18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne

Witam, to mój pierwszy post i jest może mało sadystyczny, ale chciałbym prosić was wszystkich o pomoc w odnalezieniu tego kolesia który wczoraj w Mikołowie ( obok Katowic ) śmiertelnie potrącił 13-to latka i uciekł. Poruszał się czarnym Fordem Mondeo. Namierzyć skurwiela

Zgłoś
Avatar
spiceman 2014-03-13, 12:28
A było tak: kowal zawinił a cygana powieśili
Zgłoś
Avatar
KEY_Jadzix 2014-03-13, 12:28
i juz go dojebali , po temacie!!
Zgłoś
Avatar
Zipp 2014-03-13, 12:29 2
Facet został już złapany.
Zgłoś
Avatar
nfsmaniakpl 2014-03-13, 12:44 1
Jebną to jebną na chuj drążyć temat
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2014-03-13, 12:57 3
oddawać mi kurwa piwo ! dopiero w komentach wyczytałem, że to cygan.
Zgłoś
Avatar
xTheo 2014-03-13, 13:04 6
busiorek123 napisał/a:

@up gdyby był cyganem nie było by tematu



Zaskocze Cię:

"Potrącony 13-latek to obywatel Rumunii. Mimo prowadzonej reanimacji, chłopiec zmarł. Jego bliscy byli świadkami wypadku. Zostali już przesłuchani przy udziale tłumacza. Prokuratura nie ujawnia, czy Rumuni byli w Polsce przejazdem, czy też zatrzymali się tu na dłużej. "

Info z WuPe

Jednego brudasa mniej, hej!
Zgłoś
Avatar
mrseev 2014-03-13, 13:09 9
dajcie bana zalozycielowi tematu, za ochrone cyganow. Przeciez od razu wiadomo ze nie byli to zwykli obywatele rumunii tylko cyganskie scierwo.

zrobcie zrzutke na adwokata dla goscia i sie dorzuce
Zgłoś
Avatar
Bociekk 2014-03-13, 13:11 2
No to jak? Potrącił dziecko, czy cygana?
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-03-13, 14:04 6
xTheo napisał/a:



Zaskocze Cię:

"Potrącony 13-latek to obywatel Rumunii. Mimo prowadzonej reanimacji, chłopiec zmarł. Jego bliscy byli świadkami wypadku. Zostali już przesłuchani przy udziale tłumacza. Prokuratura nie ujawnia, czy Rumuni byli w Polsce przejazdem, czy też zatrzymali się tu na dłużej. "

Info z WuPe

Jednego brudasa mniej, hej!



co za idiota Rumunia to nie Romowie. Nie myl tych dwóch narodów i wracaj do szkoły, a nie siedzisz na sadolu i straszysz niewiedzą.

Transylwanie zna? Wampiry zna? To właśnie ten kraj. A teraz otwórz google, zobacz mapę i poczytaj o tym dumny narodzie, a nie gadał głupot.
Zgłoś
Avatar
Maciek_Rudy 2014-03-13, 14:06
już go mają
Zgłoś
Avatar
pusolka 2014-03-13, 14:11 2
heheheh Uwielbiam ten portal i te wspaniale komentarze
Czytajac takie komentarze duma mnie rozpiera !!!
Ps. Przejechal po gownie i nazywaja go morderca? Ludziom w glowach sie popierdolilo
Zgłoś
Avatar
cenius 2014-03-13, 14:16
Skoro znają numery tablic (z kamer na stacji) to chyba jego znalezienie nie jest szczytem możliwości policji?
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-03-13, 14:17 1
cholera, zawsze myślałem, że to dla beki ludzie wymiennie stosują rumun/cygan ale dzięki sadistic.pl przekonałem się, że naprawdę są idioci co nie rozróżniają tych dwóch nacji.
Zgłoś
Avatar
xTheo 2014-03-13, 14:20 1
wernetto napisał/a:



co za idiota Rumunia to nie Romowie. Nie myl tych dwóch narodów i wracaj do szkoły, a nie siedzisz na sadolu i straszysz niewiedzą.

Transylwanie zna? Wampiry zna? To właśnie ten kraj. A teraz otwórz google, zobacz mapę i poczytaj o tym dumny narodzie, a nie gadał głupot.



Nie spinaj się, jakbyś był tak wielce obeznany na jakiego próbujesz się robić wiedziałbyś iż w okolicy Rumunia ma największą populację cyganów bo ponad 2 miliony.

Pozdrawiam Cię :*
Zgłoś
Avatar
Anake 2014-03-13, 14:30
Rozumiem, ze chcesz znalezc tego typa, zeby dac mu nagrode?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie