18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Grupa legniczan z ZSS nagrała bardzo ciekawy film na studniówkę (link do całego na końcu). Akcja jest wartka, jest broń, pościgi, płonące auta itd. Jednak nikt z twórców nie spodziewał się tego co się wydarzyło później.

W jednym z ujęć kręconych na potrzeby filmu dochodzi do porwania chłopaka z placu w samym centrum miasta.



Prawi obywatele nie omieszkali poinformować odpowiednich służb o tym co się wydarzyło. Co na to media i owe służby?:




Całośc na YT:
/watch?v=qhU4iaH_Dp0
Zgłoś
Avatar
konto1981 2013-01-03, 0:17 2
Legnica to zapizdziałe i brudne miasto ogólnie
Zgłoś
Avatar
Pilotn22 2013-01-03, 0:24 46
Ktoś mi powie, jakie to wykroczenie popełnili, ze grozi im grzywna? o.O

W sensie, to chodzi o jazdę w bagażniku czy zatrzymywanie się w niedozwolonym miejscu? Ale za to jest kurwa mandat a nie grzywna. Czyli podsumowując jeśli podjadę na przystanek zgarnąć kumpla to jest ok. Ale jak zrobię to w kominiarce to grzywna. Jebane polskie prawo...
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-01-03, 0:59 3
Dostaną po 25 lat więzienia. Tak działa polskie prawo, za żarty idziesz za kraty albo bulisz jak za zboże za komuny. Natomiast prawdziwi mordercy dostają zawiasy i jeszcze prosto śmieją się w twarz wysokiego sądu.
Zgłoś
Avatar
Moreq 2013-01-03, 3:02 33
Najlepszy ten policjant. "Mieliśmy szczątkowe informację o kolorze samochodu" to co kurwa mieli? Trzy pierwsze litery czy dwie ostanie?
Zgłoś
Avatar
jakikolwiek 2013-01-03, 10:44
@up
miało brzmieć mądrze a wyszło jak zawsze. Mimo to 90% społeczności zrozumie to, jako "brawurowa akcja mająca na celu złapanie groźnych przestępców".
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-01-03, 13:12 3
Przed 100dniówkami w chuj ludzi kreci "pseudogangsterke". Im udało się chociaz osmieszyć policje ;D
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-01-03, 13:28 2
To nie pierwszy taki przypadek, kilka lat temu goście ode mnie z LO też zrobili coś takiego, skończyło się pościgiem i blokadą drogi. True story
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-01-03, 13:33 3
Pilotn22 wyobraz sobie ze jakies typy naprawde porywaja kolesia z przystanku, pakuja do bagaznika i wykanczaja w lesie. nikt nie zwraca na to uwagi bo ludzie mysla ze ktos se jaja robi. to akurat powinni zrobic inaczej, tak zeby b ylo wiadomo ze to dla jaj, niech sie nie dziwia ze ludzie zadzwonili.
Zgłoś
Avatar
brt1529 2013-01-03, 13:34 2
Czyli co, jak ludzie widzą coś takiego to waszym zdaniem nie powinni reagować?
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-01-03, 13:36
tez takie akcje się robiło w LO
Zgłoś
Avatar
shaman01. 2013-01-03, 13:42 2
za damski chuj wolnosc im zabrali
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2013-01-03, 13:48 1
konto1981 napisał/a:

Legnica to zapizdziałe i brudne miasto ogólnie



Chuja wiesz, pewnie nie wyściubiasz nosa z tego swojego zakorkowanego, bankrutującego Wrocka. W Legnicy jest coraz ładniej, miasto się rozwija.

PS. Nie, nie jestem z Legnicy, ale studiowałem tam i dalej lubię tam jeździć.
Zgłoś
Avatar
Pumbass 2013-01-03, 13:52 2
ale ch**e z TV koloryzują, kilka samochodów, nie powiedzą ze uczniowie tylko młodzi ludzie. Prasa miała czym zapchać strony zamiast się zająć korupcja itd...
Zgłoś
Avatar
G................r 2013-01-03, 13:55 1
w Białymstoku z podobną scenką na Krywlanach mieliśmy akcje a tam bez przerwy kursuje policja i również miało miejsce kręcenie amatorskiego filmu na studniówkę z udziałem policyjnych radiowozów oraz prawdziwych policjantów i z pozytywnym skutkiem bo po dogadaniu się z policją nawet zgodzili się na mały pościg no i teraz jest pamiątka na stare lata, trzeba pamiętać jak się planuje takie fajne wybryki to nie w centrum noo...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie