18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Rasizm ? Może walka o Europę
E................z • 2014-04-17, 1:43
Witam

Tekst nie jest długi jego przeczytanie zajmie wam góra cztery minuty darujcie sobie piwa komentarze mile widziane, te w stylu nie masz przecinka darujcie sobie.

(uprzejma prośba do moderatorów o nieusuwanie ze względu na szerzenie rasizmu jeśli zostanie to osunięte oznacza to że nie rozumiecie tego pojęcia i że sami przyczyniacie nieświadomie do ,,obcej,, ekspansji na nasz kontynent)


Mój poprzedni temat cieszył się słabym zainteresowaniem, pewnie z tym będzie podobnie . Ukłony Moderatorom tego portalu za usunięcie pierwowzoru dzisiejszej wypowiedzi ze względu na Rasizm ? Oczywiście ze namawiam do Rasizmu, nie ma to nic wspólnego z Nazizmem niestety Adolf Hitler strasznie namieszał w historii nowożytnego świata, potępiam fakt mordowania dzieci i próbę zniewolenia Naszego narodu jednak podziwiałem jego prace nad ,,oczyszczeniem,, Europy z żydów, cyganów, czarnych na pedałach kończąc gdyby nie jego poczynania względem ( chciałbym używać obraźliwych słów wobec innych narodowości ale zaraz mnie skasują) odmiennych, dziś nie dopuszczalne by było aby Europę zasiedlała chmara ciapatych, dzieję się tak dlatego że Cywilizowane kraje Europy boją się porównania do zbrodni Hitlera gdyby choćby skinęli palcem przeciwko czarnym, w efekcie tego mamy niestety legalne wytrawienie naszej kultury, bez jednego strzału czy nawet tego ich dżichadu. pisałem już ze najpopularniejszym imieniem nadawanym noworodkom w Oslo jest mahumed a następnym ali. Skandynawia w której mieszkam cierpi niewątpliwie najmocniej, proszę nie pisać ile jest w ciapatych w UK bo dobrze znam temat, nijak się to ma do Skandynawii po pierwsze, w UK nadal jest więcej Anglików po drogie Polacy są raczej traktowani na równi z resztą przyjezdnych wiec nie mamy co się na ten temat wypowiadać. Norwegia w której mieszkam liczy obecnie 4.874.000 mieszkańców z czego około 1.200.000 to obcokrajowcy nie pochodzący z Europy ławo wiec policzyć jaki odsetek mieszka tam ,,innych,, tydzień temu władze Oslo wydały pozwolenie na budowę pierwszej autonomicznej muzułmańskiej szkoły ,dodam iż zwlekano z tym ponad 4 lata, nietrudno się domyślić ze po tym precedensie do ministerstwa szkolnictwa wpłynęło około 10 podobnych podań. Faktem który doprowadza mnie do totalnego wkurwienia jest to iż pieniądze będzie pompował Norweski rząd szkoła natomiast pozostanie pod kontrolą muzułmanów bez prawa wprowadzenia tam systemu szkolnictwa z Norwegii. czyli innymi słowy będą uczyć dzichadu na miejscu. Jednym słowem a właściwie stwierdzeniem jest kolorowo, Europa wkrótce przemieni się w Ciapatoland oczywiście zachowamy większość przynajmniej w tym stuleciu aczkolwiek stanie sie to tak uciążliwe że większość ludzi podda się nowemu stanowi rzeczy i nie będzie chciała walczyć o swoją kulturę. Niestety muszę was zasmucić nie jest za to odpowiedzialny żaden rząd czy korporacja finansowa, odpowiedzialni jesteście Wy. Czasami wdaje się w dyskusje, niepotrzebnie zresztą z wieloma głównie młodymi ludźmi którzy z krzykiem na ustach bronią tolerancji i równouprawnienia, niestety kiedy zacznie im się ścinać głowy nie będą już tak głośno wypowiadać sie za wolnością dla wszystkich. Osobiście gardzę każdym napotkanym czarnym, muzułmaninem, arabem,cyganem jest to tylko i wyłącznie moja prywatna opinia, i powtarzam że ich miejsce jest tam skąd do nas przyszli, obraza mnie małżeństwo Białej chrześcijanki z muzułmaninem z Kenii. Według mnie taki stan rzeczy potrwa do momentu kiedy Europa zacznie podupadać ekonomicznie i nie mowie tutaj o kryzysie finansowym z przed kilku lat mowie tutaj o sytuacji kiedy 40 % zarobionych pieniędzy wyjdzie z Europy bądź nie będzie wykorzystywana dla jej mieszkańców, dzieje sie tak dlatego iż imigranci nawet jeśli są związani z krajem w którym żyją nie chcą w niego inwestować rzadko biorą kredyty pomagają rodzinom w Ojczyznach , dodatkowo potężne zaplecze socjalne które jest pompowane z dnia na dzień staje się coraz większe i będzie rosło w miarę napływu imigrantów. Mam nadzieję że gdy to wszystko się rozpadnie oni sami stąd odejdą i dadzą nam się odbudować, oraz stara Europa zrozumie dlaczego wszystko straciła albo zbierzemy się wszyscy i ich wybijemy.

Pozdrawiam K.K
Zgłoś
Avatar
parcours 2014-04-17, 17:45 1
@ProfessorHix

Masz rację, ale żeby wygrać wojnę, trzeba ją zacząć. Wtedy trzeba liczyć się z ofiarami. Biorę to pod uwagę i nie chowam się pod miotłę. Jak będzie potrzeba to stanę w szeregach ku obronie naszych tradycji. Mogę zginąć, by moje dzieci żyły w normalnym kraju. Można mi teraz zarzucić, że gdyby faktycznie doszło do takiej sytuacji, to uciekłbym gdzie pieprz rośnie, bo to tylko słowa... ale... ja wiem co mam w sercu. Czyż nie tak robili nasi dziadkowie??

Nie zgodzię się z Twoim stwierdzeniem: "mamy przejebane"

Gdyby nasi wspomniani przed chwilą dziadkowie tak stwierdzili, to byśmy tu dyskutowali po niemiecku albo rosyjsku.

Oni liczyli się ze śmiercią i robili to dla wyższego dobra.
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2014-04-17, 17:46
To właśnie pojedyncze przypadki rasizmu, odpowiednio rozdmuchane doprowadziły do zbudowania tego płaszcza ochronnego a Wy tu jeszcze nawołujecie, by robić to dalej? Przecież to tylko i wyłącznie samowolne działania sfrustrowanych rasistów są fundamentem dla wszystkich broniących mniejszości.
Smutne to ale sprawy zaszły tak daleko, że jedynie polityka jest ratunkiem.
Zgłoś
Avatar
Haren 2014-04-17, 17:46 1
W ciągu naszego życia, podejrzewam że do 20 lat od dziś, w zachodniej (i północnej) Europie wybuchnie wojna domowa. Muzułmańscy imigranci rozmnażają się dużo bardziej od "tubylczej" ludności europejskiej. Wkrótce będą stanowić znaczącą większość, zaś rodowici Europejczycy poznają w pełnej grozie niebezpieczeństwo płynące z islamskiej imigracji. Muzułmanie będą żądać zwiększenia socjału i prawa szariatu, Europejczycy się na to nie zgodzą i wybuchnie wojna. Ulice Londynu, Paryża i Oslo spłyną krwią, wygra ten kto będzie kontrolować większość sił zbrojnych. W ostatnim roku wyszedł na jaw proceder hiszpańskiej armii, gdzie miano kontrolować, by muzułmanie nie otrzymywali wyższych stanowisk i nie stanowili dużej części żadnego oddziału, generalnie żeby Armia Hiszpanii była od muzułmanów wolna. To jest recepta na sukces. Co więcej, im wcześniej ta wojna wybuchnie, tym lepiej dla nas i wszystkich Europejczyków, gdyż przewaga liczebna Muzułmanów wzrasta z każdym rokiem. W Polsce jest spokojnie, i będzie, bo komunistyczne świnie rządzące naszym państwem socjału nie zwiększą, ale obserwujcie uważnie wydarzenia na Zachodzie.

Wkrótce wybuchnie.
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2014-04-17, 17:47 1
Nie zrozumiałeś mnie. Stwierdzenie "mamy przejebane" nie jest białą flagą. Miało to na celu jedynie wzmocnienie mego zdania, że sytuacja jest już bardzo poważna i czas na chuligańskie wybryki minął.
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2014-04-17, 17:55
Popieram autora!!!
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2014-04-17, 17:56
@Haren

Mieszkam na stałe w Holandii i jestem niemal pewien, że jeśli będa krzyczeć o zwiększenie socjalu to go dostaną. A najgorsze jest to, że ich krzyki będa lokalne i to jakiś rodowity francuski czy holenderski "ideowiec" zacznie krzyczeć do mikrofonów jak to muzułmanie mają tu źle.
Zgłoś
Avatar
parcours 2014-04-17, 17:57
@ProfessorHix

Ok, rozumiem:) Tak czy inaczej mamy po prostu różne opinie na ten temat. Ciekawe co czas pokaże.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2014-04-17, 18:54
@parcours

Jeszcze co do stwierdzenia "żeby wygrać wojnę, trzeba ją zacząć":
Trzecia Rzesza rozpoczęła wojnę i wszyscy wiemy jak się to skończyło. Mało tego, podstawami tej wojny były bardzo podobne pobudki - Lebensraum.
Z czym/kim konkretnie chciałbyś wszcząć wojnę? Atakować zbrojnymi bojówkami wielodzietne rodziny Arabów? Biłbyś każdego napotkanego, kto miałby ciemniejszy odcień skóry? W jakim dokładnie kierunku skierowałbyś swój, rozpoczynający wojnę atak? Rozwaliłbyś meczet? Poprzewracałbyś budki z kebabami?
Naprawdę interesuje mnie, jak wyobrażasz sobie rozpoczęcie takiego aktywnego przeciwdziałania?
Zgłoś
Avatar
parcours 2014-04-17, 19:23
@ProfessorHix

Kurka, chyba zbyt dosłownie to przedstawiłem. Mam na myśli wojnę w sensie globalnej walki kultury chrześcijańskiej z islamem, do której może dojść w przypadku rozprzestrzeniania się zamieszek, szczególnie tam, gdzie wyznawców islamu jest sporo - kraje zachodnie. Gdyby przeniosło się to na Polski grunt, wziąłbym w tym udział.

Trzecia rzesza to dzisiejsi radykalni islamiści.
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2014-04-17, 19:43 1
@parcours

Problem w tym, że proponowałeś bardziej fizyczne i agresywne rozwiązania. W tym świetle nawet ujęcie przez Ciebie wojny w sensie metaforycznym w dalszym ciągu kreuje nam wizję bezsensownych w moim przekonaniu, walk na ulicach.

"Trzecia rzesza to dzisiejsi radykalni islamiści."

Odsyłam do manifestu NSDAP, który można znaleźć m.in na końcu książki Mein Kampf. Poza dwoma punktami dotyczącymi bezpośrednio likwidacji "szkodników", jak ulał pasowałby do tego, czego - stwierdzam to z przekonaniem - chce większość Europejczyków. Jestem pewien, że po przeczytaniu już byś islamistów do Hitlerowców nie porównywał. Poza detalami to ogólnie całkiem dobry i rzeczowy program był...
Jeśli już na siłę szukać aktualnego porównania do Trzeciej Rzeszy to w dalszym ciągu byliby to reprezentanci rasy białej, urodzeni w krajach bezpośrednio dotkniętych problemami mniejszości.

I żeby nie było niejasności, nie jestem nazistą, daleko mi do wielbienia Hitlera czy co tam jeszcze mogliby mi zarzucić ludzie, próbujący się doczepić. Po prostu chcąc dyskutować na jakiś temat, warto zapoznać się z nim i dlatego czytam takie książki.
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-04-17, 19:47
Zacznijmy tradycyjnie od podpalania budek z kebabami. Kretyni.
Zgłoś
Avatar
Ivanowic 2014-04-17, 20:22
Oi!
'Araby zrobiły cywilizację na ropie' wygląda na to że raptem ta ich cywilizacja odkryła że ropa im się jednak kiedyś skończy i skończą się 'uczciwe' wymiany, trzeba będzie wynajdować środki alternatywne...no ale przecież to nie na ciapate łby więc trzeba zrobić ekspansję a ich nawał wlewa się do europy wprost proporcjonalnie do ropy, która wylewa się z ich ziemi. Jak się skończy ropsko to zamiast pstryczków w nos zacznie się kopanie w dupę i lepiej, wtedy chętnie i uważnie posłucham tych wszystkich postępowych ch*jków, antyrasistów, kolorowych z naciskiem na czerwień. No i to chyba tyle na teraz, dziękuję za uwagę
Amen
Zgłoś
Avatar
radzio541 2014-04-17, 20:28
A ja nadal mam nadzieję, że w jakimś kraju władze przejmie chory psychicznie człowiek i jebnie jakąś fajną bombę na mekke


To było by bardzo zajebiste, a wojenka na tle rasowym by się zaczęła. A wtedy ciapatych na świecie ubędzie. Pewnie to samo będzie z żydami i cyganami
Zgłoś
Avatar
parcours 2014-04-17, 21:19
Ja dalej jestem za siłowym rozwiązaniem, ponieważ nie widzę przyszłości w żadnym innym. Fajnie byłoby ich wykopać za pomocą porozumienia (... hahaha - po prostu w to nie wierzę), ale nie da się. Usadzili swoje dupska i nie ruszy ich nikt. Z romami na kamieńskiego od lat władze miasta "walczą" (sorry, jestem na nich bardzo uczulony - tak, jak jadę tramwajem i zachowują się patologicznie, a wiem, że wychodząc z niego nikt mnie kosą nie dźgnie (tak, po nich można spodziewać się wszytskiego), to cisnę po nich ile się da w obecności wszystkich i jakoś nikt nigdy mi nie zwrócił uwagi, a bardzo często ludzie przytakują. W pojedynkę na więcej się nie porywam) i nic. Mieli dużo ostatecznych terminów. Kiedy NOP wziął sprawę w swoje ręce, to policja została postawiona w stan gotowości. Nic z tego nie wyszło.

Gdyby tam "mieszkali" ciapaci to sytuacja wyglądałaby pewnie identycznie. Więc bez różnicy, jakie brudasy tam siedzą.

Nienawidzę tych mniejszości, bo dostają od państwa więcej niż Polacy, którzy cierpią biedę. Władze są tu głównie temu winne, dlatego też nie możemy od nich oczekiwać, że w końcu sobie z tym poradzą.

Gdybyś miał więcej doczynienia z tymi debilami to też chciałbyś dla nich najgorszego. A rodziny mieszkające w blokach obok tego koczowiska klną i pałają agresją jeszcze bardziej niż ja.

Narodowcy muszą wziąć sprawy w swoje ręce. Ale do tego potrzeba akceptacji działania lokalnej społeczności. Musimy otwarcie mówić, że jest to jedyne rozwiązanie i przekonywać do tego ludzi. Musimy się domagać natychmiastowych zmian, nawet jeśli będzie to wymagać użycia siły. Inaczej dalej będziemy żyć w strachu, kiedy nasze dzieci będą przechodziły obok tych siedlisk. Powtarzam - sprawy sądowe przeciwko członkom tych mniejszości są często umarzane, a media nie podnoszą alarmu. Problem jest tuszowany. Prawo nie jest egzekwowane. Sytuacja ma się pewnie podobnie w każdym innym większym mieście, w którym istnieje podobny problem z mniejszościami.

Nie będę tolerował kogoś, kto nie szanuje miejsca i ludzi w którym się znajduje. A tacy w zdecydowanej większości są cyganie i ciapaci.
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2014-04-17, 21:21
Ale ja doskonale rozumiem sytuację ludzi z konieczności z nimi sąsiadujących. Wcale się nie dziwię, że rośnie agresja i ogólnie pojęta niechęć. Chodzi mi wyłacznie o to, że ci ludzie od zawsze żyli w taki sposób, tego byli nauczeni i tego się z nich nie wykorzeni, dopóki będa żyć w swoich hermetycznych grupach bo rodzice wciąz uczą dzieci tylko tego, co sami mieli wpojone. I nie jest to wina tych ludzi ale władz, które im na takie zachowania pozwalają i jeszcze roztaczają nad nimi pieczę. Zamiast od początku stawiać sprawę jasno - możecie tu mieszkac ale na naszych zasadach to kilka pierdolniętych na punkcie wspólnoty i tolerancji osób zaczęło lamentować nad niedolą wygnańców/uchodźców/przybłęd i władze, bojąc sie opinii publicznej, zaczęły się ze sprawą cackać. Młody Polak ma obowiązek uczęszczać do szkoły i jest to odpowiedzialność rodziców, z reguły odpowiednio egzekwowana. A spróbuj wysłać małego Cygana to cała społeczność zacznie wrzeszczeć o zamachu na jego tożsamość kulturową. Wolno im pieprzyć kilkuletnie dziewczynki, bo to ich tfu... dziedzictwo kulturowe.

Kolejnym paradoksem jest właśnie lęk/uprzedzenia wobec innej kultury które prowadzą do pogłębienia się przepaści. Czarni przyjeżdzający do obcego kraju czują się niechciani, przez to garna się do swoich, tworzą mini społeczności, do których inni mieszkańcy kraju nie mają dostepu i dzięki temu wciąz nowe pokolenia sa wychowywane w wielbieniu nieróbstwa, złodziejstwa i dojenia od państwa pieniędzy przy pomocy taśmowej produkcji bachorów. Skoro już się im pozwoliło na zamieszkanie w swoim kraju, to tzreba było też wmieszać ich w nasze społeczeństwo, jeśli trzeba to nawet na siłę. Wtedy jeszcze było można, bo problem nie miał aż takiej skali, tyle że wtedy też pewnie nikomu do głowy nie przyszło jak to się może rozwinąć...

To tak jakby przygarnąć do domu dzikiego, zagłodzonego kota. W serduszku ciepło bo zrobiło się dobry uczynek a po paru dniach kota do worka i do rzeki bo okazuje się, że oprócz dawania mu żreć, trzeba go jeszcze nauczyć by nie srał na dywan i to nas nagle przerasta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie