18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Grupa legniczan z ZSS nagrała bardzo ciekawy film na studniówkę (link do całego na końcu). Akcja jest wartka, jest broń, pościgi, płonące auta itd. Jednak nikt z twórców nie spodziewał się tego co się wydarzyło później.

W jednym z ujęć kręconych na potrzeby filmu dochodzi do porwania chłopaka z placu w samym centrum miasta.



Prawi obywatele nie omieszkali poinformować odpowiednich służb o tym co się wydarzyło. Co na to media i owe służby?:




Całośc na YT:
/watch?v=qhU4iaH_Dp0
Zgłoś
Avatar
~krzys.toxic 2013-01-03, 15:42 1
Racja jest taka- przejazd jest z Dzielnicy Cudów (czyt czarneckiego) po krzyżówkę do samej Chojnowskiej a nawet Złotoryjskiej - 2 pasmowa główna trasa- jest taka zaorana, że ciężko jechać szybciej jak 60 żeby nie urwać koła. Nie wspomnę już, że jest to główna arteria miasta przy której stoi: poczta, dworzec, nowa galeria(gdyby się uprzeć to nawet 2) dodatkowo każda wylotóka z miasta na Lubin, Chojnów oraz na Nową Wieś Legnicką są gorzej zaorane jak pola na wykopkach. Syf Brud i nic więcej. z roku na rok coraz gorzej.
Zgłoś
Avatar
gadu8 2013-01-03, 16:08
gdzie ja kurwa mieszkam?
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2013-01-03, 16:21
mikarosek5 napisał/a:

Gangster zajedziej w srodku miasta i w sordku dnia i Cie zabierze do lasu i zajebie ..
Pomyslcie loggicznie



Ty chyba filmików z rosj nie widziałeś ....
Zgłoś
Avatar
LionX 2013-01-03, 16:36
Mieszkam w Legnicy, więc to i ja się wypowiem. Dziurawe drogi są, owszem. Jednakże powoli zostają odnawiane, ale, moim zdaniem, nie tak jak powinny. Odnowili Bydgoską zamiast zrobić od razu Jaworzyńską gdzie jedzie się podobnie jak polną drogą. Zrobili Wrocławską oraz wiadukt na Piłsudzkiego, więc widać, że jakiś postęp jest. Co do ogólnego syfu brudu itd. zgadzam się, ale jedynie częściowo, ponieważ samo centrum wraz z rynkiem wygląda bardzo dobrze. Reszta nie wygląda zbyt okazale, ale z roku na rok w Legnicy jest coraz ładniej.
Zgłoś
Avatar
marcin90twinturbo 2013-01-03, 17:20 1
Ja pierdole, dla mnie przypałem w tej całej sytuacji jest ten kurewsko ochydny "spojler" w 156...
Zgłoś
Avatar
zablena 2013-01-03, 17:36
@marcin90twinturbo
ochydny to ty masz ryj a twin turbo to jedynie w nfs widziales, ta alfa owiele lepiej wyglada ze spoilerem niz bez
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2013-01-03, 18:11 1
zablena napisał/a:

ta alfa owiele lepiej wyglada ze spoilerem niz bez



Zgadzam się. Teraz wygląda jak otwieracz do butelek.
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2013-01-03, 18:36
Jaka broń do chuja ? Toć to pewno były zwykłe plastikowe repliki, tak właśnie dziennikarze zaginają fakty "Groźnie wyglądający zamaskowani mężczyźni z bronią w ręku", obojętnie kto to przeczyta już ma obraz bin ladena przed oczyma. Skoro kręcili amatorski filmik, to mogą zagrać nawet ufoka dymającego dzieci, gdyby to miałby być nasz polski gówniany mega szajs z szycem w roli głównej, to byłoby spoko. U mnie w mieście była podobna akcja, autorzy dostali nawet nagrodę od władz miasta, a przy samej scenie z porwaniem już kilka bab dzwoniło na policje...
Zgłoś
Avatar
raistpol 2013-01-03, 19:14
dzizus kurwa ja pierdole, nie, nieeeeee, skoro wg owych babc tak wyglada porwanie, to ja proponuje juz odstawic wszelakie seriale debilnie-cofajaco umysłowo...a Ci co sapia ze, gamonie powinni kogos powiadomic, to niech sie w glowe jebna, to nie polski "pro" film, gdzie kreca godzine czy dwie jedna scene z kartonami, tylko zwykly czeski film, 30 sekund i koniec...po drugie...kurwa! Legnica, to nie Warszawa gdzie w centrum tlumy wieksze, niz na wyprzedazach w hipermarketach.
Nie wiem, stracilem watek, a nie chce mi sie czytac tych pierdol co nabazgralem.
Ogolnie rzecz biorac, bandyty powinny dostac kopa w dupe z 15 godzin prac spolecznych i wsio, a nie grzywny....Grzywna za uruchomienie organow scigania do porwania?! Bredzisz synu Tuchajbeja! Cala ich praca polegala na sprawdzeniu kamer monitoringu (chyba macie tam cos takiego), spisaniu blach, namierzeniu wlasciciela pojazdu i wyjasnienie calej sytuacji...no skurwysyny sie przepracowaly....to juz te jebane baby drozej tel do dzielnicowego wyszedl niz ich poscig.
Zgłoś
Avatar
Mefiperes 2013-01-03, 19:18 1
Pilotn22 napisał/a:

Ktoś mi powie, jakie to wykroczenie popełnili, ze grozi im grzywna? o.O

W sensie, to chodzi o jazdę w bagażniku czy zatrzymywanie się w niedozwolonym miejscu? Ale za to jest kurwa mandat a nie grzywna. Czyli podsumowując jeśli podjadę na przystanek zgarnąć kumpla to jest ok. Ale jak zrobię to w kominiarce to grzywna. Jebane polskie prawo...



Kto wbrew przepisom ustawy posiada broń niebędącą bronią palną w miejscu publicznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pobawienia wolności do lat 2.

Na to można znaleźć naprawdę wiele przepisów.
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-01-03, 19:49 1
"Kto wbrew przepisom ustawy posiada broń niebędącą bronią palną w miejscu publicznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pobawienia wolności do lat 2. "

Ja pierdole oO My to jednak farta mielismy za dzieciaka ze nas nie zawineli, jak z pistoletami na kulki biegalismy...
Zgłoś
Avatar
~krzys.toxic 2013-01-03, 20:33
raistpol napisał/a:

dzizus kurwa ja pierdole, nie, nieeeeee, skoro wg owych babc tak wyglada porwanie, to ja proponuje juz odstawic wszelakie seriale debilnie-cofajaco umysłowo...a Ci co sapia ze, gamonie powinni kogos powiadomic, to niech sie w glowe jebna, to nie polski "pro" film, gdzie kreca godzine czy dwie jedna scene z kartonami, tylko zwykly czeski film, 30 sekund i koniec...po drugie...kurwa! Legnica, to nie Warszawa gdzie w centrum tlumy wieksze, niz na wyprzedazach w hipermarketach.
Nie wiem, stracilem watek, a nie chce mi sie czytac tych pierdol co nabazgralem.
Ogolnie rzecz biorac, bandyty powinny dostac kopa w dupe z 15 godzin prac spolecznych i wsio, a nie grzywny....Grzywna za uruchomienie organow scigania do porwania?! Bredzisz synu Tuchajbeja! Cala ich praca polegala na sprawdzeniu kamer monitoringu (chyba macie tam cos takiego), spisaniu blach, namierzeniu wlasciciela pojazdu i wyjasnienie calej sytuacji...no skurwysyny sie przepracowaly....to juz te jebane baby drozej tel do dzielnicowego wyszedl niz ich poscig.



widać, że mało wiesz nt pracy policji na Asnyka nawet w tv było poszukaj to zobaczysz co się tam dzieje
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-03, 21:10
B4rt napisał/a:

Jaka broń do chuja ? Toć to pewno były zwykłe plastikowe repliki, tak właśnie dziennikarze zaginają fakty "Groźnie wyglądający zamaskowani mężczyźni z bronią w ręku", obojętnie kto to przeczyta już ma obraz bin ladena przed oczyma. Skoro kręcili amatorski filmik, to mogą zagrać nawet ufoka dymającego dzieci, gdyby to miałby być nasz polski gówniany mega szajs z szycem w roli głównej, to byłoby spoko. U mnie w mieście była podobna akcja, autorzy dostali nawet nagrodę od władz miasta, a przy samej scenie z porwaniem już kilka bab dzwoniło na policje...



Aha, bo z 20 metrów widać, że to plastikowa replika. Co ty jesteś, Legolas? Powiedz, co tam na horyzoncie świeci! Polerowane psie jajca, milordzie. Świadkowie zapewne posrali się w gacie na widok gości w kominiarkach z czymś, co przypomina broń palną w ręku.

A autorom filmiku grzywna się należy jak psu buda. Jakby mieli za czołem trochę rozumu, to by się z policją skontaktowali w pierwszej kolejności, że będą takie numer wywijać i wszystko by im ładnie wyłożyli. A tak za lekcję zapłacą. I dobrze, bo ja sobie nie życzę, żeby policjanci dyrdali do takich akcji za forsę z moich podatków.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-01-03, 23:16
Pilotn22 napisał/a:

Ktoś mi powie, jakie to wykroczenie popełnili, ze grozi im grzywna? o.O

W sensie, to chodzi o jazdę w bagażniku czy zatrzymywanie się w niedozwolonym miejscu? Ale za to jest kurwa mandat a nie grzywna. Czyli podsumowując jeśli podjadę na przystanek zgarnąć kumpla to jest ok. Ale jak zrobię to w kominiarce to grzywna. Jebane polskie prawo...



Grzywna za to że nasza władza musiała wytężyć umysły i po kolorze oraz kilku cząstkowych cyfrach tablic rejestracyjnych, zawartych w zeznaniach świadków znaleźć kilku młodych ludzi.
Ty wiesz ile w to trzeba pracy włożyć???
Ile przez to pączków ich ominęło ???
Ile trzeba się namęczyć żeby nauczyć się nazw i rozróżniania kolorów aut ???
Muszą sobie to jakoś odbić nie ?
A po tak ciężkiej pracy pójdą na L4 albo urlopy bo przez 7 ludzi kręcących niewinny film tak się przepracowali że nie dadzą rady podołać nowym zadaniom

A co do filmu to nawet ładnie im wychodziło ale zawsze jacyś ludzie to popsują...
Jakby kogoś najebali na ulicy to nikt by nic nie widział, ale że odjechali to w świadkach urosła chęć bycia obywatelem i resztkami odwagi pięknie donieśli na sprawców...
Zgłoś
Avatar
PapaGienio 2013-01-04, 21:58
Pilotn22 napisał/a:

Ktoś mi powie, jakie to wykroczenie popełnili, ze grozi im grzywna? o.O

W sensie, to chodzi o jazdę w bagażniku czy zatrzymywanie się w niedozwolonym miejscu? Ale za to jest kurwa mandat a nie grzywna. Czyli podsumowując jeśli podjadę na przystanek zgarnąć kumpla to jest ok. Ale jak zrobię to w kominiarce to grzywna. Jebane polskie prawo...



Przepraszam ale czy mandat to nie czasem grzywna?
Cytat z kodeksu wykroczeń:

Cytat:

Art. 96. § 1. W postępowaniu mandatowym można nałożyć grzywnę w wysokości do 500 zł, a w przypadku, o którym mowa w art. 9 § 1 Kodeksu wykroczeń - do 1.000 zł.

Zgłoś