18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Prawie 40% Armii Rosyjskiej to muzułmanie ale od dłuższego czasu etniczni Rosjanie również przechodzą na Islam.

Ps: coś często moderatorzy tego typu niepochlebne informacje o rosjanach usuwają mam nadzieje że nie stanie się tak za chwilę z tym materiałem.

Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-04-15, 19:56 43
No cóż, gdyby muzułmanin z AK47 przy boku zapytałby mnie czy przejdę na islam, to jakoś niezręcznie byłoby odmówić...
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-04-15, 19:59 17
mygyry napisał/a:

No cóż, gdyby muzułmanin z AK47 przy boku zapytałby mnie czy przejdę na islam, to jakoś niezręcznie byłoby odmówić...



Tu akcja toczy się w Rosji na obiekcie należącym do Armii Rosyjskiej a nie gdzieś w afgańskich górach z trzymanymi w niewoli żołnierzami rosyjskimi.
Zgłoś
Avatar
filip_czarny 2019-04-15, 20:05
Ja Pie nicze. Rosja? Przepraszam za przekleństwo.
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2019-04-15, 20:05 5
No i nie wiem cieszyć się, czy nie. Z jednej strony islam to rak, z drugiej to kolejny sposób w jaki gnije Rosja.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-04-15, 20:24 5
Rosjanie przechodzą na Islam 2017
Jak olbrzymia to jest skala można zobaczyć na Youtube pod hasłem: "РУССКИЙ СОЛДАТ ПРИНЯЛ ИСЛАМ "

Zgłoś
Avatar
N................y 2019-04-15, 20:56 21
Ale o co ten ból dupy ? To ich problem i to spory, jak się zbuntują to nie ruszą na Warszawę tylko na Moskwę
Wypada się cieszyć z bajzlu w armii wroga
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-04-15, 21:02 1
Niezwyciężony napisał/a:

Ale o co ten ból dupy ? To ich problem i to spory, jak się zbuntują to nie ruszą na Warszawę tylko na Moskwę
Wypada się cieszyć z bajzlu w armii wroga



Już są masowe bójki między Rosjanami którzy nie przechodzą na Islam a muzułmanami w Rosyjskiej armii . Tu mi moderator za chwilę wyrzuci materiał więc tylko dam namiary że na portalu CDA pod hasłem "Rosjanie vs Czeczeńcy" można zobaczyć na prawdę masową bójkę oraz opis jej genezy akcja z bardzo nie dawna.
Zgłoś
Avatar
impressa88 2019-04-15, 21:13
To teraz czas na pas szahida
Zgłoś
Avatar
N................y 2019-04-15, 21:59 4
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Już są masowe bójki między Rosjanami którzy nie przechodzą na Islam a muzułmanami w Rosyjskiej armii . Tu mi moderator za chwilę wyrzuci materiał więc tylko dam namiary że na portalu CDA pod hasłem "Rosjanie vs Czeczeńcy" można zobaczyć na prawdę masową bójkę oraz opis jej genezy akcja z bardzo nie dawna.



Nadal nie rozumiem czym się tak podniecacie. W ruskiej armii zawsze było pełno muzułmanów z tych ich republik islamskich jak Czeczenia właśnie czy inne chujostany. To nie jest nic nowego, więc nie ma się czym ekscytować
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-04-15, 22:15 3
Niezwyciężony napisał/a:

Nadal nie rozumiem czym się tak podniecacie. W ruskiej armii zawsze było pełno muzułmanów z tych ich republik islamskich jak Czeczenia właśnie czy inne chujostany. To nie jest nic nowego, więc nie ma się czym ekscytować



Dlaczego powyższe posty odbierasz jako "ekscytacje"? To normalne relacjonowanie. Masz racje muzułmanów w Rosji zawsze było bardzo dużo. Szacuje się że 1/4 Rosji to muzułmanie ok 30 000 000 natomiast zjawisko masowego przechodzenia na Islam etnicznych rosjan jest bardzo świeżym zjawiskiem występującym licznie dopiero w ostatnich latach tak masowo .

Bardzo ciekawe są też komentarze jakie pod takimi filmami są zamieszczane. Właściwie 1 na 10 rosjan odważa się na delikatną krytykę ale od razu jest ripostowany różnymi tekstami.... Widać że jest na terenie Federacji Rosyjskiej bardzo ostra w tym temacie poprawność polityczna która represjonuje tych którym się to nie podoba... Najczęściej Rosjanie w komentarzach odnoszą się do owego zjawiska z szacunkiem a muzułmanów nazywają "braćmi"... Jakiekolwiek przejawy "Nacjonalizmu" są surowo krytykowane z podkreśleniem że niema dla nich miejsca w "wielokulturowej Rosji".
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-04-15, 23:25 4
to chuj im w dupe i kawalek szkla a swojej kozy nie oddam

a bym zapomial oni pojda pierwsi na chinski front
Zgłoś
Avatar
strachu102 2019-04-16, 0:07 21
o ja pierdole!! lepiej zdechnąć jak być kacapem, lepiej się nie narodzić niż być muzułamańcem, ale ruskim muzułmańcem zostac to jak zamienić się w wiadro gówna
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-04-16, 8:03 2
Są trzy rodzaje prawdy: prawda, gównoprawda i statystyka. A jak statystyka trzaśnięta z internetu to już w ogóle... na filmie JEDEN kacap przechodzi na islam a Wy już widzicie armię Saladyna za Bugiem. Ruscy a i owszem prawie przeszli na islam, ale to było przeszło 1000 lat temu. Dylemat islam czy chrześcijaństwo rozwiązał zakaz picia jakim został by objęty ówczesny władca . Ostatecznie (nieoficjalnie 955, a jeszcze bardziej nieoficjalnie 860 rok. n.e.) przyjęli chrzest przed nami
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-04-16, 8:29 1
Może my ze złej strony widzimy islamskie zagrożenie,kto wie kto będzie po putinie,może bardziej radykalny erdogan?Kto wie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie