18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Naesse 2012-04-18, 10:52 1
To kości mają włoski?
Zgłoś
Avatar
SzczeroscToNieChamstwo 2012-04-18, 11:54
O proszę, a jak to ładnie wygląda
Zgłoś
Avatar
deniZ 2012-04-18, 12:01 4
Naesse napisał/a:

To kości mają włoski?


A myslisz, ze skad masz wlosy na glowie?
Zgłoś
Avatar
kreesperss 2012-04-18, 13:26 2
Rak nerki

Takie jakby serduszko
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-18, 13:27 19
Apropos raka zauważyłem coś ciekawego. W IX wieku i wcześniej nikt na to nie chorował. Ludzie mieszkający z dala od cywilizacji, różne plemiona amazońskie czy tybetańscy mnisi też nie chorują na raka. U dzikich zwierząt ta choroba też nie występuje. Na raka chorują ludzie z rozwiniętych krajów. Zabrzmi to jak jakaś pojebana teoria spiskowa, ale wydaje mi się, że celowo nas trują jakimś gównem żeby kontrolować populację i przy okazji napędzać przemysł farmaceutyczny. Bo to bardzo dziwne, że wszyscy na całym świecie na raka chorują i od tylu lat nie udało się stworzyć skutecznego lekarstwa. Lekarstwo na pewno istnieje, tylko pewnym wpływowym ludziom nie jest na rękę żeby je udostępnić.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-04-18, 13:32 68
Wszyscy chorowali i chorują na raka, tylko dawniej jako przyczynę śmierci wpisywało się "umarł na polu, prawdopodobnie zawał", "umarł w bólu, prawdopodobnie pęknięte jelito". Czas do tego nic nie ma, czy to teraz, czy sto lat temu, czy w czasach gdy psy srały uszami. Nie każdego było stać na sekcję lub zwykłe leczenie za życia, więc wiele osób miało w rubryczce "przyczyna" wpisane "naturalna". Moja prababcia pochodziła z małej wsi w promieniu której wszyscy byli samowystarczalni - jeden piekł chleb, za to dostawał od mojej prababci kury, prababcia handlowała także na mleko (mleko, maślanka, masło). Każdy miał swoją studnię, czystą wodę, świeże powietrze, zwierzątka wpierdalały trawkę i czyste zboża, światło tylko z lamp naftowych i świeczek, brak telefonów i telewizorów, spali w zimę na zapieckach i co? I więcej jak połowa na starość miała jakiegoś raka.

Odnośnie tych wszystkich spisków - fajnie jest czasami poczytać idiotyzmy na niewiarygodne.pl ale kurwa... wierzenie w to jest wyższym stadium pojebania pomieszanego z problemami psychicznymi.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-04-18, 13:32 8
podziubałbym widelcem w tej kości

jak futerko to wygląda
Zgłoś
Avatar
Pabloos 2012-04-18, 13:44 7
Ale to musiał być sakramencki ból za życia, jak tysiąc szpilek wbijających się w ciało których nie sposób wydłubać. A najgorsze, że wbijały się w gałkę oczną. Nie zazdroszczę
Zgłoś
Avatar
Candem 2012-04-18, 13:49
grelix napisał/a:

Wszyscy chorowali i chorują na raka, tylko dawniej jako przyczynę śmierci wpisywało się "umarł na polu, prawdopodobnie zawał", "umarł w bólu, prawdopodobnie pęknięte jelito". Czas do tego nic nie ma, czy to teraz, czy sto lat temu, czy w czasach gdy psy srały uszami. Nie każdego było stać na sekcję lub zwykłe leczenie za życia, więc wiele osób miało w rubryczce "przyczyna" wpisane "naturalna". Moja prababcia pochodziła z małej wsi w promieniu której wszyscy byli samowystarczalni - jeden piekł chleb, za to dostawał od mojej prababci kury, prababcia handlowała także na mleko (mleko, maślanka, masło). Każdy miał swoją studnię, czystą wodę, świeże powietrze, światło z lamp naftowych i świeczek, spali w zimę na zapieckach i co? I więcej jak połowa na starość miała jakiegoś raka.

Odnośnie tych wszystkich spisków - fajnie jest czasami poczytać idiotyzmy na niewiarygodne.pl ale kurwa... wierzenie w to jest wyższym stadium pojebania pomieszanego z problemami psychicznymi.



Ale jak wytłumaczysz to.. że nie znajduje sie szczątków ludzki przed XIX w takim stanie, badz z takimi powiklaniami.
Zgłoś
Avatar
Mc6 2012-04-18, 13:49 1
@BongMan
Plemiona i mnisi nie palą paczki dziennie, nie wpieprzają żarcia z sztucznymi barwnikami, konserwantami i hu.j wie czym jeszcze, nie siedzą 10h dziennie na tyłku itd.
Zgłoś
Avatar
Łukciu 2012-04-18, 13:49
zajebiscie to wyglada, da ktos wiecej
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-04-18, 13:58
Candem napisał/a:


nie znajduje sie szczątków ludzki przed XIX w takim stanie, badz z takimi powiklaniami.



Czy w czasach neandertalczyków były wielkie koncerny chemiczne i farmaceutyczne, które zanieczyszały i truły ludzi? Nie. A neandertalczycy masowo chorowali na raka, m.in. skóry.
Zgłoś
Avatar
Shievel 2012-04-18, 14:11
@up
`Uważa się, iż słoneczne promienie ultrafioletowe są przyczyną ok. 85 procent wszystkich przypadków raka skóry.`

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
N................w 2012-04-18, 14:18
Nie ma czegoś takiego jak "rak kości".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie