18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2023-07-16, 19:21 2
lokal.szczecin napisał/a:

nie wywoluja wojen jak islamisci, no i nie morduja.



Historię widzę to za Czarnka się uczyłeś...
Nawet Koran powstał z powodu skurwielstwa chrześcijan.
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2023-07-16, 20:04 1
flejtuch napisał/a:

Czemu zawsze te pizdy posągi katolickie niszczą ??



Bo w kraju arabskim skonczyło by się co najmniej na jakimś publicznym biczowaniu lub gorzej
Zgłoś
Avatar
m................l 2023-07-16, 20:16 1
Polacy!!! Do grabi najedziemy na belzebubaba z poganskiej ameryki. Pakować chleby w tobołki, napitki do skórzanych worków. Do boju!!!
Przecie to Nasza królowa padła!

Polacy!!! Do grabi najedziemy na belzebubaba z poganskiej ameryki. Pakować chleby w tobołki, napitki do skórzanych worków. Do boju!!!
Przecie to Nasza królowa padła!

flejtuch napisał/a:

Czemu zawsze te pizdy posągi katolickie niszczą ??



Bo katolik to największa zaraża tego świata od 2 tys lat niszczy i hamuje świat. Jak wyskoczysz jeden z drugim z jakiś pierdoleniem to mam po 100 argumentów z historii świata mówiące o mojej racji!!! Gdyby nie ta pojebana religia to byśmy już mieszkali w innym wszechświecie, ale narazie przez nich to nawet nie ogarniamy obecnego.
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2023-07-16, 20:27
Antypolak666 napisał/a:

Nie każdy bohater nosi pelerynę.
Powinien jeszcze nasrać na tym.
Chrześcijanie na arenę!



Sranie / Arena czy ty aby nie marzysz o głównej platformie na jakiejś Love Paradzie ?
Zgłoś
Avatar
pixastudio 2023-07-16, 20:49
lokal.szczecin napisał/a:

ale dlaczego? mi oni nie przeszkadzaja, chcesz isc do kosciola to idz nie to nie. nie nachodza cie w domu jak jechowi i nie wywoluja wojen jak islamisci, no i nie morduja
a google mowi ze islamistow jest wiecej na swiecie czyji nie sa najliczniejsci jak piszesz.



Ksiądz katolicki przychodzi co rok a jechowych nie widziałem już z 20 lat. Wyprawy krzyżowe, święta inkwizycja? Nawet dzisiaj chrześcijanie biją się między sobą o to kto ma żarówkę wymienić w kościele na Golgocie.
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-07-16, 20:51 3
lokal.szczecin napisał/a:

ale dlaczego? mi oni nie przeszkadzaja, chcesz isc do kosciola to idz nie to nie. nie nachodza cie w domu jak jechowi i nie wywoluja wojen jak islamisci, no i nie morduja
a google mowi ze islamistow jest wiecej na swiecie czyji nie sa najliczniejsci jak piszesz.



sieją homofobie, zacofanie i uwsteczniają Państwo Polskie przez wybieranie do rządu partii Jarka - mało???
Zgłoś
Avatar
pixastudio 2023-07-16, 20:52 1
itemeczek napisał/a:

Bo w kraju arabskim skonczyło by się co najmniej na jakimś publicznym biczowaniu lub gorzej



Pokaż mi w kraju arabskim jakieś posągi muzułmańskie
Zgłoś
Avatar
Trunek 2023-07-16, 21:04 1
flejtuch napisał/a:

Czemu zawsze te pizdy posągi katolickie niszczą ??



Bo katolicy się nie odwiną. Jakby muslimom tak cwaniakowali, to by mieli dużą szansę wylądować na hardzie.

frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Historię widzę to za Czarnka się uczyłeś...
Nawet Koran powstał z powodu skurwielstwa chrześcijan.



Najbardziej mnie rozwalają ci humaniści na sadisticu XD.

Jakby chrześcijanie nie opanowali Europy, to byśmy mieli standardy rzymskie: Zresztą powracały notorycznie: to u komunistów, to u nazistów, nawet te podboje chrześcijan były oparte o klasyczną konwencję dominacji(tylko że religia to ograniczała).

Prawda jest taka że bez chrześcijan byśmy mieli chujnie a nie cywilizacje.

majeńka napisał/a:

Za długi zestaw takich właśnie akcji święty Wojciech został świętym. Więc bądzmy konsekwentni, ten gościu dobrze zrobił.



To idź mu zrobić loda, czy jak wy tam swoich świętych czcicie.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2023-07-16, 21:06
Ale tu wywaliło komuszego czerwonego ścierwa, ha tfu na was czerwone podludzie.
Za niedługo już nawet karte z bankomatu będziemy mieli podpiętą do linii ideologicznej eurokomuchów ale przygłupy i tak wszystko będą zwalać na kościół
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-07-16, 21:23
wojtas09999 napisał/a:

Zamontowali kamerę by monitować pomnik



Tak. No i?
Podaj przepis (prawa naturalnego), że tak nie wolno.

Bambrych napisał/a:



Ale jesteś spedalony i głupi. A kozojebcy?



Na drugim miejscu.

Bambrych napisał/a:



A curry jady?



Na trzecim.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-07-16, 21:54 1
boogiehash napisał/a:

Szkoda że to nie pomnik jot pe dwa



Spal koran i opublikuj to na YT. Jeszcze kurwo zatęsknisz za polskimi świętymi.
Zgłoś
Avatar
XDominator 2023-07-16, 22:07
Batman_ napisał/a:

Bo katole to najliczniejsza zaraza na świecie



nie katole tylko muzułmanie
Zgłoś
Avatar
gen.T.Rozwadowski 2023-07-16, 22:18
majeńka napisał/a:

Za długi zestaw takich właśnie akcji święty Wojciech został świętym. Więc bądzmy konsekwentni, ten gościu dobrze zrobił.



Jebnij się w czerep.
Wojciech pejsatym psuł rynek handlu słowiańskimi niewolnikami, którego centrum znajdowało się w jego ojczyźnie - w czeskiej Pradze. Dlatego dali w łapę komu trzeba, aby Wojciecha spacyfikować.
Jesteś pejsem czy potomkiem handlarzy niewolnikami?
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2023-07-16, 22:33
Batman_ napisał/a:

Bo katole to najliczniejsza zaraza na świecie



Niestety to prawda , a dzieciarnia i klakierzy a sadola to banda spierdolin 800plus którzy już zapomnieli co to zamordyzm i spierdolenie władzy socjalistycznej . Jarek z ekipą funduje nam kolejny totalitaryzm w połączeniu z czarnymi pedofilami a matoły im jeszcze poklaskują .
Zgłoś
Avatar
WielkiIWspanialy 2023-07-16, 22:39
Batman_ napisał/a:

Bo katole to najliczniejsza zaraza na świecie



Pamiętaj, że takie posągi nie są wyłącznie symbolem religijnym, ale również kulturowym i historycznym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie