18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
donkapusta 2017-03-06, 20:52 30
za pytę zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
hadesposen 2017-03-06, 20:57 127
Zgłoś
Avatar
os79 2017-03-06, 21:06 1
@ giors25 jaki "powrót" ??? chyba twój na YT ^^
Zgłoś
Avatar
jur 2017-03-06, 22:34 2
Co za frajer...
Zgłoś
Avatar
Statystyczny_Użytkownik 2017-03-06, 22:40
po rozpadzie to nie jest już pyta
Zgłoś
Avatar
Gwandolin 2017-03-06, 22:49 4
"Pigułka gwałtu nie oznacza, prawda, że jest gwałt. To jest sama pigułka, pigułka nie gwałci, tylko człowiek"
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-03-06, 23:12 2
Wiecie czemu manifa ma taką frekwencję? Bo zaczyna się od "man"

Natomiast co do aborcji, to ja chciałbym na początek uznania, że brak mózgu warunkuje brak człowieka
Zgłoś
Avatar
Hochsztapler 2017-03-06, 23:19 42
Jak oglądam relacje z tych wszystkich protestów, marszy, parad itp, to zawsze mnie zastanawia tylko jedna sprawa (bo sensu w tych atencyjnych ruchach niedowartościowanych nieudaczników nawet nie chce próbować szukać). Skąd Ci ludzie mają czas na takie głupoty? Mnie kurwica bierze jak stoję po robocie te 10 minut dłużej w kolejce w supermarkecie, bo będę miał mniej czasu na swoje zajęcia, a co dopiero stać kurwa cały dzień w tłumie idiotów, by machać jakimś chujowo zrobionym transparentem, z jeszcze bardziej zjebanym sloganem (typu "kobiety wszystkich płci łączcie się"). Przecież to trzeba być strasznie nudnym człowiekiem, niemającym żadnych innych, ambitniejszych rzeczy do zrobienia w wolnym czasie (pomijając oczywiście te protesty feministek, bo one po prostu żyją za hajs swoich złych facetów i zamiast iść do roboty odpierdalają takie szajsy).

Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć protest przeciwko wysokim podatkom, zadłużaniu budżetu państwa, czy ogólnie jakikolwiek inny marsz z sensownym powodem...ale nie, lepiej kurwa od roku łazić w kółko drąc mordę, bo się nie może ruchać z kimkolwiek bez zabezpieczenia.
Zgłoś
Avatar
vassili 2017-03-06, 23:27 3
"Walczę o elementarne prawa człowieka jak możliwość zabijania ludzi! Tak jak walczył nasz idol Che Guevara! A poza tym jestem gejem i kobiety w Polsce są gwałcone"

Streszczenie głupiego pierdolenia tych osobników pechowo obdarzonych przyrodzeniem.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2017-03-06, 23:31 2
Tylko mnie utwierdzają w przekonaniu, że większość ludzi to idioci. Demokracja to się okazuje największe gówno, bo daje takim popierdoleńcom chorym możliwość głosowania i pozornego decydowania. Niegdyś by im ktoś wpierdolił w słusznej sprawie i szli by prosto, dziś bzdurami się zajmują a rozwój europy wręcz się cofa. Kurwa szczyt marzeń kibel z wolnoopadającą deską, najlepiej z ikei
Zgłoś
Avatar
Belweder 2017-03-06, 23:35 2
Jak można kurwa tracić czas na jakieś bezsensowne protesty i umieć pierdolić o takich bzdurach? Tacy ludzie powinni od razu być brani na zakłady zamknięte, sami się wysuwają na światło dzienne i pokazują jakimi są debilami. To wygląda tak choćby osoby niewidome zrobiły protest, że państwo im zabrania jeździć samochodem... chociaż oni by mieli jakieś uzasadnione pretensje, a te bydło pytane o cokolwiek umie tylko odpowiedzieć : dużo by wymieniać...
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-03-06, 23:52 3
Sami kurwa nie wiedzą za czym tam łażą...
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2017-03-07, 0:09 2
anarchistyczne czerwone skurwysynki i ich mokre sny o baader meinhof
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2017-03-07, 0:42 1
A wiecie że gdyby muzułmanie rozjebali się podczas tego marszu to żądałbym ustanowienia święta narodowego?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie