18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Stewie 2016-05-21, 19:23 22
Zimne piwko dla panów po akcji
Zgłoś
Avatar
Szegerege12 2016-05-21, 19:34 39
Najlepsza służba mundurowa
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2016-05-21, 20:03 20
Cieszę się, że do tej służby mundurowej panuje powszechny szacunek i sympatia.
Tak się składa, że mam w rodzinie dwóch strażaków zawodowych. Mimo, że 95% czasu pracy nic poważnego się nie dzieje, chłopaki ćwiczą, dbają o kondychę, dbają o sprzęt (wozy strażackie odpalane i sprawdzane są codziennie, tak, by nie było opcji, że pewnego dnia w potrzebie odmówią posłuszeństwa).

Ludzie czują, że na straż można liczyć, że zawsze pomogą. Oby zawsze tak było.

Piwko panowie!
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2016-05-21, 20:58 7
panuje sympatia bo mandatów nie dają... ehh każdy zawód jest pożyteczny
Zgłoś
Avatar
cholonek 2016-05-21, 21:40 8
sensualna napisał/a:

panuje sympatia bo mandatów nie dają... ehh każdy zawód jest pożyteczny



Nie każdy. Przynajmniej 90% urzędników to pasożyty, które pierdzą w stołki, przekładają papiery z lewej na prawą i z powrotem i wymyślają bzdetne regulacje, których jedynym celem jest uzasadnienie ich jestestwa.
Zgłoś
Avatar
Dreamer 2016-05-21, 23:53 1
Masz 20 piwo i na główną bo za strażaków się należy.
Zgłoś
Avatar
Wykalaczek 2016-05-22, 0:34 5
Szacunek? Za co? To robota jak kazda inna za ktora otrzymuja kasiorę.
Gównoburza START!
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2016-05-22, 1:22 3
Tego się nie spodziewałem O.o że moja wieś kiedyś na sadolu będzie
Zgłoś
Avatar
vojtasopole 2016-05-22, 1:48 2
Strażacy cieszą się dużym zaufaniem publicznym nie na darmo. To zawód, który wymaga dużego poświęcenia w każdym przypadku. Sam darze ich bardo wielkim respektem i zaufaniem... Jako ratownik drogowy na autostradzie A4 w rejonie opolskim mogę powiedzieć śmiało. To ludzie z jajami! Chciałbym być w ich szeregach i być tacy jak oni!

Chwała bohaterom ze Straży Pożarnej!
Zgłoś
Avatar
wesder 2016-05-22, 6:59 1
Strazak człowiek od wszystkiego...Szacunek, a nie jak te geje ze Strazy Miejskiej popierdolki jakies
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2016-05-22, 7:33
Co to za balaczek?
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2016-05-22, 8:12 1
Jest prosta zasada widzisz straż lub pogotowie ustąp, może uratuje to komuś życie. Widzisz policje nie śpiesz się daj komuś czas ;P może kiedyś sam go będziesz potrzebował A tak na poważnie ludzie szanują strażaków za ich poświęcenie w niesieniu pomocy, strażak Cię nie ocenia czy wypadek był z Twojej winy czy nie, on chce tylko Cię uratować

Ktoś z was napisał, że praca jak każda inna, bo i tak dostają kasę za nią. To chyba normalne że jak się pracuje to się zarabia Po za tym kiedy Ty spędzasz święta z rodziną, balujesz w sylwestra z znajmymi, to są ludzie którzy pracują

Nie wiem czy ktoś z was kiedyś był w straży ochotniczej, wiem wiem pewnie wielu z was powie że się nic tam nie dzieje tylko wóda płynie litrami Ździwilibyście sie, oczywiście starzy strażacy którzy już na akcje nie jeżdzą to i piją, ale jest naprawdę sporo młodych którzy biorą czynny udział w OSP nikt im za to nie płaci, robią to bo chcą. Sprzęt nie odstaje niczym od państwowego. Jeśli ktoś z was jest przeciwko OSP to niech porozmawia z kimś z PSP wtedy zrozumiecie jak ważne są takiej wiejskie straże
Zgłoś
Avatar
zonk 2016-05-22, 9:17
@Up, jakie poświecenie do chuja ? Poszedł do roboty jak każdy inny zjadacz chleba. To samo można powiedzieć o facecie ze śmieciarki że poświęca się aby miasto było czyste.

A wiejskie straże są chuja warte. Wiem bo nawet nie potrafili pomóc gdy powódź zalewała domy w 97.
Zgłoś
Avatar
Thunbi 2016-05-22, 9:27 1
@Kislowy_wampir
Chłopie, u większości normalnych osób przegrałeś początkiem swojego wpisu?
"widzisz policje nie spiesz się daj komuś czas" chyba tylko złodziej mógł wpaść na coś takie.
Liczę, że ktoś da kiedyś czas kurwom, które będą ci opierdalać mieszkanie albo samochód.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie