18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Piękna odpowiedź na pytanie katolickiego bezmózga. Wszystkim tym, którzy nie są istotami, które z braku umiejętności myślenia ślepo słuchają pojebów w sutannach i wierzą w swoje urojenia, polecam zapoznanie się z wykładami, książkami i innymi dziełami tego pana. Alleluja!


Niech będzie pochylony
Zgłoś
Avatar
push3k 2011-03-12, 23:25 8
Dawkins - ten co jedzie po wszelkiego rodzaju wyznaniach, a święta obchodzi, "bo lubię kulturę chrześcijańską".

Teistą nie jestem, więc teoretycznie powinienem się z nim zgadzać, ale Dawkins jest głąbem, jego książki są głupie, ludzie co go popierają i na niego się powołują też.
Zgłoś
Avatar
xgregor 2011-03-12, 23:44 4
Bardzo fajny filmik
Zgłoś
Avatar
Maniek07 2011-03-12, 23:55 54
@push3k I co z tego, że obchodzi święta? Ma siedzieć i płakać? Taka jest tradycja, daje prezenty, cieszy się z wolnych dni, które może spędzić z rodziną . Nie robi tego ze względu na kult itp, a ze względu na tradycje Przynajmniej tak mi się wydaje.

Edytka: a co do tego, że jak twierdzisz jest głąbem- odsyłam do wujka googla, poczytaj o nim, jakie szkoły skończył, co zawdzięcza mu nauka, na którym miejscu listy 100 największych intelektualistów Brytanii się znalazł, oraz do czego doszedł SAM, a nie słuchając klechy.
Jeśli ten gostek jest dla Ciebie głąbem, to kim Ty kurwa jesteś? Chyba co najmniej Bogiem Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
c................s 2011-03-12, 23:59 7
Każdy powinien robić co czuje.
Tylko dla siebie.
Nie pierdolić o tym jak obchodzi i jakie święta.
W końcu robisz to dla siebie, czy na pokaz?
Zgłoś
Avatar
push3k 2011-03-13, 0:12
Maniek07 napisał/a:


Edytka: a co do tego, że jak twierdzisz jest głąbem- odsyłam do wujka googla, poczytaj o nim, jakie szkoły skończył, co zawdzięcza mu nauka, na którym miejscu listy 100 największych intelektualistów Brytanii się znalazł, oraz do czego doszedł SAM, a nie słuchając klechy.


Wiesz, ja nie podzielam jego poglądów związanych z religią, choć kreacjonizm też uważam, że jest nietrafiony. Tytuły ma fajne, ale pamiętaj, że jest wielu ludzi, którzy powinni być już dawno temu w pace bądź w wariatkowie, a mają lepsze osiągnięcia niż on, a dodatkowo to co on dał ludzkości... mnie nie rusza, ale z sadystycznego punktu widzenia - tylko go nie zabijajcie, szkodliwy nie jest.
Maniek07 napisał/a:


Jeśli ten gostek jest dla Ciebie głąbem, to kim Ty kurwa jesteś? Chyba co najmniej Bogiem Pozdrawiam.

Szatanem
Zgłoś
Avatar
Maniek07 2011-03-13, 0:22
To, że nie podzielasz jego poglądów nie oznacza, że jest głąbem Ale jeden woli jak mu cyganie grają, drugi jak mu nogi śmierdzą Tak czy siak, pozdro i Ave \m/
Zgłoś
Avatar
neoneron 2011-03-13, 0:27 17
nie przeczytałem jego wielu prac...jedynie BOGA UROJONEGO i zabieram się do ROZPLĄTANIE TĘCZY ale na mój gust jest to inteligentny naukowiec ze sporym dorobkiem ...push3k twoja wypowiedz to czysta finezja...znowu błyszczysz...no i pewnie masz się za kogoś inteligentnego...dam sobie głowę ściąć że dymasz na etacie dla kogoś nigdy nie stworzyłeś nic poza komentarzami na sadisticu a jednak ludzi zarabiających na tym że myślą masz za nic...fajnie.ale to ty w pon rano będziesz zapierdalał do pracy...przemyśl czy nazywanie kogoś takiego jak Dawkins głąbem nie jest ironią losu?to ty jestes niewolnikiem własnej ułomnej megalomani i jedyne co możesz zrobić to pluć jadem w jednostki które nawet tego odczuć nie zdołają.malutki hejterku wara mi od tego czego nie pojmujesz.zostaw to moherowym pustakom
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-03-13, 0:28 2
"Tytuły ma fajne, ale pamiętaj, że jest wielu ludzi, którzy powinni być już dawno temu w pace bądź w wariatkowie, a mają lepsze osiągnięcia niż on, a dodatkowo to co on dał ludzkości"...hmmm,no to podaj przykłady tych kryminalistów bądź wariatów z tytułami,którzy mają lepsze osiągnięcia - przecież jak sam mówisz jest ich wielu...
Zgłoś
Avatar
Maniek07 2011-03-13, 0:30
neoneron, świetnie to ująłeś. Nic dodać nic ująć.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-03-13, 0:30 6
ten pojeb nie wygląda mi na katola, raczej jakiegoś protestanta co karzą ludzi uczyć że bóg stworzył świat kilka tysięcy lat temu. katole pogodziły się z twardymi faktami że może być inaczej i sam papież potwierdził że być może bóg posłużył się do stworzenia życia ewolucją, tylko niektórzy zatwardziali wierni nie przyjmują tego faktu do wiadomości. Zauważcie że najbardziej pojebane pomysły chrześcijan biorą się od protestantów i sekt chrześcijańskich a nie z Watykanu. KK ma ten okres już dawno za sobą.
Zgłoś
Avatar
hailtotheparanoia 2011-03-13, 0:31 3
Sam odrzucam istnienie Boga i chyba właśnie dlatego, wstyd mi za Dawkins'a - aroganckiego fanatyka, zapatrzonego ślepo we własne, tysiące razy wałkowane słowa, autora niewnoszących ani krzty wartości do kultury, merytorycznie pustych książek i nie potrafiącego dostosować tonu głosu do powagi i środowiska rozmowy, kretyna. Dawkins jest dla ateizmu, tym czym pan Cejrowski i wiele innych fanatyków jest dla katolicyzmu - ma swoje racje, ale.. całkowicie mija się z jakąkolwiek kulturą i celem swojej tzw. "wiary".

Edit:

Dawkins jest inteligentnym człowiekiem, nie zmienia to jednak faktu że zupełnie jak Don Quijote prowadzi bezsensowną walkę, istną świętą wojnę - szczerze mówiąc, wolę podejście Carlin'a - uznaję wiarę w Boga za wirusa, lecz jebie mnie sposób podejścia do życia tych ludzi.
PS. Tytuły, przez sam fakt że są przyznawane przez ludzi -ludziom, trącą delikatnym bezsensem - poza tym, nieważne ile człowiek skończył szkół, gdy i tak sra wyżej niż dupę ma.
Zgłoś
Avatar
push3k 2011-03-13, 0:39
androgenius napisał/a:

"Tytuły ma fajne, ale pamiętaj, że jest wielu ludzi, którzy powinni być już dawno temu w pace bądź w wariatkowie, a mają lepsze osiągnięcia niż on, a dodatkowo to co on dał ludzkości"...hmmm,no to podaj przykłady tych kryminalistów bądź wariatów z tytułami,którzy mają lepsze osiągnięcia - przecież jak sam mówisz jest ich wielu...

Pewnie znam kogoś takiego, ale nie chce mi się sprawdzać kto może być i mnie to nie interesuje. Ważne, że nie lubię Dawkinsa.
Zgłoś
Avatar
xgregor 2011-03-13, 1:42 2
Zamknijcie psełdo-inteligęckie gęby
Kurwa czytać was się nie da, jeden mądrzejszy od drugiego , a piszą to co większość wie...
Spierdalać
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-03-13, 8:24 2
Czy zwroty takie jak "Odnalazł życie w Jezusie Chrystusie" "otrzymanie daru ducha świętego" mają jakiś sens?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie