18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Piątkowy Dżihad
~Velture • 2023-10-13, 12:23
Allahu kebaby nawoływały od paru dni aby w piątek (dzisiaj) doszło do globalnego dżihadu.

Na filmie chiny, nóż, gardło żyda oraz piątek.





Żyd z ambasady izraela zaatakowany.

EDIT:
Arras, Francja, dzisiaj.

Zgłoś
Avatar
chorym 2023-10-13, 12:40 9
Myślę że nie będziemy musieli długo czekać na podobne akcje na zachodzie
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-10-13, 12:41 14
VeIture napisał/a:

Żyd z ambasady izraela zaatakowany.



Fantastyczne wieści
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2023-10-13, 12:44 1
wyglada bardziej na agenta cia niz araba
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2023-10-13, 13:06 11
Nieznana osoba zaatakowała nożem szkołę w mieście Arras w północnej Francji. Przed aresztowaniem zabił nauczyciela i ranił kilka osób. No kurwa nie zgadniecie co krzyczała ta osoba xD

Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-10-13, 13:07 8
tedwaha napisał/a:

No kurwa nie zgadniecie co krzyczała ta osoba xD


Pewnie "Wesołych świąt bożego narodzenia"
Zgłoś
Avatar
Faaryzeusz 2023-10-13, 13:12 8
Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej co raz bliżej, może tym razem się uda
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2023-10-13, 13:52 1
~VeIture napisał/a:

Pewnie "Wesołych świąt bożego narodzenia"



A mówił coś o Gazie? W sensie o miejscu kolacji wigilijnej? czy coś mówił?
Specjalnie z wielkiej litery napisałem, bo jeśli pomyśleliście o tym, o czym ja nie pomyślałem to jesteście pojebani
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2023-10-13, 14:35 3
Multikulti kurwaaaa A co na to makaron? A no nic. Taki mamy klimat heh.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2023-10-13, 14:42 12
Oj jacy teraz żydzi bedą uciśnieni, poszkodowani i biedni. Może dajmy im ich własną planetę. Wenus jest dobrym ostatecznym rozwiązaniem
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-13, 15:04 3
alucard321 napisał/a:

Oj jacy teraz żydzi bedą uciśnieni, poszkodowani i biedni. Może dajmy im ich własną planetę. Wenus jest dobrym ostatecznym rozwiązaniem



riddick.fandom.com/wiki/Crematoria

Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2023-10-13, 15:55 3
A gdyby załadować przez pomyłkę atomówki do wyrzutni na Fordzie? Takie "Ups, pomyliłem półki!" I jebnąć w te karaluchy z pejsami i brodami! To byłoby piękne!
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-13, 16:27 2
Jeśli chodzi o kulturę, wynalazczość itp, żydzi są na pierwszym miejscu na świecie. Nie są idealni (np. tolerowanie ultraortodoksów czy jeszcze nie powystrzelanie wszystkich muslimów), ale idealny nie jest nikt (prócz mnie ). Za to wyznawcy Religii Pokoju to druga najgorsza swołocz, tylko kacapi są gorsi.

I jeśli popatrzycie co piszą onuce na Sadolu, od razu widać kto jest kto. I się nie przejmujcie tym że wydaje się że to co najmniej połowa użytkowników tego portalu, tak naprawdę jest ich jeden albo co najwyżej kilku: "bóg jest jeden ale ma trzy konta" (i łączy się przez wiele różnych proxy, w większości jakieś zhakowane Windowsy gdzie ktoś nawet się nie domyśla że z jego IP idą kacapskie komentarze).

A co do rzekomej władzy Żydów nad Polską: według spisu powszechnego było ich w Polsce 1055 (na prawie 40mil mieszkańców), to ciut mało aby przejąć władzę.

I bez "obie strony są takie same", proszę. Bo nie są. Muślimi właśnie pokazali masowe mordowanie cywili, po raz 3489389275ty.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2023-10-13, 17:00 6
majeńka napisał/a:

iecie. Nie są idealni (np. tolerowanie ultraortodoksów czy jeszcze nie powystrzelanie wszystkich muslimów), ale idealny nie jest nikt (prócz mnie ). Za to wyznawcy Religii Pokoju to druga najgorsza swołocz, tylko kacapi są gorsi.

I jeśli popatrzycie co piszą onuce na Sadolu, od razu widać kto jest kto. I się nie przejmujcie tym że wydaje się że to co najmniej połowa użytkowników tego portalu, tak naprawdę jest ich jeden albo co najwyżej kilku: "bóg jest jeden ale ma trzy konta" (i łączy się przez wiele różnych proxy, w większości jakieś zhakowane Windowsy gdzie ktoś nawet się nie domyśla że z jego IP idą kacapskie komentarze).

A co do rzekomej władzy Żydów nad Polską: według spisu powszechnego było ich w Polsce 1055 (na prawie 40mil mieszkańców), to ciut mało aby przejąć władzę.



Nie jestem onucą ale ewidentnie wypowiadasz się na rzeczy o których nie masz pojęcia

Kultura arabska wynalazła o wiele więcej rzeczy i chodzi mi o starożytność, chemie, matematykę, astronomie, nie bez powodu mamy cyfry arabskie itp.

A co do kwestii technicznych mylisz farmy trolli z botnetami, multi konta można dzięki vpn'owi tworzyć , nikt do tego przejętej maszyny nie wykorzystuje bo naraża to ją na wykrycie i utratę z botneta . Po co wykorzystywać ją jako proxy skoro można to zrobić za pomocą proxychains albo shadowsocks, to ci powie każdy dzieciak co liznął kali-linuxa. Jedyny powód wykorzystywania czyjejś maszyny do publikacji takich materiałów to chęć wkopania go ale to wymaga dużej wiedzy technicznej żeby atakującego z tym nie powiązali
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-10-13, 17:11 1
Chuj z tymi karaluchami. W końcu zdychają i mają to ... na co zasługują. Sezon zimowy wkrótce... rozpalajmy piece.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie