18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Rasizm ? Może walka o Europę
E................z • 2014-04-17, 1:43
Witam

Tekst nie jest długi jego przeczytanie zajmie wam góra cztery minuty darujcie sobie piwa komentarze mile widziane, te w stylu nie masz przecinka darujcie sobie.

(uprzejma prośba do moderatorów o nieusuwanie ze względu na szerzenie rasizmu jeśli zostanie to osunięte oznacza to że nie rozumiecie tego pojęcia i że sami przyczyniacie nieświadomie do ,,obcej,, ekspansji na nasz kontynent)


Mój poprzedni temat cieszył się słabym zainteresowaniem, pewnie z tym będzie podobnie . Ukłony Moderatorom tego portalu za usunięcie pierwowzoru dzisiejszej wypowiedzi ze względu na Rasizm ? Oczywiście ze namawiam do Rasizmu, nie ma to nic wspólnego z Nazizmem niestety Adolf Hitler strasznie namieszał w historii nowożytnego świata, potępiam fakt mordowania dzieci i próbę zniewolenia Naszego narodu jednak podziwiałem jego prace nad ,,oczyszczeniem,, Europy z żydów, cyganów, czarnych na pedałach kończąc gdyby nie jego poczynania względem ( chciałbym używać obraźliwych słów wobec innych narodowości ale zaraz mnie skasują) odmiennych, dziś nie dopuszczalne by było aby Europę zasiedlała chmara ciapatych, dzieję się tak dlatego że Cywilizowane kraje Europy boją się porównania do zbrodni Hitlera gdyby choćby skinęli palcem przeciwko czarnym, w efekcie tego mamy niestety legalne wytrawienie naszej kultury, bez jednego strzału czy nawet tego ich dżichadu. pisałem już ze najpopularniejszym imieniem nadawanym noworodkom w Oslo jest mahumed a następnym ali. Skandynawia w której mieszkam cierpi niewątpliwie najmocniej, proszę nie pisać ile jest w ciapatych w UK bo dobrze znam temat, nijak się to ma do Skandynawii po pierwsze, w UK nadal jest więcej Anglików po drogie Polacy są raczej traktowani na równi z resztą przyjezdnych wiec nie mamy co się na ten temat wypowiadać. Norwegia w której mieszkam liczy obecnie 4.874.000 mieszkańców z czego około 1.200.000 to obcokrajowcy nie pochodzący z Europy ławo wiec policzyć jaki odsetek mieszka tam ,,innych,, tydzień temu władze Oslo wydały pozwolenie na budowę pierwszej autonomicznej muzułmańskiej szkoły ,dodam iż zwlekano z tym ponad 4 lata, nietrudno się domyślić ze po tym precedensie do ministerstwa szkolnictwa wpłynęło około 10 podobnych podań. Faktem który doprowadza mnie do totalnego wkurwienia jest to iż pieniądze będzie pompował Norweski rząd szkoła natomiast pozostanie pod kontrolą muzułmanów bez prawa wprowadzenia tam systemu szkolnictwa z Norwegii. czyli innymi słowy będą uczyć dzichadu na miejscu. Jednym słowem a właściwie stwierdzeniem jest kolorowo, Europa wkrótce przemieni się w Ciapatoland oczywiście zachowamy większość przynajmniej w tym stuleciu aczkolwiek stanie sie to tak uciążliwe że większość ludzi podda się nowemu stanowi rzeczy i nie będzie chciała walczyć o swoją kulturę. Niestety muszę was zasmucić nie jest za to odpowiedzialny żaden rząd czy korporacja finansowa, odpowiedzialni jesteście Wy. Czasami wdaje się w dyskusje, niepotrzebnie zresztą z wieloma głównie młodymi ludźmi którzy z krzykiem na ustach bronią tolerancji i równouprawnienia, niestety kiedy zacznie im się ścinać głowy nie będą już tak głośno wypowiadać sie za wolnością dla wszystkich. Osobiście gardzę każdym napotkanym czarnym, muzułmaninem, arabem,cyganem jest to tylko i wyłącznie moja prywatna opinia, i powtarzam że ich miejsce jest tam skąd do nas przyszli, obraza mnie małżeństwo Białej chrześcijanki z muzułmaninem z Kenii. Według mnie taki stan rzeczy potrwa do momentu kiedy Europa zacznie podupadać ekonomicznie i nie mowie tutaj o kryzysie finansowym z przed kilku lat mowie tutaj o sytuacji kiedy 40 % zarobionych pieniędzy wyjdzie z Europy bądź nie będzie wykorzystywana dla jej mieszkańców, dzieje sie tak dlatego iż imigranci nawet jeśli są związani z krajem w którym żyją nie chcą w niego inwestować rzadko biorą kredyty pomagają rodzinom w Ojczyznach , dodatkowo potężne zaplecze socjalne które jest pompowane z dnia na dzień staje się coraz większe i będzie rosło w miarę napływu imigrantów. Mam nadzieję że gdy to wszystko się rozpadnie oni sami stąd odejdą i dadzą nam się odbudować, oraz stara Europa zrozumie dlaczego wszystko straciła albo zbierzemy się wszyscy i ich wybijemy.

Pozdrawiam K.K
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2014-04-17, 1:47 4
Efezjusz napisał/a:

Mój poprzedni temat cieszył się słabym zainteresowaniem, pewnie z tym będzie podobnie .


Z pewnością, skoro wrzucasz coś takiego o 2 kurwa w nocy...
Sry but tl;dr...
Zgłoś
Avatar
blysk88 2014-04-17, 2:07 25
Uzyj opcji edytuj i wklej to co ponizej. Uzywajac entera oraz kropek mozna uczynic post czytelniejszym.

Mój poprzedni temat cieszył się słabym zainteresowaniem. Pewnie z tym będzie podobnie . Ukłony Moderatorom tego portalu za usunięcie pierwowzoru dzisiejszej wypowiedzi ze względu na Rasizm? Oczywiście, że namawiam do rasizmu. Nie ma to nic wspólnego z Nazizmem. Niestety Adolf Hitler strasznie namieszał w historii nowożytnego świata. Potępiam fakt mordowania dzieci i próbę zniewolenia Naszego narodu jednak podziwiałem jego prace nad "oczyszczeniem" Europy z żydów, cyganów, czarnych na pedałach kończąc. Gdyby nie jego poczynania względem (chciałbym używać obraźliwych słów wobec innych narodowości ale zaraz mnie skasują) odmiennych, dziś nie dopuszczalne by było aby Europę zasiedlała chmara ciapatych. Dzieję się tak dlatego że cywilizowane kraje Europy boją się porównania do zbrodni Hitlera. Gdyby choćby skinęli palcem przeciwko czarnym to mamy w efekcie niestety legalne wytrawienie naszej kultury, bez jednego strzału czy nawet tego ich dżichadu.
Pisałem już ze najpopularniejszym imieniem nadawanym noworodkom w Oslo jest Mahumed a następnym Ali. Skandynawia w której mieszkam cierpi niewątpliwie najmocniej. Proszę nie pisać ile jest w ciapatych w UK bo dobrze znam temat. Nijak się to ma do Skandynawii po pierwsze. W UK nadal jest więcej Anglików. Po drugie Polacy są raczej traktowani na równi z resztą przyjezdnych wiec nie mamy co się na ten temat wypowiadać. Norwegia w której mieszkam liczy obecnie 4.874.000 mieszkańców z czego około 1.200.000 to obcokrajowcy nie pochodzący z Europy. Ławo więc policzyć jaki odsetek mieszka tam "innych".
Tydzień temu władze Oslo wydały pozwolenie na budowę pierwszej autonomicznej muzułmańskiej szkoły. Dodam iż zwlekano z tym ponad 4 lata. Nietrudno się domyślić, że po tym precedensie do ministerstwa szkolnictwa wpłynęło około 10 podobnych podań. Faktem który doprowadza mnie do totalnego wkurwienia jest to iż pieniądze będzie pompował Norweski rząd szkoła natomiast pozostanie pod kontrolą muzułmanów bez prawa wprowadzenia tam systemu szkolnictwa z Norwegii. Czyli innymi słowy będą uczyć dzichadu na miejscu. Jednym słowem a właściwie stwierdzeniem jest tu kolorowo.
Europa wkrótce przemieni się w Ciapatoland Oczywiście zachowamy większość przynajmniej w tym stuleciu aczkolwiek stanie się to tak uciążliwe, że większość ludzi podda się nowemu stanowi rzeczy i nie będzie chciała walczyć o swoją kulturę. Niestety muszę was zasmucić nie jest za to odpowiedzialny żaden rząd czy korporacja finansowa.
Odpowiedzialni jesteście Wy. Czasami wdaje się w dyskusje. Niepotrzebnie zresztą z wieloma głównie młodymi ludźmi którzy z krzykiem na ustach bronią tolerancji i równouprawnienia. Niestety kiedy zacznie im się ścinać głowy nie będą już tak głośno wypowiadać się za wolnością dla wszystkich. Osobiście gardzę każdym napotkanym czarnym, muzułmaninem, arabem i cyganem. Jest to tylko i wyłącznie moja prywatna opinia i powtarzam, że ich miejsce jest tam skąd do nas przyszli. Obraża mnie małżeństwo białej chrześcijanki z muzułmaninem z Kenii.
Według mnie taki stan rzeczy potrwa do momentu kiedy Europa zacznie podupadać ekonomicznie i nie mowie tutaj o kryzysie finansowym z przed kilku lat. Mówię tutaj o sytuacji kiedy 40 % zarobionych pieniędzy wyjdzie z Europy bądź nie będzie wykorzystywana dla jej mieszkańców. Dzieje się tak dlatego iż imigranci nawet jeśli są związani z krajem w którym żyją nie chcą w niego inwestować. Rzadko biorą kredyty i pomagają rodzinom w Ojczyznach. Dodatkowo potężne zaplecze socjalne które jest pompowane z dnia na dzień staje się coraz większe i będzie rosło w miarę napływu imigrantów. Mam nadzieję że gdy to wszystko się rozpadnie, a oni sami stąd odejdą i dadzą nam się odbudować oraz, że stara Europa zrozumie dlaczego wszystko straciła albo zbierzemy się wszyscy i ich wybijemy.

Pozdrawiam K.K

Pozdrawiam
Knak
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-04-17, 2:37 13
Mam takie wrażenie, że ktoś tylko chce aby ludzie tak myśleli jak autor tego posta. Bardzo łatwo sterować rozbitym społeczeństwem. Włączcie myślenie ludzie. To co się obecnie dzieje to nie jest kwestia obyczajowości czy czyjegoś widzi mi się, to jest kwestia ustroju, który tworzy takie problemy i ma na nie jednocześnie gotową receptę. Przy czym recepta kosztuje tyle, że za jakiś czas będzie zdwojony nawrót problemu. Ale nie ma co się martwić.. do tego czasu będzie kolejna recepta.

Czyli jak socjalizm naprawiać socjalizmem.

To wszystko w końcu wypierdoli w kosmos.
Zgłoś
Avatar
dnr 2014-04-17, 2:51 10
Na razie jestem rasistą tylko względem cyganów, ich możesz gazować. Od reszty wara.
To, że trzeba ukrócić poprawność polityczną i przywileje mniejszości nie znaczy, że trzeba ich wszystkich przerobić na mydło.
A pedały to już najbardziej ci przeszkadzają, zabijesz ich bo nie podoba ci się to gdzie wsadzają chuja, no brawo
Zgłoś
Avatar
spiceman 2014-04-17, 7:55 1
Założe się że mąkę wrzucałeś w środku nocy tak się podniecasz.Głos wewnętrzny powiedział Tobie:"Jesteś geniuszem podziel się tym z całym światem"W światowym wykazie chorób psychicznych nazywa się to MESJANIZMem
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-04-17, 8:12 3
jeszcze "Białej" jako okreslenie rasy duza litera? to jest chyba przymiotnik, ale co ja tam wiem... troche sie poryles, jestes zmanipulowany, i myslisz tak jak oni, tam na gorze, tego chca - i w piwerszej kolejnosci trzeba ich wyjebac a nie rzucac sie sobie do gardel z piana na pysku do kazdego napotkanego czlowieka innej rasy... pojebancu...
Zgłoś
Avatar
ozoq 2014-04-17, 9:54 6
Nawet nie araby. Im też udało się stworzyć jakąś cywilizację. Najgorsi są murzyni. Degradują nas. W radiu, tv słychać nic innego tylko te małpie wrzaski. Teksty sklecone na poziomie 5 latka o byciu gangsta i robieniu lachy. Jeśli to są wzorce młodzieży to jakie oni przed sobą stawiają wyzwania w życiu?
Zgłoś
Avatar
qwas253 2014-04-17, 13:55
powiedz coś o czym sadistic nie wie
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-04-17, 15:02
No to rasizm!
Zgłoś
Avatar
l................5 2014-04-17, 15:06
Breivikowi internet tylko podpięli w celi i już na sadola wbił ponarzekać i się usprawiedliwiać
Zgłoś
Avatar
kuzalagupagup 2014-04-17, 15:09 1
Rasizm nie rasizm za długie zeby mi sie chciało czytac
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2014-04-17, 15:11 15
Jeszcze jedno "K" dodaj do podpisu!
Zgłoś
Avatar
dresimir 2014-04-17, 15:11 6
Zmusiłem się i przeczytałem całe Twoje wypociny, chociaż już na samym początku pokazałeś "klasę".

Namawiasz do rasizmu i podziwiasz Hitlera ...
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-04-17, 15:19 5
Stek bzdur. Szkoda czasu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie