18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kaczy00000 2012-05-30, 0:06
Moze mi ktos podac link na youtube do tego kolesia ?
Zgłoś
Avatar
paproch84 2012-05-30, 0:49
robertow99 napisał/a:

"po co stosować blokady?" padło stwierdzenie oraz "czemu ciezarowki moga tylko 90 km/h a osobowki 140 km/h"
no właśnie po co?
a po to że ciężarówka mają swoją ogramną masę jadąc 140 km/h a nie 90 km/h ma 50^2 więcej energii wewnętrznej niż jadąc 90 km/h, wystarczy teraz pomysleć jakie zniszczenia będą podczas wypadku.



Polecam sobie przypomnieć matematykę z podstawówki/gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
mlody354 2012-06-03, 0:39
Pierdoli takie smuty jak by żona się kurwiła na prawo i lewo bo ma małego chuja... ale jak skurwysyny blokują drogę i jadą 50km/h blokując wszystkie pasy to nie TO NIE ONI to rozpatruje jednostkowo ale jak osobówki robią jaja to już kurwa grupowe rozpatrywanie. Weź człowieku nie pierdol... zatrzymuję się na światłach na skuterze za gówniarza może z 16lat miałem ledwie się czerwone zapaliło 40m dalej były następne światła tam się dopiero żółte zapalało, jak jeden mąż w tiry dwoma pasami NA CZERWONYCH ŚWIATŁACH ograniczenie do 50km/h i nie skłamie jak powiem że na biedę 80km/h leciały przez dwa skrzyżowania na czerwony. Więc z łaski swojej Panie kierowco tira pierdol się Pan, bo ja od podmuchu wiatru mało się nie wypierdoliłem.
Zgłoś