18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W Rosji mieszka 30 000 000 muzułmanów, 40% składu Rosyjskiej Armii to muzułmanie a Moskwa może poszczycić się największym Meczetem w Europie jakim jest nie dawno otwarty Moskiewski Meczet Katedralny. Ulice Moskwy są regularnie blokowane przez największe modły na ulicach jakie gdziekolwiek na Świecie na ulicach są realizowane... Częste są też takie obrazki jak ten powyżej że muzułmanie po prostu się bawią na ulicach rdzennymi rosjanami...
Zgłoś
Avatar
przeme13 2019-03-18, 21:04 2
Muzułmanie nie chcą zniszczyć rosji bo Putin to ich ziomek
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-03-18, 21:22 17
Bardzo kulturalna solóweczka. Śmiem wątpić, ze wygrany to muzułmanin, bo oni głownie lubią się napierdalać z kobietami i dziećmi
Zgłoś
Avatar
Riossaka 2019-03-18, 21:33 28
Niech ktoś mi powie, że religia jest normalna.
Muzułmanie, chrześcijanie, prawosławie, buddyzm, hinduizm itd. Wszystko pojebane.
Zgłoś
Avatar
eustachu18 2019-03-18, 21:40
Rosjanie i ukraince to pizdole na pół liścia opuście polske muzułmanie też bo nie lubie
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2019-03-18, 21:41 2
caryca kaska chciała kaukazu to ma teraz dagestancow czczenow abchazow i azerow
Zgłoś
Avatar
Sawix 2019-03-18, 21:46 3
Powiem tak , jebać te spierdoliny allaha
Zgłoś
Avatar
w................y 2019-03-18, 21:50 5
Riossaka napisał/a:

Niech ktoś mi powie, że religia jest normalna.
Muzułmanie, chrześcijanie, prawosławie, buddyzm, hinduizm itd. Wszystko pojebane.



Ja tam sobie wierze w hmm jakby to nazwać, że jest skutek i przyczyna. Jak ide zimą chodnikiem i sie slizgne, złamie noge, to wierze że po prostu się wyjebałem bo nieposypane, a nie że jakiś zgredzik z brodą siedzi sobie chuj wie gdzie nade mną i ogląda przez Boskie CCTV, a jakiś czerwony frajer siedzi pod ziemią i ciśnie beke z tego jak sie wyglebałem.
Zgłoś
Avatar
Szparas 2019-03-18, 21:50 2
Możesz podać źródło do tych danych? Nie żebym wątpił, ale 40% muslimów w armii to chyba za dużo (chyba, że nie liczą ateistów)
Zgłoś
Avatar
KKuubbaa 2019-03-18, 22:24
Riossaka napisał/a:

Niech ktoś mi powie, że religia jest normalna.
Muzułmanie, chrześcijanie, prawosławie, buddyzm, hinduizm itd. Wszystko pojebane.



Jest tylko ty dostrzegasz w niej tylko złe strony (nie licząc muzułmanów)
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2019-03-18, 22:44 3
To porąbane!
Mam dylemat moralny: komu kibicować?
Zgłoś
Avatar
traf 2019-03-19, 6:48
ruskie potrafią szybko i skutecznie eliminować zagrożenie,niejedni już się o tym przekonali w tym i My
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-03-19, 7:55
Na obrazku powyżej to raczej Brazylia...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-03-19, 8:02
Muslimy w Rosji nie podskoczą. Wladimir ma swoje ogary do pilnowania aby każdy znał swoje miejsce.
Specsłużby przycinają wszystkich na równo z trawą.
Jak ktoś bez zgody Władka wychyli łeb powyżej linii cięcia to przyjeżdża KGB, biorą gościa do katowni na Łubiance a stamtąd jedyna droga wyjścia prowadzi przez kratkę ściekową w podłodze piwnicy przy maszynce do mielenia mięsa.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-03-19, 8:28 1
Cóż jak się nie bierze poprawki na to, że Tatarzy to też muzułmanie, skromne 5 mln z 16 ogółem (trochę zawyżyłeś te dane), do tego potomkowie Złotej Ordy, Chanatu Syberyjskiego czy Kazańskiego to również muzułmanie to Ci wychodzi przerażająca statystyka "Moskwy w cieniu półksiężyca" jak to ładnie piszą prawicowe media.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie