18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Cytat:

Lubelscy policjanci poszukują kobiet, które zniszczyły słupki oświetleniowe przy ul. Głębokiej. Sprawczynie dewastacji zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu.
Policjanci z IV komisariatu poszukują kobiet widocznych na nagraniu, które idąc wzdłuż budynku centrum badawczego UMCS przy ul. Głębokiej 39 w kierunku miasteczka akademickiego, zniszczyły słupki oświetleniowe. Do zdarzenia doszło 18 marca br. około godziny 21. Kilka dni później tj. 23 marca br. jedna z tych kobiet ponownie przewróciła słupki, które do czasu naprawy zostały ustawione.



Kobieta XXI wieku to brzmi dumnie.

Na wszelki wypadek wrzucam na serwer Sadistica.



Źródło informacji
Zgłoś
Avatar
surojak 2016-04-05, 13:56 1
No może to trafi do was romantycy, że Polki to samo zło i nic więcej. Wiem bo widziałem jak się zachowują za granicą i jaką mają opinie. U nas się chowają ale większość jest właśnie taka.
Zgłoś
Avatar
jbone 2016-04-05, 13:58 23
jebał bym z pięści po pyskach i nie patrzałbym że kobieta.obrońcom kobiet chuj w d***
Zgłoś
Avatar
Aksal 2016-04-05, 13:58 19
Jebane wieśniary...
Zgłoś
Avatar
Biniu90 2016-04-05, 14:01 8
Karą powinno być stanie tam każdego wieczoru przez cały miesiąc i świecenie latarkami przechodnią pod nogi!
Może wtedy do tych kubeczków na spermę doszło by do czego służą takie słupki.
Zgłoś
Avatar
g................1 2016-04-05, 14:03 4
Ja jestem leniwy,po 2 słupkach dałbym sobie spokój.

up
głupie pizdy umiaru nie znają
Zgłoś
Avatar
qhash 2016-04-05, 14:05 18
i oto mamy obraz kobiet 21 wieku

ale oczywiście je szanuj, bo to damy. Głupie pizdy i tyle
Szmata z podłogi ma więcej godności
Zgłoś
Avatar
Siekul 2016-04-05, 14:44 47
A potem "czemu to miasto wygląda tak jak wygląda?! Czemu rząd nic z tym nie robi?!". Jak widzę taki bezsensowny wandalizm to mnie czysty szlak trafia. Przez to społeczeństwo Polska nigdy nie będzie wyglądać jak kraj europejski... choć do tego coraz bliżej. Wystarczy spojrzeć na warszawę. Sklepikarze oklejają całe witryny oczojebnymi reklamami, naklejają na zabytkowe mury swoje promocje, kierowcy rozjeżdżają trawniki, niszczą chodniki i krzaki. Graficiarze malują po murach starego miasta. No kurwa patologia. W katowicach ostatnio rozwalili ozdoby świąteczne... zapłacili 30tyś kary i kurwa cisza.
Zgłoś
Avatar
wonszo 2016-04-05, 14:50 1
"kto rozpoznaje" a zacenzurowane 2 z 3 twarzy... fuck logic
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2016-04-05, 14:52
Siekul, Katowice, jak i cała aglomeracja, są okropnie zaniedbane. Niby każdy włodarz stara się jak może (np. w Sosnowcu co roku muszą nowe tuje sadzić do donic na centrum.. bo kradną..), ale co z tego, skoro tyle osób to głupie bydło?
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2016-04-05, 15:36 1
A mogły se te słupki wsadzić w cipska siadając na nie, to i przyjemnie by miały i by agresję kuchenną wyładowały.
Nowe pokolenie nowych kurwa mamusiek.
Złapać i wpierdolić na roboty społeczne. Niech cipy poukładają parę kilometrów kostki brukowej, parę tys słupków niech wstawią. Się gimbozjebów pokolenie może by nauczyło poszanowania.
Zgłoś
Avatar
sars80 2016-04-05, 15:41
jeśli ludzie mają płacić podatki dla takich pojebów, żeby mogli sobie podewastować, to lepiej znieść podatki, albo utylizować takie ścierwo
Zgłoś
Avatar
Matush5 2016-04-05, 15:44 9
To są nowoczesne i niezależne kobiety. Rozpierdol na mieście robić mogą w dupę ładować pozwalają od gimnazjum. A wymagają by je traktować jak księżniczki. Z niektórymi internet potrafi zrobić makabryczne rzeczy... Patologia w chuj by ktoś pewnie powiedział, a znając życie wszystkie z bogatych rodzin.
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2016-04-05, 16:03 1
Dlaczego te słupki padają bez użycia siły?
Zgłoś
Avatar
mackrew 2016-04-05, 16:07 19
I takie pizdy muszą być poszukiwane, a jak ja otworze sobie piwo na dworze to od razu kurwa radiowóz podjeżdża...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie