18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
Artos 2012-01-27, 1:24
Ciężko mi to przyznać ale.. zgadzam się z jego wypowiedzią.
Zgłoś
Avatar
G................n 2012-01-27, 1:34 14
Palcie, ćapjcie jak najwięcej, powinni to refundować - im szybciej tym lepiej i zostanie zdrowe społeczeństwo.
Zgłoś
Avatar
gangstareso 2012-01-27, 1:41
ciebie też nie będzie
Zgłoś
Avatar
G................n 2012-01-27, 1:48 5
Tyle będzie ćpuny j...

Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-01-27, 1:54 72
kurwa! a, dlaczego na butelkach z wódką nie widnieją np. napisy: "Alkohol silnie uzależnienia", "Alkohol zabija", "Alkohol prowadzi do patologii" Czemu kurwa, no czemu kurwa, no czemu do chuja? Szlugi trują? trują! a są sprzedawane. Wóda rozpierdala umysł? rozpierdala! chleją? chleją. A trawa beee. popierdolony naród...
Zgłoś
Avatar
WhiteAngel 2012-01-27, 1:54
fajnie by było jakby marihuana była legalna, nie chodzi mi już o mafie tylko o zdrowie. Niedawno po moim miescie chodziło palenie podjebane domestosem. Kolega po spaleniu jednego bonga poszedł spać na 22h, takich przypadków jest więcej, ale co się będę rozpisywał. Sam nie palę
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-01-27, 3:18 9
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-01-27, 7:25 7
@up łezka się kręci jak ktoś wpierdala tekst bez polskich znaków na zdjęcie
Zgłoś
Avatar
WiemWszystkoNajlepiej 2012-01-27, 8:20 4
WhiteAngel napisał/a:

fajnie by było jakby marihuana była legalna, nie chodzi mi już o mafie tylko o zdrowie. Niedawno po moim miescie chodziło palenie podjebane domestosem. Kolega po spaleniu jednego bonga poszedł spać na 22h, takich przypadków jest więcej, ale co się będę rozpisywał. Sam nie palę



Moim zdaniem między innymi o to chodzi, żeby móc pójść legalnie do sklepu, kupić paczkę "papierosów z marihuany" sprzedawanych, bez trutek i uratować ludzi od uzależnień. Bo sama marihuana nie uzależnia, uzależniają chemikalia dodane do niej, tak samo jak wszystkie chemiczne świństwa dodane do papierosów. Założę się o głowę, że sam tytoń nie uzależniałby tak jak to gówno które palicie.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-01-27, 8:31
Palikot daj że już chłopie spokój z tą marihuaną, ileż można jechać na tym samym koniu. Tylko patrzeć jak głównym priorytetem Ruchu Podtarcia będzie "wolny internet"... a tumany tańczą
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-27, 8:35
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

ileż można jechać na tym samym koniu



Strasznie dużo o tych koniach w komentarzach dajecie, ale nie wiem dlaczego.
Zgłoś
Avatar
WiemWszystkoNajlepiej 2012-01-27, 8:37 13
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Palikot daj że już chłopie spokój z tą marihuaną, ileż można jechać na tym samym koniu. Tylko patrzeć jak głównym priorytetem Ruchu Podtarcia będzie "wolny internet"... a tumany tańczą



Przecież już się za to zabrał dawno . Przynajmniej widać, ze robią to czego chcą ludzie, przynajmniej jakaś część tych ludzi, bo takie puste owce jak Ty nie mają zdania
Zgłoś
Avatar
liana 2012-01-27, 8:49 1
Ten z Palikota to nawet wygląda jak naćpany.Obrońcy ćpunów,jarajcie na zdrowie,będzie was mniej.
Zgłoś
Avatar
sadysta1982 2012-01-27, 9:14
pierdolenie niedojebanego leszcza, i chuj mnie strzela, że na takich matołów idą moje podatki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie