18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
Arathnmor 2022-03-06, 21:37 2
Prostowanie kręgosłupa moralnego.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2022-03-06, 21:40 9
Arathnmor napisał/a:

Prostowanie kręgosłupa moralnego.


Takiego to pewnie nigdy nie naprostują - wypuszczą to bydle poleci szukać następnej ofiary.
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2022-03-06, 21:44 6
Jesse.Pinkman napisał/a:

Takiego to pewnie nigdy nie naprostują - wypuszczą to bydle poleci szukać następnej ofiary.



Trzeba liczyć że operacja się udała. A że pacjent zmarł..
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-03-06, 22:08 1
Chyba na grze w chinczyka. Inaczej nie umiem wytlumaczyc tego masażyku.
Zgłoś
Avatar
martika 2022-03-06, 23:31 3
No i to jest kara a nie wygodna cela z tv i 3 darmowe posiłki
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-03-06, 23:34 34
Majac okazje dorwac pedofila, w szczegolnosci takiego, ktory wykorzystal kilkumiesieczne dziecko - mysle, ze jakbym nie poniosl konsekwencji prawnych, to potrafilbym wymierzyc taka kare, ze filmy z serii "Piła" bylyby niczym dobranocka dla maluszkow puszczana w celu uspokojenia przed snem. Teksanska masakra pila mechaniczna polaczona z filmami typu "zły zaręt" to nic w porownaniu z tym co bym zrobil takiemu typowi.

Wiem, ze nigdy to sie nie wydarzy i nie bede w takiej sytuacji... mam nadzieje. Jakby skurwiel skrzywdzil moje dzieci - nie zabilbym, trzymalbym chuja gdzie w piwnicy niczym Josef Fritzel (czy jak mu tam) a w dzwiekoszczelnej piwnycy cierpialby takie meczarnie, ze sam błagałby o smierc. Po malej sesji tortur wracalbym z usmiechem do zony i z czystym sumieniem jadłbym obiadek...
Zgłoś
Avatar
sard 2022-03-06, 23:47 5
Każdemu takiemu trzeba kutasa wraz z jądrami na cegłę i drugą w to pierdolnąć - nie będzie sprzętu, ochota opadnie.
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2022-03-07, 0:46 8
Dzisiaj napisał/a:

Majac okazje dorwac pedofila, w szczegolnosci takiego, ktory wykorzystal kilkumiesieczne dziecko - mysle, ze jakbym nie poniosl konsekwencji prawnych, to potrafilbym wymierzyc taka kare, ze filmy z serii "Piła" bylyby niczym dobranocka dla maluszkow puszczana w celu uspokojenia przed snem. Teksanska masakra pila mechaniczna polaczona z filmami typu "zły zaręt" to nic w porownaniu z tym co bym zrobil takiemu typowi.
Wiem, ze nigdy to sie nie wydarzy i nie bede w takiej sytuacji... mam nadzieje. Jakby skurwiel skrzywdzil moje dzieci - nie zabilbym, trzymalbym chuja gdzie w piwnicy niczym Josef Fritzel (czy jak mu tam) a w dzwiekoszczelnej piwnycy cierpialby takie meczarnie, ze sam błagałby o smierc. Po malej sesji tortur wracalbym z usmiechem do zony i z czystym sumieniem jadłbym obiadek...



Tak szczerze mówiąc to byś się zesrał. Nie obudziłby się w tobie morderca z zimą w krwią. A jeśli tak, to znaczy, że w głębi siebie już nim byłeś.
Zgłoś
Avatar
Halik 2022-03-07, 1:26 3
martika napisał/a:

No i to jest kara a nie wygodna cela z tv i 3 darmowe posiłki



W brazylijskim wiezieniu to raczej 1 posiłek wpierdol 3 razy dziennie od wspólwieżniów

Zgłoś
Avatar
Hedonistyczny 2022-03-07, 1:53
Świeże mięso najlepsze
Zgłoś
Avatar
keisats 2022-03-07, 5:30
zbyt delikatni.
Zgłoś
Avatar
grexik 2022-03-07, 5:43 4
Takiego gnoja to powinni po jajach ta deska lać ... Co by mu z jaj miazgę zrobić .
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2022-03-07, 6:02
matka widać że szła na zakupy bo portfel trzyma
Zgłoś
Avatar
19_91 2022-03-07, 6:42 4
Skopać jak ścierwo, przeciągnąć za autem powiesić i podpalić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie