18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
Phallucifer 2012-01-27, 9:18 1
@up
powiedz prosze skad masz dane nt. smiertelnosci po zazyciu marihuany?
Nie chodzi o to, ze mamy przestarzale bardzo szkoldliwe spolecznie prawo tyczace narkotykow, ale chodzi o to, ze panstwo i prawo sa dla ludzi, a nie na odwrot. te czasy minely, zakonczyly sie podobno w roku 1989.
Jesli ten rzad partaczy, ta nedzna imitacja liberalow, nie bedzie sluchal vox populi to obawiam sie, ze z tego kraju znowu ucieknie kolejny milion mlodych osob, ktore beda mialy dosyc buszowania w tym smietniku europy. Emigracja stala sie powaznym problemem spolecznym, na lktory nasz kochany rzad w ogole nie zwraca uwagi...Nie mam pytan, ale mam dosyc tego kraju.
p.s.
Zeby nie bylo, nie jestem za pis, nie jestem, za jkm. po prostu martrwie sie o swoj los w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
Wojna:) 2012-01-27, 9:22
a mnie wkurwia że jeden z drugim idiota powie że odchodzi z PO i robi się nagle wielkim liberałem. Populizm w czystej postaci, tylko po to, żeby baran i jego zajebisty kolega zagłosowali na tego co im "marichuane zalegalizuje" . Polska to kraj zjebów.
Zgłoś
Avatar
SNk 2012-01-27, 9:25
Jeżeli palenie marihuany nazywasz ćpaniem to tak samo można nazwać palenie tytoniu.
Kurwa to sobie kiedyś wyrosło z ziemi całkiem naturalnie jak pierdolony tytoń.
Nam nie chodzi o to żeby marihuana była sprzedawana w sklepach tylko o to matoły żeby można było sobie ją legalnie zasadzić , wysuszyć i zajarać. Mogę się kurwa założyć ze nie jeden cwel w sejmie sam pali bądź kiedyś palił ale oni się nie przyznają bo ich od koryta odciągną. Wielki szacunek dla Palikota ze próbuje coś zdziałać.
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-01-27, 9:46
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
masabitumiczna 2012-01-27, 9:50
@ liana
parafrazując Twój chujowy komentarz można Ci napisać:

pijcie na zdrowie, powodujcie dalej wypadki, będzie was mniej...

mnie to wkurwia tylko to pieprzenie, że trawa to wstęp do twardszych narkotyków...
papieros jest pierwszym krokiem do narkotyków...
wódka z kieliszka ojca wypita po kryjomu jest wstępem do twardszych narkotyków...
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-01-27, 11:06 3
Czy ja wiem? Depenalizacja ok, ale raczej nie chciałbym marychy w sklepach.
Czemu? Bo wcale nie będzie lepsza. Obecnie stoi po 30zł za grama już od wielu lat średnia cena u dilera. Wiele osób pisze "chciałbym kupić gandzie czystą, w sklepie, bez chemii". No kurwa mać! Jeśli państwo zalegalizuje, się do tego przyłoży, opodatkuje, przyjebie akcyzę i powstaną pola uprawne, fabryki, standarny HCCAP, sanepid to kurwa mać! Będzie w tym jeszcze więcej chemii, niż teraz! Że o cenie nie wspomnę. Ktoś powie - to nie będę kupował gówna - tak, ale takie "dobre", w miarę czyste zioło będzie kosztować kilkakrotnie więcej, niż do tej pory. Z dwojga złego to już wolę, by kasa z trawy trafiała prosto do dilerów, hurtowników i dystrybutorów, nawet mafii - czyli do normalnych ludzi - ale nie kurwa do tego śmietnika zwanego u nas rządem.
Mafia nie przypierdoli Ci nagle podatku VAT, nie podniesie na stałe akcyzy o 200%, nie dołoży dodatkowych standardów jakości, nie wymyśli 5'000 stron maszynopisu pt. "jak przetrzymywać maryche w lodówce" obowiązkowych do nauczenia się dla sprzedawcy, kar fiskalnych i skarbowych, obowiązkowych rejestracji, nie namiesza w służbie zdrowia (może obowiązkowy rejestr osób palących zioło w NFZ, hmm? ciekawe, czy by się obeszło bez represji...)
Depenalizacja - ok.
Ale co do legalizacji to już taki pewien nie jestem.
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-01-27, 11:12 1
Misiu kolorowy, nikt Ci nie każe robić zakupów od państwa. Kup sobie nasiona, hoduj, pal, i umrzyj na raka krtani
Zgłoś
Avatar
JerzyKozak 2012-01-27, 11:35 2
w Polsce to pojma, jak w Ameryce tez bedzie legalizacja
Zgłoś
Avatar
Sil79 2012-01-27, 11:38
up@ W Polsce politycy nie potrafią "pojmować"
Zgłoś
Avatar
marinho 2012-01-27, 11:41 2
"wiele nowoczesnych europejskich państw już to rozumie" -->
1) wiele czyli które dokładnie?
2) nowoczesne - dlaczego to ma znaczyć lepsze i dlaczego my też musimy być nowocześni kur**, nowoczesne są związki partnerskie, ACTA jest nowoczesna, zbieranie ślimaka jako połów ryby jest nowoczesny, więcej praw dla homoseksualistów niż heteroseksualnych jest nowoczesne i widzimy jak to wygląda, dlaczego nie gonimy zachodu w kwestiach gospodarki, przemysłu?!
P.S. Nie ma podziału na narkotyki twadre i miękkie, poczytajcie, uwierzcie, skończcie 18 lat i kupujcie za swoje...
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-01-27, 11:48 1
@up Masz rację. Nie idźmy na przód. Idźmy do tyłu, żeby społeczeństwo cofało się do twojego poziomu.
Zgłoś
Avatar
jankol 2012-01-27, 11:55 2
Ze wszystkich "używek" ziółko jest najzdrowsze i taka jest prawda. Jak nie jest "skrapiana" to jedyny minus i to po dłuższym czasie zażywania pojawiają się luki w pamięci. Ludzie obudźcie się! Kto po marihuanie poumiera?! Ok, może się zdarzyć nowotwór, ale mniej jest to prawdopodobne od papierosów! Sama legalizacja (całkowita) to faktycznie długi temat. Ja z chęcią zasadziłbym sobie drzewko, może dwa i palił na własny użytek, nie robiąc po spożyciu odpowiedzialnych rzeczy (np. prowadzenie samochodu itp.). Nawet po legalizacji, nie będzie ćpunów na ulicach waszych miast, którzy proponowaliby wam, waszym dzieciom! Źle sobie to wyobrażacie. Znam człowieka co pali 11lat i drugiego co pali ponad 20 lat i nie widać tego! Dla porównania, wyobraźmy sobie teraz alkoholika... Nie trzeba tłumaczyć. Rozumiem, albo staram się rozumieć ludzi, którzy nigdy nie mieli z tym styczności, bo każdy chyba kiedyś nie miał i przez to pojawiały się wątpliwości. Gdy się spróbuje i pozna ludzi to ma się inne spojrzenie, ale zrozumcie też ludzi którzy chcą mieć możliwość zapalić. Marihuana nikogo nie zabiła i nikomu nie odbiło pod jej wpływem, żeby wziął siekierę i zabił sąsiada. Zobaczmy co dzieje się na jakichś masowych imprezach, dużych/małych, miejskich/wiejskich... Ludzie się napiją, pojawiają się awantury, buractwo, zaczepki. Gdyby ci sami ludzie się najarali sądzę, że byłaby mega harmonia i spokój. Dobra starczy z mojej strony, bo się nadto rozpisałem. Otwórzcie umysł!
P.S. Nie jestem "ćpunem", ani laikiem w temacie.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-01-27, 11:57 3
Niеbieski napisał/a:



Strasznie dużo o tych koniach w komentarzach dajecie, ale nie wiem dlaczego.



koń praktyczny i ekonomiczny, wpierdala owies wolny od akcyzy
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-01-27, 12:16
Gdyby tych 800000 rastamanów, babilonów czy chuj wie jak tam oni się nazywają, wzięło się do roboty, zamiast jarać, wszystkim byłoby lepiej. Już widzę te pierdolone dzieciarnie zjarane masowo w gimnazjach czy liceach. Może gdybym na codzień nie znał w chuj nałogowych jaraczy, to może bym uwierzył, że to tylko jakaś tam kurwa zabawa. Jak ktoś chce zajarać to i tak jara, a za jednego grama do więzienia nikogo nie wsadzają. Do roboty i nauki, a nie pierdoły w głowach.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-01-27, 13:04
Ryukz napisał/a:



Przecież już się za to zabrał dawno . Przynajmniej widać, ze robią to czego chcą ludzie, przynajmniej jakaś część tych ludzi, bo takie puste owce jak Ty nie mają zdania



Janek ci obieca gruszki na wierzbie, a ty łykasz jak młody pelikan

Maderfakermen napisał/a:

kurwa! a, dlaczego na butelkach z wódką nie widnieją np. napisy: "Alkohol silnie uzależnienia", "Alkohol zabija", "Alkohol prowadzi do patologii" Czemu kurwa, no czemu kurwa, no czemu do chuja? Szlugi trują? trują! a są sprzedawane. Wóda rozpierdala umysł? rozpierdala! chleją? chleją. A trawa beee. popierdolony naród...



Tylko się nie posraj po nogawkach mały ćpunku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie