18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Rasizm ? Może walka o Europę
E................z • 2014-04-17, 1:43
Witam

Tekst nie jest długi jego przeczytanie zajmie wam góra cztery minuty darujcie sobie piwa komentarze mile widziane, te w stylu nie masz przecinka darujcie sobie.

(uprzejma prośba do moderatorów o nieusuwanie ze względu na szerzenie rasizmu jeśli zostanie to osunięte oznacza to że nie rozumiecie tego pojęcia i że sami przyczyniacie nieświadomie do ,,obcej,, ekspansji na nasz kontynent)


Mój poprzedni temat cieszył się słabym zainteresowaniem, pewnie z tym będzie podobnie . Ukłony Moderatorom tego portalu za usunięcie pierwowzoru dzisiejszej wypowiedzi ze względu na Rasizm ? Oczywiście ze namawiam do Rasizmu, nie ma to nic wspólnego z Nazizmem niestety Adolf Hitler strasznie namieszał w historii nowożytnego świata, potępiam fakt mordowania dzieci i próbę zniewolenia Naszego narodu jednak podziwiałem jego prace nad ,,oczyszczeniem,, Europy z żydów, cyganów, czarnych na pedałach kończąc gdyby nie jego poczynania względem ( chciałbym używać obraźliwych słów wobec innych narodowości ale zaraz mnie skasują) odmiennych, dziś nie dopuszczalne by było aby Europę zasiedlała chmara ciapatych, dzieję się tak dlatego że Cywilizowane kraje Europy boją się porównania do zbrodni Hitlera gdyby choćby skinęli palcem przeciwko czarnym, w efekcie tego mamy niestety legalne wytrawienie naszej kultury, bez jednego strzału czy nawet tego ich dżichadu. pisałem już ze najpopularniejszym imieniem nadawanym noworodkom w Oslo jest mahumed a następnym ali. Skandynawia w której mieszkam cierpi niewątpliwie najmocniej, proszę nie pisać ile jest w ciapatych w UK bo dobrze znam temat, nijak się to ma do Skandynawii po pierwsze, w UK nadal jest więcej Anglików po drogie Polacy są raczej traktowani na równi z resztą przyjezdnych wiec nie mamy co się na ten temat wypowiadać. Norwegia w której mieszkam liczy obecnie 4.874.000 mieszkańców z czego około 1.200.000 to obcokrajowcy nie pochodzący z Europy ławo wiec policzyć jaki odsetek mieszka tam ,,innych,, tydzień temu władze Oslo wydały pozwolenie na budowę pierwszej autonomicznej muzułmańskiej szkoły ,dodam iż zwlekano z tym ponad 4 lata, nietrudno się domyślić ze po tym precedensie do ministerstwa szkolnictwa wpłynęło około 10 podobnych podań. Faktem który doprowadza mnie do totalnego wkurwienia jest to iż pieniądze będzie pompował Norweski rząd szkoła natomiast pozostanie pod kontrolą muzułmanów bez prawa wprowadzenia tam systemu szkolnictwa z Norwegii. czyli innymi słowy będą uczyć dzichadu na miejscu. Jednym słowem a właściwie stwierdzeniem jest kolorowo, Europa wkrótce przemieni się w Ciapatoland oczywiście zachowamy większość przynajmniej w tym stuleciu aczkolwiek stanie sie to tak uciążliwe że większość ludzi podda się nowemu stanowi rzeczy i nie będzie chciała walczyć o swoją kulturę. Niestety muszę was zasmucić nie jest za to odpowiedzialny żaden rząd czy korporacja finansowa, odpowiedzialni jesteście Wy. Czasami wdaje się w dyskusje, niepotrzebnie zresztą z wieloma głównie młodymi ludźmi którzy z krzykiem na ustach bronią tolerancji i równouprawnienia, niestety kiedy zacznie im się ścinać głowy nie będą już tak głośno wypowiadać sie za wolnością dla wszystkich. Osobiście gardzę każdym napotkanym czarnym, muzułmaninem, arabem,cyganem jest to tylko i wyłącznie moja prywatna opinia, i powtarzam że ich miejsce jest tam skąd do nas przyszli, obraza mnie małżeństwo Białej chrześcijanki z muzułmaninem z Kenii. Według mnie taki stan rzeczy potrwa do momentu kiedy Europa zacznie podupadać ekonomicznie i nie mowie tutaj o kryzysie finansowym z przed kilku lat mowie tutaj o sytuacji kiedy 40 % zarobionych pieniędzy wyjdzie z Europy bądź nie będzie wykorzystywana dla jej mieszkańców, dzieje sie tak dlatego iż imigranci nawet jeśli są związani z krajem w którym żyją nie chcą w niego inwestować rzadko biorą kredyty pomagają rodzinom w Ojczyznach , dodatkowo potężne zaplecze socjalne które jest pompowane z dnia na dzień staje się coraz większe i będzie rosło w miarę napływu imigrantów. Mam nadzieję że gdy to wszystko się rozpadnie oni sami stąd odejdą i dadzą nam się odbudować, oraz stara Europa zrozumie dlaczego wszystko straciła albo zbierzemy się wszyscy i ich wybijemy.

Pozdrawiam K.K
Zgłoś
Avatar
E................z 2014-04-17, 21:26
Witam, bardzo cieszę się że dyskusja do tego tematu uzyskała swego rodzaju świadomość, wyczytałem wiele skrajnych opinii do moich jak to jeden z użytkowników określił ,,wypocin,, co dowodzi że jesteśmy bardzo podzielonym narodem co dla wielu jest oczywiste. Pragnę poinformować oburzone moim punktem widzenia osoby, iż tak jak wy mój sposób patrzenia na świat jest wolny i nie może być przez nikogo narzucony, to iż uważam ludzi o czarnym kolorze skóry oraz wyznających inną wiarę za moich wrogów, ma swoje podłoże tylko i wyłącznie w poczynaniach tych że ludzi, w moich wypowiedziach nie uświadczycie traktowania ich jako ,,podludzi,, nie namawiam również do ich zabijania chodziarz w perspektywie przyszłych wydarzeń możne się to okazać nieuniknione. Obrażanie ich jest niczym innym jak grą słowną i wyrażaniem emocji. Postaram się dziś dodać kolejny temat, osoby które nie mają nic do powiedzenia proszę o omijanie spawy bo ta jest niebezpieczna.
Zgłoś
Avatar
parcours 2014-04-17, 21:27
Rozumiem Twój punkt widzenia i masz 100% racji. Tak to wszystko powinno wyglądać.

Ale niestety nie jest pięknie i ja naprawdę nie chcę żyć z tymi ludźmi obok. I jeśli przyjdzie pora, stanę wraz z innymi żeby ich przegnać.
Zgłoś
Avatar
krasnol11 2014-04-17, 21:30 1
@Ivanowic nie wiesz w ogóle co piszesz chyba...
Kiedyś oglądałem dobry dokument w którym się wypowiadali byli wyznawcy islamu. Mówili oni że islam na początku istnienia był pokojową religią itp. Kraje z islamem się szybko rozwijały i wcale nie były takie zacofane. Jednak gdy islam się rozrastał to się rozrastał też koran o coraz to nowsze zapiski które łopatologicznie mówiąc nawoływały do nienawiści itp.
Kraje islamskie kiedyś może były rozwinięte, ale obecnie kraje te rozwój swój zawdzięczają tylko ogromnej ilości pieniędzy z ropy/gazu. Oczywiście nie można zakładać że byliby zacofani jak afryka gdyby nie mieli ropy, ale coś mi się wydaje że były by bardzo biedne. Wielu racjonalnych znawców islamu powiedziało by że nie jest to religia postępu tylko nienawiści i zacofania.
I jak już pisałem, arabowie nie są jacy są przez to skąd pochodzą, tylko przez to w co wierzą.
Zgłoś
Avatar
parcours 2014-04-17, 21:35
@krasnol11
"arabowie nie są jacy są przez to skąd pochodzą, tylko przez to w co wierzą" - strzał w 10! Zgadzam się
Zgłoś
Avatar
Bardzozlygosc 2014-04-17, 21:49
Sam jak rozumiem jesteś Norwegiem że mieszkasz w Norwegi. Jeśli tak to gratuluje tego jak mówisz po polsku.

A tak całkiem poważnie - pilnuj własnej dupy hipokryto i wracaj do ojczyzny.
Zgłoś
Avatar
poetanapalmu 2014-04-17, 22:12 1
BRAWO, BRAWO, BRAWO!! sto procent racji! Ja tez mieszkam w Sakndynawi w Oslo dokladnie i boli mnie to co tu sie dzieje... juz nrk zostalo wykupione przez brudasow... NRK kurwa... Glowne zrodlo informacji dla norwegow. to tak jak by TVN kupil jakis pakis... juz teraz nrk powiedzialo ze na swieto 17 maja (swieto krola) usuna barwy z wszystkich flag podczas wideorelacji poniewaz obraza to mniejszosci spoleczne w Norwegii. Nosz kurwa japierdole! Jebac brud !
Zgłoś
Avatar
Ivanowic 2014-04-17, 22:52
krasnol11, albo się niejasno wyraziłem albo nie zrozumiałeś. Ja nie zaprzeczam że oni byli rozwinięci choć by w średniowieczu to był niegłupi naród, skądinąd podobno szkolili niezłych łapiduchów (po wierze więc nas olali a mogli uczyć żydów do byli ludem księgi 'bardziej niż my') niestety nie mam na ten temat niezbitych dowodów ale wiem i wierzę że w czasach gdy o ropie nikt nie marzył byli w jakiś sposób rozwinięci. Koran z założenia toleruje wszystkie ludzi księgi a to że teraz tak pokrzykują i nikogo nie lubią to po prostu wina tak jak mówiłeś głąbów, które to głąby coś dodały, coś zinterpretowały i potoczyło się samo przy odrobinie ludzkiej niewiedzy i ignorancji. A to, że jak wypływa ropa, arabowie wpływają do europy to zwykły fakt, im mniej ropy tym większe ich roszczenia i mniejsza tolerancja dla gospodarzy.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-04-18, 10:52
Efezjuszu, polecam Ci przestudiować interpunkcję i gramatykę "ojszstego jenzyka". Najlepiej zacznij od materiałów dla pierwszoklasistów z podstawówki. Poza tym, spinasz dupę, a w pojedynkę nie miałbyś jaj spojrzeć w oczy "ciapakowi", nie mówiąc o pobiciu.
Zgłoś