18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
KierowcaBMW 2012-01-27, 14:53
@up
Człowieczku, weź się wyluzuj.

A z was wszystkich to banda hipokrytów. Jeden drugiemu do gardła skacze a każdy coś ma za uszami
Zgłoś
Avatar
wypierdalaj cwelu 2012-01-27, 14:57 3
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Janek ci obieca gruszki na wierzbie, a ty łykasz jak młody pelikan

Tylko się nie posraj po nogawkach mały ćpunku.



<--
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-01-27, 14:57
Wy to pojebani jesteście.
JAk ktoś ma troszkę rozumu i ociupinkę sprytu to i tak zorganizuje sobie palenie i nie da się na tym przyłapać.
Za legalizacją stoi banda małolatów co nie ma łba żeby sobie wódki wypić.
Ja osobiście nie jestem po żadnej ze stron. Bo Palikot to frajer który kupuje sobie głosy młodego bydełka, które jak zobaczy cokolwiek co jest zielone i ma kształt liścia to od razu sra w gacie z podniety.
Tyle.
Zgłoś
Avatar
szuker 2012-01-27, 16:07
Sam nie pale ,ale jestem za legalem;)!
Zgłoś
Avatar
NomedN 2012-01-27, 16:10
Macie rację ci co jadą po tych ćpunach popieram w pełni, tylko dorzućmy tych wszystkich jebanych darmozjadów co wódę leją litrami. Kurwa gardzę wami cwaniaki co trawę potępiacie a wódę łoicie. Jak facet wraca do domu najebany i leje żonę to jest spoko. Hipokryzja i tyle. Bo co ta za argument ktoś przytoczył że ci co jarają nieroby? Pijany facet natomiast wyrabia ponad normę?

Meritum.
I to gówno i to, albo żadne z nich kapujecie?

@Zly_wrecz_okropny

Tylko się nie zrzygaj na mordę malutki pijaku... Dobry argument?
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-01-27, 16:29
Ktoś tam się mnie czepiał - nie palę zioła, nie lubię. Ale mam swoje zdanie na ten temat i jak już mówiłem, depenalizacja OK, legalizacja nie. Pal, hoduj dla siebie, na zdrowie. W sumie gdzieś mam, czy będzie to w kioskach, bo sam i taknie będę tego kupował - ale nie chciałbym tego widzieć w sklepach czy aptekach. szczególnie ze świadomością, że panstwo na tym ma zysk!
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-01-27, 16:31
Bierzcie cały ruch Palikota i spierdalajcie na Jamajkę jak Wam zioła brakuje!
Zgłoś
Avatar
koras1897 2012-01-27, 16:50
Niedojebani idioci nazywają palaczy marii ćpunami, jak możesz coś oceniać jeżeli nie spróbowałeś? Bo powiedzieli w tv że trawa jest zła? W huju mam czy ta legalizacja będzie, zioło było jest i będzie jarane. PEACE
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-01-27, 16:58 1
domagacie sie akcyzy towarzysze !
Zgłoś
Avatar
logicoperation 2012-01-27, 18:10
Czyli oni tam tylko siedzą pierdolą od rzeczy, gówno zmieniają i w dodatku biorą za to pieniądze. to mi równie dobrze żona powinna płacić za fakt że wydaje jej rozkazy i zarządzam pieniędzmi które ona zarobi.
Zgłoś
Avatar
karolo4life 2012-01-27, 18:13 1
Wiecie co ?? zróbmy razem pierogi
Zgłoś
Avatar
arti4-92 2012-01-27, 18:18 2
Po przeczytaniu większości komentarzy opadły mi klapy, jak można być tak głupim i zamkniętym.

Pozdrawiam ludzi lubiących odpoczywać sobie na trawce.
Zgłoś
Avatar
Daniken 2012-01-27, 18:28
Trawka jest na pewno o wiele niej niebezpieczna od papierosów i alkoholu. Gdyby legalizację i badania fajek i wódy to te dwie używki nigdy nie weszłyby na rynek, bo są tak niebezpieczne.

Na dzień dzisiejszy Ruch Palikota to jest jedyną sensowna partia. Zabierają się za pierdoły jak usunięcie krzyża czy legalizacja trawki to prawda ale przynajmniej jak się za to wzięli to starają się to doprowadzić do końca.
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2012-01-27, 18:31
Kurwa co jakaś akcja trzeźwość w święta to łapią po kilka tysięcy ludzi wczorajszych, jakoś nie wyobrażam sobie żeby ćpuny na haju jeździły po mieście. Polska to głupi naród za głupi na legalizację. I bez tego widać co za ludzie wychodzą z gimnazjum, co drugi to dyslektyk, dysortograf, dysmózg. Aż mi ciśnienie skoczyło, trzeba coś przysmażyć na uspokojenie...
Zgłoś
Avatar
T0B1 2012-01-27, 18:40
Tusk zalegalizuje Marihuanę jak Angeli Merker (czy jak ten szwab się wabi) zechcę się zarabiać na eksporcie jej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie