18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Podrzuć świnie kozojebcy!
Kraczełę • 2013-06-01, 20:42
W Holandii i Izraelu odkryto pewne sposoby na radzenie sobie z rozprzestrzenianiem się islamu w okolicy, pomysł bardzo prosty u nich nazywał się "Akcja Smalec", ja proponuję nazwać ją "Podłóż świnię kozojebcy!"

Chodzi o to, by wynajdywać miejsca gdzie ktoś chce postawić meczet i podrzucać tam świński łeb i ew. parę kilo smalcu wokół niego rozrzucić. Muzułmanie uznają wtedy teren na wiecznie skażony i zaczną szukać nowego... a ktoś z nas podąży ich tropem, aż się znudzą i wrócą do swoich krajów.

źródło: tokfm.pl/blogi/zboralski/2013/03/o_tym_jak_ludzie_w_izraelu_poradzili_...
Zgłoś
Avatar
pushq 2013-06-01, 20:48 93
Zgłoś
Avatar
kortneyos 2013-06-01, 22:13 4
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-06-01, 22:15 3
Zbyłujcie ten co jest tu, a ten który ma 36 piw przywróćcie. To chyba lepsze rozwiązanie.

sadistic.pl/podrzuc-swinie-kozojebcy-vt202770.htm
Zgłoś
Avatar
Kraczełę 2013-06-01, 22:16
@up. Przypadkowo.. mam problemy z netem, nawet sie nie zorientowałem..
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-06-01, 23:31
To jak walka z wiatrakami
Zgłoś
Avatar
kombbatant 2013-06-01, 23:53 1
A.J.K.S napisał/a:

Zbyłujcie ten co jest tu, a ten który ma 36 piw przywróćcie. To chyba lepsze rozwiązanie.

sadistic.pl/podrzuc-swinie-kozojebcy-vt202770.htm



To po Polsku?
Zgłoś
Avatar
woru115 2013-06-02, 0:18 3
Ja przygotowywałem burgery wołowe dla muslimów smażone na świńskim smalczyku:D Mówili że pyszne
Zgłoś
Avatar
no1cat 2013-06-02, 0:31 4
Tia, proponuję jeszcze pokrycie wszystkich naszych kobiet knurami żeby im tylko kozy do prokreacji zostały
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-06-02, 0:41 1
Ja raz poczęstowałem wszystkich w pracy malagami i moje serce się uradowało gdy muslimy się nimi zajadały. Pytali się mnie czy jest w nich alkohol, ja mówiłem, że nieeee, skądże

Poza tym, sami się załatwiają, bo żrą żelki i inne desery zawierające żelatynę pochodzenia zwierzęcego - i to niekoniecznie musi być wołowa, if you know what I mean.
Zgłoś
Avatar
Nihil 2013-06-02, 1:14
Aż tak bardzo wierzycie, że jak nieświadomie wpierdoli wieprzowinę czy alko to głowa mu wybuchnie czy ki chuj?
Założe się, że chają i wpierdalają te rzeczy gdy "allah nie patrzy/śpi/". Bo gdy mają ten swój rabadan, ramendan czy chuj to 40 dni bez żarcia i picia, ale w nocy się nawpierdalają, bo stwierdzenie powyżej.

Publicznie by to wypaliło, ale po cichu to nie ma nawet sensu, ani to śmieszne, bo jeszcze będą chcieli zapierdolić.
Zgłoś
Avatar
R................Q 2013-06-02, 2:08 1
Na granicach państwa polskiego rozsmarować smalec i posypać włosiem świń. Rozstawić tabliczki i mamy spokój na wieki. Nie przejdą.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-06-02, 3:10
kombbatant napisał/a:

To po Polsku?


Zapewne masz problem z czytaniem, więc:
Jestem i wyjaśniam
Tak, to po polsku.
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-06-02, 5:34
A ciekawe czy jakby zrzucić na tych ciapatych kozo-jebaków taką świnię z bombą, żeby rozjebało ją nad ziemią... wiecie, takie świńskie bomby

Na pewno wyjdzie taniej niż same bomby także nie ma co narzekać na skuteczność. I jeśli by tak 'skazić' cały świat żeby spierdolili w jedno miejsce i wtedy ich wysadzić w pizdu taką bombą?

Tak, wstałem wcześniej i pierdolę co ślina na język przyniesie ale pomysł dobry
Zgłoś
Avatar
kogutkamikaze 2013-06-02, 7:43 2


Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie