18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Rasizm ? Może walka o Europę
E................z • 2014-04-17, 1:43
Witam

Tekst nie jest długi jego przeczytanie zajmie wam góra cztery minuty darujcie sobie piwa komentarze mile widziane, te w stylu nie masz przecinka darujcie sobie.

(uprzejma prośba do moderatorów o nieusuwanie ze względu na szerzenie rasizmu jeśli zostanie to osunięte oznacza to że nie rozumiecie tego pojęcia i że sami przyczyniacie nieświadomie do ,,obcej,, ekspansji na nasz kontynent)


Mój poprzedni temat cieszył się słabym zainteresowaniem, pewnie z tym będzie podobnie . Ukłony Moderatorom tego portalu za usunięcie pierwowzoru dzisiejszej wypowiedzi ze względu na Rasizm ? Oczywiście ze namawiam do Rasizmu, nie ma to nic wspólnego z Nazizmem niestety Adolf Hitler strasznie namieszał w historii nowożytnego świata, potępiam fakt mordowania dzieci i próbę zniewolenia Naszego narodu jednak podziwiałem jego prace nad ,,oczyszczeniem,, Europy z żydów, cyganów, czarnych na pedałach kończąc gdyby nie jego poczynania względem ( chciałbym używać obraźliwych słów wobec innych narodowości ale zaraz mnie skasują) odmiennych, dziś nie dopuszczalne by było aby Europę zasiedlała chmara ciapatych, dzieję się tak dlatego że Cywilizowane kraje Europy boją się porównania do zbrodni Hitlera gdyby choćby skinęli palcem przeciwko czarnym, w efekcie tego mamy niestety legalne wytrawienie naszej kultury, bez jednego strzału czy nawet tego ich dżichadu. pisałem już ze najpopularniejszym imieniem nadawanym noworodkom w Oslo jest mahumed a następnym ali. Skandynawia w której mieszkam cierpi niewątpliwie najmocniej, proszę nie pisać ile jest w ciapatych w UK bo dobrze znam temat, nijak się to ma do Skandynawii po pierwsze, w UK nadal jest więcej Anglików po drogie Polacy są raczej traktowani na równi z resztą przyjezdnych wiec nie mamy co się na ten temat wypowiadać. Norwegia w której mieszkam liczy obecnie 4.874.000 mieszkańców z czego około 1.200.000 to obcokrajowcy nie pochodzący z Europy ławo wiec policzyć jaki odsetek mieszka tam ,,innych,, tydzień temu władze Oslo wydały pozwolenie na budowę pierwszej autonomicznej muzułmańskiej szkoły ,dodam iż zwlekano z tym ponad 4 lata, nietrudno się domyślić ze po tym precedensie do ministerstwa szkolnictwa wpłynęło około 10 podobnych podań. Faktem który doprowadza mnie do totalnego wkurwienia jest to iż pieniądze będzie pompował Norweski rząd szkoła natomiast pozostanie pod kontrolą muzułmanów bez prawa wprowadzenia tam systemu szkolnictwa z Norwegii. czyli innymi słowy będą uczyć dzichadu na miejscu. Jednym słowem a właściwie stwierdzeniem jest kolorowo, Europa wkrótce przemieni się w Ciapatoland oczywiście zachowamy większość przynajmniej w tym stuleciu aczkolwiek stanie sie to tak uciążliwe że większość ludzi podda się nowemu stanowi rzeczy i nie będzie chciała walczyć o swoją kulturę. Niestety muszę was zasmucić nie jest za to odpowiedzialny żaden rząd czy korporacja finansowa, odpowiedzialni jesteście Wy. Czasami wdaje się w dyskusje, niepotrzebnie zresztą z wieloma głównie młodymi ludźmi którzy z krzykiem na ustach bronią tolerancji i równouprawnienia, niestety kiedy zacznie im się ścinać głowy nie będą już tak głośno wypowiadać sie za wolnością dla wszystkich. Osobiście gardzę każdym napotkanym czarnym, muzułmaninem, arabem,cyganem jest to tylko i wyłącznie moja prywatna opinia, i powtarzam że ich miejsce jest tam skąd do nas przyszli, obraza mnie małżeństwo Białej chrześcijanki z muzułmaninem z Kenii. Według mnie taki stan rzeczy potrwa do momentu kiedy Europa zacznie podupadać ekonomicznie i nie mowie tutaj o kryzysie finansowym z przed kilku lat mowie tutaj o sytuacji kiedy 40 % zarobionych pieniędzy wyjdzie z Europy bądź nie będzie wykorzystywana dla jej mieszkańców, dzieje sie tak dlatego iż imigranci nawet jeśli są związani z krajem w którym żyją nie chcą w niego inwestować rzadko biorą kredyty pomagają rodzinom w Ojczyznach , dodatkowo potężne zaplecze socjalne które jest pompowane z dnia na dzień staje się coraz większe i będzie rosło w miarę napływu imigrantów. Mam nadzieję że gdy to wszystko się rozpadnie oni sami stąd odejdą i dadzą nam się odbudować, oraz stara Europa zrozumie dlaczego wszystko straciła albo zbierzemy się wszyscy i ich wybijemy.

Pozdrawiam K.K
Zgłoś
Avatar
Don Juan 2014-04-17, 15:37 2
Każde różnice tworzą problem. Tak jak lewak nie dogada się z prawicowcem tak katolik z muzułmaninem, skin z punkiem, homo z hetero, Polacy z tuskiem, Bin laden z Obamą, Zidane z Materazzim, Axl Rose ze Slashem, puszka kukurydzy z przecierem pomidorowym, tupolew z brzozami, melos z pelosem, kamień filozoficzny ze Świętym Graalem, et cetera, et cetera. Więc po jaki chuj mieszać rybę z ananasem ?
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-04-17, 15:39 6

Póki rządzi w europie "socjalizm" i za nim idąca "postępowość" to czeka nas upadek cywilizacyjny. Jak zapewne wiesz Norwegia w której mieszkasz jest najbardziej dotknięta chorobą socjalizmu. Lewicową propagandą jest dotknięta każda sfera publiczna.
Dziwię się że nadal mieszkasz w tym chorym kraju, co do twojego rasizmu to przestań tak spinać dupę ja nie mam nic do murzynów póki są w porządku, nienawidzę kultury i religii muzułmańskiej.
Czy to biały czy to ciapaty muzułmanin tak samo ich nie trawię.
Zgłoś
Avatar
QuorthonSeth 2014-04-17, 15:40 3
Rasizm jest rzeczą względną. Nie mogę nienawidzić kogoś ze względu na jego pochodzenie i kolor skóry, ale ze względu na zachowanie, cechy realne, wierzenia religijne bądź ideologie już tak. Ciapaki siedzące w arabii i dymające kozy wzbudzają tylko śmiech, to ci którzy przyjeżdżają do Europy z zamiarem wytępienia rasy białej są godni nienawiści i pogardy, bo to właśnie oni są prawdziwymi rasistami.
My się tylko bronimy przed najeźdźcą, ot taki instynkt samozachowawczy. Ten cały "rasizm" wspomniany przez autora tematu to nic innego tylko zdrowy rozsądek i strach. Strach przed tym że naszej córce/żonie/matce wyleją na twarz kwas bo nie chodzi w szmatach zakrywających ciało, a nam samym odetną łby bo nie padamy na twarz przed allachem.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-04-17, 15:44 4
Prawda jest taka, że większość antyrasistów staje się rasistami gdy popracuje z arabami lub czarnymi. Miałem takich wielkich miłośników równości i zrozumienia dla kolorowych, ale jak popracowali z nimi (2ch w gastronomi, 1 na budowie, 1 w jakimś tam biurze) to wszyscy wrócili jako rasiści
Zgłoś
Avatar
19miko93 2014-04-17, 15:46
Dżihad przez samo "h"
Zgłoś
Avatar
krasnol11 2014-04-17, 15:56 5
A według mnie trochę racji ma. @ozoq napisał że araby jakąś cywilizację zrobili. Tylko dzięki ogromnym pieniądzom z ropy. Gdyby nie ropa islam już dawno by upadł, a bynajmniej byłby przeciętną religią.

Cygany i WIĘKSZOŚĆ (nie mówię wszyscy) wyznawców islamu to zagrożenie dla cywilizacji. Islam dąży do tego aby wprowadzić te ich prawa na całym świecie. Albo się podporządkujesz albo będziesz ich służącym lub martwy. Obecnie może nie próbują siłować się z europejczykami w sprawie religi, ale gdy tylko zaczną zdobywać przewagę w europie (nie koniecznie liczebną, ale w władzy itp) to obawiam się że będą coraz odważniejsi w narzucaniu swojej "wiary" ...
Według mnie europe zgubi ta zbytnia poprawność polityczna. Islam będzie rósł w siłę w europie, a jeżeli ktoś się interesuje choć trochę tą religią zapewne wie że koran nakazuje nawracać innowierców.
Ogólnie araby i inne dziadostwo doprowadzą do upadku europy pod względem kulturalnym i ekonomicznym.
W Polsce raczej będzie to wiele wolniej postępować bo Polska jest biednym krajem i tutaj nie dostają zasiłków itp. A że im się robić nie chce to tutaj nie mają perspektyw obecnie. Choć z czasem może się to zmieniać. W polsce ostatnio chrześcijanie są atakowani przez społeczeństwo. Duży wzrost ateizmu itd osłabia kulturę kraju, a to właśnie chrześcijaństwo może bronić społeczeństwo przed napływem tego gówna zwanego islamem.

Na zakończenie dodam że napewno da się znaleźć porządnych ludzi wyznających islam ale niestety duża część wyznawców tej religii jest zbyt radykalna, przez co ta religia jest po prostu niebezpieczna dla świata (czytaj wolności). Araby mogliby być porządnymi ludźmi ale niestety islam jest religią nienawiści.

Tyle ode mnie, jeżeli uważasz inaczej to chętnie poczytam argumentów, ale bardziej sensownych niż wyzywanie od rasistów, takie teksty nic nie wnoszą do dyskusji
Zgłoś
Avatar
W................t 2014-04-17, 15:59
Im mniej ciapakow tym lepiej
Zgłoś
Avatar
parcours 2014-04-17, 16:31 14
"Dzieję się tak dlatego że cywilizowane kraje Europy boją się porównania do zbrodni Hitlera."

- Nie zgodzę się. To jest chyba oczywiste i nie wymaga komentarza.

"Niestety muszę was zasmucić nie jest za to odpowiedzialny żaden rząd czy korporacja finansowa, odpowiedzialni jesteście Wy."

- Mniej więcej. W większości ludzie nie chcą uczestniczyć w sporach i omijają problemy (z lenistwa, ze strachu, z niechęci brania odpowiedzialności za cokolwiek, itd.), które w przyszłości mogą zagrozić naszej kulturze.

"Europa wkrótce przemieni się w Ciapatoland" - "Jeżeli Europejski Trybunał Praw Człowieka uzna, iż rzeczywiście muzułmanom należą się prawa podobne do tych, którymi cieszą się chrześcijanie i żydzi, Francja będzie wreszcie musiała przystać na to, iż jest w pewnym sensie jednym z państw muzułmańskich." (źródło: natemat. pl/92421,islam-religia-panstwowa-we-francji-to-wkrotce-bardzo-mozliwy-scenariusz)

- Wake up k**wa!! Do wszystkich co pojechali ten temat!!!

"Czasami wdaje się w dyskusje. Niepotrzebnie zresztą z wieloma głównie młodymi ludźmi którzy z krzykiem na ustach bronią tolerancji i równouprawnienia."

- A właśnie, że potrzebnie. Za chwilę demokracje chu* strzeli, bo każde 'przegłosowanie większością' zostanie uznane przez mniejszość jako brak tolerancji, ergo - będzie tak, jak będzie chciał ten, kto uważa, że jest nietolerowany. Idąc dalej - nie chcąc mieć problemów, olejemy temat, dyskusje, pozwolimy działać mniejszości itd. W Polsce potrzeba twardego stanowiska większości. Goliat wygrałby z Dawidem, gdyby przewidział, że ten okaże się podstępnym chu*kiem. Społeczeństwo musi przewidzieć, do czego ekspansja imigrantów może doprowadzić. I nie mówię, że tak musi być na pewno. Ale istnieje duże prawdopodobieństwo...

Z ostatnim akapitem trochę popłynąłeś, ale kto to wie jak będzie. Moim zdaniem prędzej upadniemy kulturowo i to będzie cios nie do odbudowania.

@up @up @up @up - do wszystkich, co pojechali temat.
Jasne, że nie chodzi o to, by zabijać wszystkich odmieńców (niezgodnych z naszą kulturą) i przerabiać na mydło. Ale:
1. homoseksualizm istnieje i jestem wstanie to zrozumieć. Ale jako zdrowy fizycznie i umysłowo Polak nie pozwolę na to, by był rozpowszechniany. Niech sobie pedały żyją w ciszy i spokoju nie obnosząc kim są, bo to nie jest norma. Kto tu jeszcze kuzwa nie wie, ze jest to odmienność, a nie norma? Czym jest norma? Jaka jest definicja słowa NORMA? Mniej wiecej - Średnia z najczesciej pojawiających się cech. Czy na świecie homoseksualizm jest częstszy niż heteroseksualizm? Ku**a nie! Więc nie jest normą. Jak dostajesz dwoje z egzaminu, a średnia w grupie to 4,5, to idziesz się kłocić z prowadzącym, że jesteś dyskryminowany? Nie. Jesteś poza normą, to się podporządkuj!! Wystarczy, że masz prawo do poprawki, ewentualnie możesz jechać na warunkach. Takie jest życie. Popieram zdanie naukowców, którzy mówią o homo jako zaburzeniu psychicznym. Dlaczego? Dlatego, że seks służy w 1 kolejności prokreacji. A jak to zrobić z osobnikiem tej samej płci??!! Czyli gdzieś coś w mózgu się pierdo*i i daje objawy pożądania partnera tej samej płci z jednoczesnym często odrzuceniem pożadania osobników płci przeciwnej. Poza tym nie ma innych objawów. To, że przykłady homo są wśród zwierząt czy roślin, pokazuje, że natura nie jest doskonała.

@dnr "A pedały to już najbardziej ci przeszkadzają, zabijesz ich bo nie podoba ci się to gdzie wsadzają chuja, no brawo"

- dopóki się nie panoszą i nie narzucają swojej myśli innym, nie obwiniają o brak tolerancji - okej. W innym przypadku trzeba będzie coś z nimi zrobić, bo sami doprowadzą do wyginięcia rodzaju ludzkiego. Pewnie dlatego, że wsadzają chuja tam gdzie mi się nie podoba.

2. Multikulti. @legion665
"Breivikowi internet tylko podpięli w celi i już na sadola wbił ponarzekać i się usprawiedliwiać" - Nie popieram tego co zrobił, ale jako jeden z niewielu miał jaja, żeby zrobić coś zgodnie z własnymi przekonaniami. 95% tutejszych sadolów obnosi się w internecie swoimi racjami, ale gdyby mieli zabrać głoś publicznie, to powiedzieliby to, co publika chciałaby usłyszeć. Tak doprowadza się do upadku naszej kultury. Ze strachu, którego Breivik nie miał. I jeszcze raz - nie popieram zabijania ludzi w żadnym wydaniu, ale Breivik tak jak hitler postępował zgodnie ze swoimi zasadami. Gdyby wybrali inne sposoby, może nie spotkałby ich taki los.
Pozwalanie mniejszościom kulturowym na narzucanie swoich praw większości prowadzi do upadku naszej cywilizacji kulturowej. Powtarzam - większość ludzi nie ma jaj, więc działają mocne jednostki, jak widać, często w aktach desperacji, a przez to w zły sposób.

Powinniśmy być w pewnym sensie rasistami, by rozumieć zagrożenia płynące od mniejszości i umieć się przed nimi bronić. No ale jak się jedzie po takich tematach i nie wyciąga z nich nic wartościowego to widać kto tu co ma w głowie i jakim jest patriotą. Rżnijcie się w dupe i módlcie obesranymi kutasa*i do Allaha.

Czytając Twój tekst z dystansem można wyciągnąć dobre wnioski.
Zgłoś
Avatar
FanatiCS 2014-04-17, 16:33 2
Ciapak jaki jest każdy widzi. Brud, głupota, pedofilia, allah i chuj. Do tego rządzą się w europejskich krajach jak u siebie. Trzeba być totalną ciota w rurkach żeby ich bronić. Jeden gospodarz wyrzuci nachalnego gościa z domu, inny pozwoli mu na wszystko(włącznie z wypięciem dupy) a na koniec będzie musiał z tego domu uciekać.
Zgłoś
Avatar
Palxel 2014-04-17, 16:35
Ja pi****lę no ku**a mać też nie jestem fanem tego co się teraz dzieje w europie(uni europejskiej) i nawet popieram to co zrobił pan Brevik bo otworzył wielu ludziom oczy na zarazę i teraz jest największym trolem(chce grać na ps3 a nie na jakimś marnym ps2 pfff) ale twoje rozumowanie jest co najmniej dziwne uważasz że jak ktoś ma biały kolor skóry to może szukać pracy w innym kraju bo w jego ojczystym kraju jest gorzej tak ? A wiesz co się dzieje w afryce i innych ojczystych krajach ciapków oni też chcą uciec od "biedy" a unia im to umożliwia ba umożliwia im nie pracowanie więc po co mają pracować jak jest zasiłek przynajmniej rozwiązują problem nie rodzących sie dzieci nie?
Zgłoś
Avatar
jokotones 2014-04-17, 16:46
krasnol11 napisał/a:

A według mnie trochę racji ma. @ozoq napisał że araby jakąś cywilizację zrobili. Tylko dzięki ogromnym pieniądzom z ropy. Gdyby nie ropa islam już dawno by upadł, a bynajmniej byłby przeciętną religią.



Tu nie zgodzę się. W średniowieczu Europa była w tyle za Arabami
Zgłoś
Avatar
Krakus76 2014-04-17, 16:52
Do autora tematu: to jest nas dwóch...
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2014-04-17, 17:03 1
Kurwa, czy samodzielne myślenie to już aż tak rzadkie zjawisko?

Mniejszość (?) islamska w Europie rzeczywiście wkurza swoim narzucaniem własnych wartości, kompletnym ignorowaniem zasad społeczeństwa w którym SĄ GOŚĆMI i bezwzględnym dopraszaniem się ulg a czasem wręcz handicapów dla siebie ze względu na własną religię i kulturę. Jednakże brednie wygadują ludzie nawołujący do nienawiści wobec każdej, reprezentującej mniejszość jednostki, wołają o pomstę do nieba.
Czy Wy naprawdę nie widzicie, że każdy taki zmanipulowany nazistowską ideologią łebek staje się sztandarem dla wszystkich wojujących z rasizmem/nazizmem?
Ja moge uważać debila nawołującego do rasizmu za mniejszość, czy moge zatem strzelić mu w łeb i wyświadczyć przysługę ewolucji naszego gatunku? I nie chodzi tu o totalną głupote jego poglądów. Ba, w wielu aspektach mamy wspólnego wroga bo wkurza nas w zasadzie to samo. Problemem jest podejście do tematu i przeświadczenie, że jeśli "pokażę jakim to jestem skiniorem, to zaczną się ciapate bać a ziomki podziwiać mnie i brać ze mnie przykład". Im więcej wylejecie hejtu, tym silniejsze będą organizacje, które im pomagają. Na każdego pobitego na tle rasowym wyrośnie cała grupa ludzi walczących z rasizmem.
Mniejszości mają prawo do życia, takie samo jak każdy inny człowiek a skoro dostają wszystko na tacy to nie ma się co dziwić, że z tego korzystają. Wkurwia Was tak naprawdę, że ludzie na których głosowaliście bardziej dbają o obcych niż o Was.
To tylko i wyłącznie frajerstwo naszej "rasy panów" powinniśmy winić za taki stan rzeczy a z krajów islamskich trzeba by brać raczej przykład polityki stosowanej wobec innych kultur czy wierzeń. Spróbujcie postawić kościół w Arabii Saudyjskiej!

Paradoksalnie, każdy idiota nawołujący do rasizmu daje do ręki broń ludziom walczącym o prawa mniejszości i jedynie utrudnia doprowadzenie sytuacji do porzadku.

Każdy "sadol" używający, nawet w żartach, słowa "ciapaty", "kozojebca", "czarnuch" przyczynia się do wzrostu świadomości, że rasizm, nazizm to domena niewykształconych idiotów. Jeśli ktoś ma cokolwiek naprzeciw zasiedlaniu dzielnic miast Arabami czy zezwalaniu na pracę w Europie mieszkańcom Kenii, to nawet jeśli będzie miał mądre, racjonalne argumenty na poparcie swego zdania, to dostanie etykietkę rasisty. A wtedy już nikt się nie będzie dalej zastanawiał nad sensem protestów bo nowo ochrzczony rasista i tak będzie się kojarzył wyłącznie z tekstami tepych kretynów.

Same poglądy niech każdy ma, jakie uważa za stosowne, niech jednak zastanawia się, kiedy, komu i czy w ogóle warto je przedstawiać.
Zgłoś
Avatar
parcours 2014-04-17, 17:37 2
@ProfessorHix

W teorii masz trochę racji.

Ale... to oni są wrogo nastawieni.

Rzeczywistość pokazuje, że dialog do niczego nie prowadzi, bo mniejszość czuje się nietolerowana w przypadku negacji ich żądań i działa tak jak jej się podoba, powoli (ale do przodu) wpływając na zmiany dające im korzyści.

A jeśli chodzi np. o romów... jeśli nie respektujesz ich zasad, to są wstanie cie zabić. Byłeś kiedyś w okolicy Kamieńskiego we Wrocławiu? Heh...

Pytam więc, jak reagować?

Rząd nie robi nic, bo boi się reakcji UE.

Zatem co, jeśli nie jawny bunt...

I nie mam nic do mniejszości, które rozumieją swoje miejsce w rzędzie. Jest chyba takich trochę w Polsce.

Jakoś mniejszość Niemiecka, druga pod względem wielkości w Polsce, nie robi burd. A to przecież nasz odwieczny wróg! Dotyczy to też wielu wielu innych mniejszości, które są kulturowo jednolite z naszą.

Problemem są przedstawiciele obcych kultur. Ciekawe dlaczego...

No i przede wszystkim - nie powinniśmy respektować ich żądań!! Dlatego - jak się nie podoba, to spierdalać.

I jeszcze jedno - "Problemem jest podejście do tematu i przeświadczenie, że jeśli "pokażę jakim to jestem skiniorem, to zaczną się ciapate bać a ziomki podziwiać mnie i brać ze mnie przykład" - Póki co, to tylko tacy ludzie w ogóle coś robią, by bronić naszą kulturę. Reszta to obsrajmajtki.

Kur*a, jeszcze jedno... to do tych wszystkich obrońców mniejszości nietożsamych kulturowo.

To, że media nie trąbią o przestępstwach dokonywanych przez tychże ludzi, powinno dać Wam do myślenia. Pozdro dla kumatych.
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2014-04-17, 17:39
Na litość boską, a jak mają nie być wrogo nastawieni, skoro na każdym kroku spotykają się z wyzwiskami? Do tego dochodzi propaganda ich własnych środowisk, w oczach opinii publicznej zwiększająca geometrycznie każdy przejaw rasizmu.

Jawny bunt doprowadzić może jedynie do kary odsiadki, jeśli Ci się naprawde powiedzie to do zamieszek, w których najprawdopodobniej ucierpi sporo bliskich Ci osób, po czym Twój przykład zostanie nagłośniony ku przestrodze, władze publicznie mniejszość przeproszą i dodadzą jeszcze więcej korzyści oraz ochrony. Jednym słowem - pogorszysz.

Najpierw trzeba rozprawić się z problemami jakie mamy we własnych szeregach. Z jednej strony są to głupi aktywiści, z drugiej politycy bez kręgosłupa. Niestety ale tylko za sprawą mediów można rozpocząć jakąkolwiek akcję. Społeczeństwo jest tak przesiąknięte poprawnością polityczną i przy okazji tak przyzwyczajone do tego, że telewizor myśli za nich, że jedynie konkretny polityk, będący jednak zrównoważonym i taktownym mógłby do kogoś dotrzeć. Zmiany należy przeprowadzać po cichu, cierpliwie i małymi kroczkami. W przeciwnym wypadku "prześladowani" podniosą rwetes i wrócimy do punktu wyjścia.
Problemu nie stanowi sama mniejszość a my sami, bo pozwoliliśmy, by sytuacja wymknęła się spod kontroli.
Obawiam się, że w niektórych krajach nie ma już ratunku i Francja, Holandia czy Niemcy powoli będą musiały zapoznawać się z szariatem.

Skwituję sytuację następująco: mamy przejebane
Jedynie mądre i odpowiedzialne działania moga tu cokolwiek poprawić, wszystko inne może jedynie chwilowo rozładować frustrację a docelowo jedynie sprawy pogorszyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie