18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ewela416 2019-06-27, 12:30
Zawsze moze robote zmienoc w NL czekaja mrozonki do pakowanie hehehhehe
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2019-06-27, 12:42
Miałem kiedyś przyjaciela (byłego bo okazał się chujem po 20 latach) który został dźwigowym z wyboru.

Zawsze mówił to samo - najlżejsza praca na budowie. Praktycznie 80% czasu to przestój. Pensja x2 i więcej niż większość robotników.
Zero współczucia. Współczucie to może dla górników. Wiatrak i trochę styropianu na obudowie i sprawa załatwiona.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2019-06-27, 13:00 8
Z własnego doświadczenia wam coś napiszę. Owszem, praca operatora sprzętu to nie najgorsza fucha i faktycznie często jest tak że 80% czasu czeka się na zlecenie oglądając serial na tablecie (całego House MD obejrzałem trzy razy w wolnych chwilach). Kasa tez nie najgorsza bo kilka lat temu kiedy się w to bawiłem to piątka na rękę była standardem a miałem o wiele niższą stawkę niż ci na żurawiach wieżowych. Niby wszystko fajnie ale przenoszenie kilkutonowych ładunków pomiędzy ludźmi z których 50% przed pracą zrobiło pół litra to już jest inna bajka. Podobnie gdy taką najebaną ekipę wsadzasz do kosza i podnosisz na dwadzieścia metrów mając świadomość że BHP to oni głęboko w dupie mają a w razie wypadku prokurator zacznie właśnie od ciebie. Zaraz ktoś mi wyskoczy z tekstem że jak najebany to trzeba go do BHP podpierdolić ale prawda jest taka że wtedy w tym kraju to by nawet latryny nie zbudowano. jak ktoś nie wierzy to niech się przejdzie po godzinach po jakimś większym placu budowy. Jak pozbiera wszystkie flaszki to w skupie dniówkę dźwigowego dostanie.
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-06-27, 13:02 1
Wielkie, zajebiście zimne piwo dla gościa. I napiszę do papieża Franciszka, żeby osobiście go odwiedził i zebrał do flakonika każdą kroplę świętego potu, który ten gość roni. Takie, kurwa, relikwie powinny być, a nie jakieś rozmodlone kosteczki paliczków.
Zgłoś
Avatar
LubelskiCebularz 2019-06-27, 14:33
MalcolmX napisał/a:

No i kakało się wylało. Po komentarzach widać, że większość „sadoli” to pizdeusze, którzy jeszcze nie zrozumieli słowa „odpowiedzialność”. Prawdopodobnie internetowi napinacze, którzy najwyżej zaszli do koordynatora w call center w Mordorze i cały ich cel w życiu to nowy Samsung Galaxy. Głębia przemyśleń w stylu „to se zmień pracę” jest godna wąsatego ćwierćkretyna, Bronisława Komorowskiego. Facet z filmu wie kim jest, jakie ma kwalifikacje i gdzie jest jego miejsce w życiu, na ziemi, w świecie. Wie, że wyżej chuja nie podskoczy. Był, jest i będzie dźwigowym a w domu, na ciężko zarabiane przez Niego pieniądze, czeka rodzina. To jest właśnie Facet przez duże „F”. Normalny, ciężko pracujący, odpowiedzialny człowiek.
Większość tutejszych twardzieli robi sobie z Niego heheszki a w realu nie potrafiłoby Mu spojrzeć w oczy i powiedzieć swoich głębokich przemyśleń na temat Jego pracy lub tatuaży.
BTW
Różnie w życiu bywa. Ja po „dyrektorowaniu” w spółce skarbu państwa (tfu! jebani złodzieje) też, po różnych zakrętach losu jebałem na budowie. „Grzeczniutko” stawiałem się z kanapkami z mielonką o 6:00 na budowie, żeby machać łopatą, albo napierdalać HILTI w betonowej studni przy +40C. Taka robota uczy pokory i co najważniejsze, masz okazję spotkać prawdziwych, szczerych ludzi, jak ten na filmie. Jak masz z kimś kosę to nie będzie ci obrabiał dupy na korytarzach, tylko ci powie „ty chuju” i przytrzaśnie paluchy prefabrykatem krawężnika. Wszystko jasne i klarowne.



Wszystko prawda, ale wpierdalanie do wszystkiego polityki też jest pizdowate...
Zgłoś
Avatar
dashadow 2019-06-27, 14:48 5
wszyscy piszą o gościu z dźwigu i o pizdeuszach, którzy coś do niego mają, zamiast pisać o przyczynie problemu, czyli o jebanym chuju, który zmusza do pracy w takich warunkach i ma w dupie BHP i czyjeś życie. no tak to nic nie zmienimy. nazwisko tej kurwy powinno się przewijać w każdym komentarzu.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2019-06-27, 16:08 1
nano50 napisał/a:

Tak jak i bez każdego innego zawodu. Co to za pierdolenie patusów ostatnio to nie wiem. Jaki wyjątkowy zawód - napierdalanie młotkiem, jaki wyjątkowy zawód - jeżdżenie tirem itp. Co za spierdoliny życiowe.



Ludzie, którzy nic w życiu nie osiągnęli i mają bardzo niską samoocenę muszą się w jakiś sposób dowartościować. Oszukują samych siebie, że przeciętne życie które wiodą jest czymś niesamowicie wyjątkowym: życiem pełnym wyrzeczeń i poświęcenia dla ludzkiego ogółu. Nie było by w tym nic złego, bo osobiście zwyczajnie zlewam takie pierdolenie i uśmiecham się z politowaniem, ale gdy ktoś próbuje z tego robić dramę na jutubach i przekonywać do swoich racji innych ludzi, to przestaje być to zabawne - robi się żałosne.
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2019-06-27, 16:13 1
Na końcu już chyba mikrofon mu padł z przegrzania
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-06-27, 16:37 6
nano50 napisał/a:

Tak jak i bez każdego innego zawodu. Co to za pierdolenie patusów ostatnio to nie wiem. Jaki wyjątkowy zawód - napierdalanie młotkiem, jaki wyjątkowy zawód - jeżdżenie tirem itp. Co za spierdoliny życiowe.


Chuja tam!!
Gdyby nagle poznikali managery w korpo, przedstawiciele handlowi różnej masci, bankierzy wciskający kredyty przez telefon czy wkurwiające telefoniarze z sieci komórkowych to zupełnie nic by się nie stało, nikt by niezauważył żadnej zmiany. A rozumiem to z tej grupy sukcesu jest najwięcej marudzących.
Teraz sobie wyobraź co by się stało gdyby nagle znikneli mechanicy samochodowi, śmieciarze, drogowcy w zime, strażacy, rolnicy, piekarze...
Więc nie pierdol że każdy zawód jest taki sam.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2019-06-27, 16:47
Kutas jebany zarabia krocie to niech nie robi filmików na których płacze, że mu ciepło. Nie podoba się to spierdalać do klimatyzowanego biura, na helpdesku pracować za 2000 zł. miesięcznie.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2019-06-27, 16:51
Cytat:


Facet z filmu wie kim jest, jakie ma kwalifikacje i gdzie jest jego miejsce w życiu, na ziemi, w świecie. Wie, że wyżej chuja nie podskoczy. Był, jest i będzie dźwigowym


Więc niech zamknie papę i nie narzeka skoro wie że nic nie może w swoim życiu zmienić.
Albo niech zmieni.
Ile zarabia ? 4 kołą na rękę ? 6 koła ?
Tyle to może zarobić w setkach innych firm.

Ja też zapierdalałem fizycznie, mam zniszczony kręgosłup od dźwigania i akrobacji po budowach i magazynach, powiedziałem sobie kiedyś "ja pierdole, nie zarobię tak na nic a zdrowie stracę"
Zgłoś
Avatar
Stonka 2019-06-27, 17:04
Pracowałem fizycznie przy dachach co wakacje od wieku mniej więcej 17 lat. Ale skończyłem studia, na trochę wyjechałem, złapałem doświadczenia, język itd i teraz pracuję w biurze.
Niby rozumiem kolesia, ale faktycznie zamiast narzekać mógł się ogarnąć jak był czas.
P. S. Tez macie wrażenie, że kolesie tego typu mają jednakową artykulację - jakby w chuj stary mędrzec się wypowiadał. Podobna maniera jest u pudzianowskiego.
Zgłoś
Avatar
Geralt93 2019-06-27, 18:19 3
kap0 napisał/a:

Temperatury, hałas i warunki pogodowe (§11)
Od 2019 r. niedopuszczalne jest obsługiwanie żurawia, jeżeli temperatura w kabinie żurawia jest niższa niż 18 C albo wyższa niż 28 C. Obsługa żurawia jest również niemożliwa jeżeli poziom hałasu w kabinie przekracza 80 decybeli.
Jeżeli chodzi o wiatr i warunki pogodowe, to zabronione jest:
- obsługiwanie żurawia w warunkach atmosferycznych ograniczających widoczność;
- obsługiwanie żurawia o zmroku i w nocy jeżeli nie zostało zapewnione odpowiednie oświetlenie;
- obsługiwanie żurawia w czasie wyładowań atmosferycznych (burz z piorunami);
- transportowanie ładunków wielowymiarowych jeżeli prędkość wiatru przekracza w porywach 10 metrów / sekundę;
- transportowanie ładunków innych niż wielkowymiarowe, jeżeli prędkość wiatru przekracza w porywach 15 metrów / sekundę.
UWAGA! Jest możliwe obsługiwanie żurawia, gdy wiatr jest większy niż 10 / 15 metrów na sekundę, ale tylko w sytuacji, gdy producent w instrukcji obsługi maszyny wskaże wyraźnie, że jest możliwe obsługiwanie żurawia przy większych prędkościach wiatru.
Jednym slowiem pierdolenie o szopenie



Żadne pierdolenie o szopenie tylko nagrane jakiś czas temu, ten przepis obowiązuje od lutego obecnego roku. Pan koleżka ani trochę nie koloryzuje tylko zapomniał o koparkowych, blaszana puszka zbiornik z gorącym olejem za plecami i po 4 przewody do zaworów w Joy-stickach jak kable grzewcze... ale my przynajmniej możemy sobie wyskoczyć z tego piekarnika jak jest chwila luzu.

Zgłoś
Avatar
Varg Vicerness 2019-06-27, 18:26 3
Ktoś nie czyta komentarzy pod filmem na yt to Wam zaspojleruje tekst autora filmu:
"Żeby było jasne , ja dzień spędziłem na dole i mam za to zapłacone . Wszedłem na górę by pokazać wszystkim stan faktyczny i nagrać ten film . W końcówce już telefon nie dał rady i nie nagrał głosu. Chodziło mi o to że klimatyzatory są na lata . A skutki pracy w takich temperaturach odczujemy za lata. Dziękuję za udostępnianie i subskrypcje. Miłego dnia"
Zgłoś
Avatar
Xxxwroclaw 2019-06-27, 20:24
Tyle gada i gada zamiast dawno zejść na dół.. co to za badziew bez klimy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie