18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
sklenar 2013-01-06, 17:31
Pogadamy jak się skończy ropa...
Zgłoś
Avatar
m................r 2013-01-06, 17:36 4
Tacy są właśnie ludzie - przyjeżdża biedny ciapaty za pracą, ciągnie social, kradnie i klepie biedę - chuj , imigrant i jest do zajebania. Przyjeżdża bogaty w furze która kosztuje więcej niż przeciętny człowiek zarobi w ciągu całego życia, prawdopodobnie kupe kasy zostawia w sklepach, restauracjach, prowadzi jakaś działalność (daje pracę) - i tak jest chuj. Przejebane być arabem
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-06, 17:36 3
djoshin napisał/a:

ropa się skończy wrócą do korzeni czyli lepianek z piachu i gówna i erotycznych nocnych igraszek z kozami



Może i wrócą do korzeni, ale oni nigdy nie odeszli od nocnych igraszek z kozami... Po prostu dzisiaj ich kozy mają diamentowe naszyjniki, a jak im wyjdzie ropa, to po staremu będą usmarowane gównem.
Zgłoś
Avatar
Lord Infernus 2013-01-06, 17:37 2
Myślałem, że po zapachu...
Zgłoś
Avatar
Madmartigen 2013-01-06, 17:39
pewnie to tylko z jednego garażu o.O
Zgłoś
Avatar
Misza123 2013-01-06, 17:44
Mozna tez ich rozpoznac po pizamach i dziwnych sukienkach
Zgłoś
Avatar
DsBt256 2013-01-06, 17:44
Jeżdżą albo na swoich blachach albo na dyplomatycznych które widać kilka razy na filmiku. Przez to mają immunitet.
Zgłoś
Avatar
c................w 2013-01-06, 17:49
to nie są arabskie blachy. tam za opłatą możesz mieć nawet napisane po chińsku
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2013-01-06, 17:52
ja bym takiemu ciapatemu zajebal kamieniem w szybe jego lambo
bo ma za duzo kasy i huj
Zgłoś
Avatar
h7kchryst 2013-01-06, 17:57
postawie Ci piwo chociaż bo widzę że Cię nie stać...
Zgłoś
Avatar
Hrehor 2013-01-06, 18:05
plugnplay, no offence, sam nie lubię tego określenia... ale zaprezentowałeś swoją "polaczkowość" niczym forumowicz faktu. pozdr. Raz widziałem takich gnojków, co Kraku koło galerii mieszkają, gnoje może z 15 lat. Przyjechała nowiutka beta Z4, i jeden mówi "jaki ładny lakier" (karminowy), a drugi stwierdził, że już nie długo, i ... zarysował go kluczem. Rysa przez całą maskę. Ja pierdolę.

plugnplay, no offence - ale pokazałeś "polaczkową" mentalność. Tak też nie lubię tego określenia, ale napisałeś jak forumowicz Faktu. Raz widziałem takich gówniarzy w Kraku, przy nowiutkim ładnym Z4, gnoje miały po około 15 lat, ze 4 ich było i jakaś siksa. Jeden mówi "patrz jaki ładny lakier, do fury" Karminowy), a drugi powiedział coś w stylu "no... już nie długo" i pierdolnął mu rysę po całej masce kluczem. No ja pierdole.

plugnplay, no offence - ale pokazałeś "polaczkową" mentalność. Tak też nie lubię tego określenia, ale napisałeś jak forumowicz Faktu. Raz widziałem takich gówniarzy w Kraku, przy nowiutkim ładnym Z4, gnoje miały po około 15 lat, ze 4 ich było i jakaś siksa. Jeden mówi "patrz jaki ładny lakier, do fury" (Karmin), a drugi powiedział coś w stylu "No, już nie długo" i pierdolnął mu rysę po całej masce kluczem.
No ja pierdolę.

Edit: Ten post może się pojawić kilka razy, bo coś sadol u mnie ma problem z przesyłaniem informacji.
Zgłoś
Avatar
kokz666 2013-01-06, 18:05 3
Kurwa, zawsze Buggati mnie brzydziło. I wiecie co? Po tym filmiku nic sie nie zmieniło Jak dla mnie Lambo, Ferary Bugatti... Seryjny samochod to nie jest piękno. Wg. mnie piękny samochod to samochod przecietny lecz elegancko ztuningowany. Poezja zaczyna sie wtedy, kiedy sam cos dolozysz. Gustownie i z serca. Dajmy na to przyklad:
tuningcars.us/albums/userpics/10001/passat-cc-tuning_28229.png
airsociety.net/wp-content/uploads/2012/05/vw-passat-cc-bagged-air-ride...
Klasa pełną gębą
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-01-06, 18:12
skonczy sie ropa to skonczy sie wszystko narazie maja kase i sa spoleczenstem konsumpcyjnym nic nie iwnestuja w przyszlosci wszystkie uniwersystetu ucza tam tylko jak wydobywac rope ( wiem bo mam w grupie pełno erazmusowców i z nimi gadam) prawda jest taka ze wyobrazcie sobie ze konczy sie wam wasze zrodelko i nie macie innych srodkow do zarabiania kasy bo ani nie inwestowaliscie w kształcenie spoleczenstwa ani w technologie ani w nic innego wszyscy sie od was odwracaja bo z was wyssali wsyzstko co mozna bylo i kasa sie konczy i co dalej ? powród do sredniowiecza!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Adamecki 2013-01-06, 18:14
Oddałbym internet za któryś z tych samochodów
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2013-01-06, 18:15
i napierdalają kółka po miescie i kurwa szpanują!
(tak, zajebiscie zazdroszcze)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie