby ze dwa lata temu ktoś mi powiedział, że na sadisticu będzie się cytować frondę w celach innych niż humorystyczne, to bym się chyba obsmarkał ze śmiechu.


Popieram Markizie w stu procentach. Co tacy ludzie jak imie jego 44 robią na tym portalu, na różaniec wypierdalaj prawiczku.
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-10-10, 8:41
I jeszcze ci narodowcy... Plaga.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-10-13, 11:28
Kurwa, frondozjeby dotarły i na ten portal. Dodaj jeszcze że 5-letnie dzieci sobie to powymyślały (wydumały sobie że ksiądz im wpychał penisa w buzie, taką mają bujną wyobraźnię! Bo wiadomo że pięcioletnie dziecko które chce pogrążyć nielubianego księdza nie powie "popchnął mnie" albo "obraził", a opisze skomplikowany akt molestowania seksualnego). A co powiesz o kultowej już wypowiedzi Michalika? Że co, że to był hologram stworzony przez TVN? A nie, to był lapsus! Idź spać.
Nareszcie ktoś się zabrał za tą katolicką hołotę, najwyższy czas. A teraz poobrażaj wszystkich co się nie zgadzają z twoim pierdoleniem od lewaków i pro-islamistów i won stąd, bo to nie jest strona przeznaczona dla tak tępych i ograniczonych osobników jak ty.

Cytat:

Całe szczęście Sadistic zmienia się na lepsze cieszy mnie, że mam w tym swój udział.



A mnie smuci że tacy ludzie jak ty nie są banowani na dzień dobry. Już kurwa rozumiem że wp czy onet na psy zeszły, ale że jest przyzwolenie społeczne sadistica by takie tematy tu wisiały, to już ręce odpadają.

A jeszcze co do samego tytułu tematu:
Cytat:

Pedofilia w Kościele - problem wymyślony przez lewaków.



Dla lewaków, czyli ludzi twojego pokroju, pedofilia to właśnie nie jest żaden problem.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-10-14, 14:26
up^ spinasz się bo widzisz, że sadistic się zmienia i ze swoimi poglądami nie jesteś tu u siebie i dobrze! jeszcze trochę a lewaki stąd znikną i wtedy sadistic stanie się prawdziwie niezależnym medium w internecie na czym na pewno zyska.
Zgłoś
Avatar
JanPawełLubiłMałeDzieci 2013-10-15, 11:06
Fronda? To gowno tego katośmiecia Terlikowskiego? HUEHUEHUEHUE
Krk to gang pefofili i darmozjadow nieplacacych podatkow, elo.
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2013-10-16, 14:14


sadistic sie zmienia w co? w kółko różańcowe?, fanclub dmowskiego i kościoła?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie