18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rzuciły się na araba
darth2revan • 2013-02-10, 21:45
Na Facebook'owej stronce pewnego krakowskiego akademika zamieszczono takie oto ogłoszenie. Reakcja ze strony studentek identyczna z reakcją ludzi na promocję na karpia przed świętami...

Tu macie owe ogłoszenie:
Cytat:

NIETYPOWE OGŁOSZENIE!

Drodzy mieszkańcy akademika, a w szczególności osoby, które uwielbiają SPORT!

Mam dla Was ogromną niespodziankę... od kilku dni mieszkam ze studentem z wymiany z AISEC'u, który jest profesjonalnym trenerem fitness'u.
Poprosił mnie, abym zamieścił ogłoszenie, które dla sporej grupy będzie bardzo interesujące:

AMR EL J. (pochodzi z Egiptu) posiada międzynarodowy certyfikat trenerski, specjalizuje się w:
★ Trening aerobowy - utrata zbędnych kilogramów i modelowanie sylwetki
★ Trening anaerobowy - ćwiczenia na zwiększenie wytrzymałości
★ Trening "na masę" - ćwiczenia związane z budowaniem masy mięśniowej
★ Masażu - tak jest! Jest również masażystą

Doświadczenie?
★ Myślę, że wystarczającym argumentem jest to, to że AMR prowadzi własny program w telewizji egipskiej związany z fitnessem i sportem, ponadto przed przyjazdem do Polski prowadził setki prywatnych zajęć.

Jeśli jesteś zainteresowany BEZPŁATNYMI zajęciami z prywatnym trenerem, napisz poniżej. Zajęcia będą zależne od liczby zainteresowanych studentów/studentek.
W przypadku ogromnego zainteresowania, AMR wybierze pierwsze zgłoszone osoby, z którymi będzie prowadził prywatne zajęcia

CZAS START!



Tu macie komentarze lasek:


A tu jak ten kozojebca wygląda:

Co się w głowach tych polskich lasek popierdoliło?

Źródło: opracowanie własne na podstawie Facebook'a
Zgłoś
Avatar
Animozja 2013-02-19, 2:44 1
elda1987 napisał/a:



eh niuniek lat mam jeszcze 25, do kwietnia jeszcze 2 miesiące. Nie dokładaj mi lat, bo tego nienawidzę.

Zamilcz, bo przez takie kobiety jak Ty wstydzę się być jedną z nich. Czasami żałuję, że Polska nie może być jak Korea Płn., gdzie internet jest nielegalny.
Zgłoś
Avatar
M................e 2015-01-25, 22:17
Jakie to żenujące... Tak bardzo przejąć się jakimś ogłoszeniem o treningach. Chyba dobrze, że kobiety chcą o siebie zadbać, bo chyba powinna troszczyć się o samą siebie, czy się mylę? Też byście ogarnęli dupy, wzięli się za swój wygląd, zachowanie i wnętrze, bo widzę że czegoś brakuje. Jakieś kompleksy na punkcie zwykłego araba, który wg mnie jest gorszą rasą (a jednak coś w sobie ma, skoro przyciąga wiele kobiet - co z tego że później żałują; może jest uznawany za bardziej atrakcyjnego...?).
A, i nie dziwcie się że was Polki nie chcą później, bo jedyną zaczepkę jaką można w większości usłyszeć na ulicy jest: "Ale dupa". Poza tym czytając te komentarze uświadczam się w tym przekonaniu. Co to kogo obchodzi kto z kim sypia? Jak sobie chce to niech robi co chce. Jak to nie ma wpływu na moje życie to szczerze mam na to wyjebane.

Osobiście wiem, że istnieją też porządni polscy mężczyźni i chwała im za to. Nic, tylko czekać na takiego, a jak już się znajdzie to nie oddawać.
Zgłoś
Avatar
T3nk3n 2015-01-26, 21:06
Chcecie znać moje zdanie? Pewnie nie, ale mam to w dupie.

Jest wielki ból dupy o to, że dziewczyny idą na masaż do kozojebcy, bo za free. Niby fajnie, dużo się zgłosiło. Tylko kurwa zaraz. Najpierw, ile z nich poszło na ten masaż/aerobik chuj wie jeden co jeszcze. Dalej, gościu powołuje się na jakieś pierdolone certyfikaty, może by było miło gdyby najpierw je sprawdzić, czy guwniak autentycznie skończył jakieś jebane kursy. Ktoś widział go w tym swoim gównianym programie? Jak dla mnie to zwykła ściema. Trochę mojej logiki:

Przyjeżdża ciapak do Polski(bez urazy Panie, ale opinie macie za łatwe dla obcokrajowców, nie wiem jak oni o Was sądzą), na kilka m-cy, może rok, chuj z tym. Ktoś wspominał o reklamie? Kurwa serio, jeśli serio zrobił mnóstwo masaży etc., ma program w TV, myślicie, że mu zależy na pierdolonej reklamie. Jest facetem(kozojebcą, ale "samcem"). on nie robi tego, bo mu się nudzi. on to robi, bo dzięki temu łatwo może coś wyrwać i poruchać. O wiele łatwiej jak da ogłoszenie free masaż, a laski lecą jak muchy do gówna. Dostaną masaż, jakieś ćwiczonka, a on która łatwiejsza, chętniejsze, wyrwie i wyrucha(daj Boże wpadkę i żeby wypierdalała taka mała kurewka z bachorem do jego egyptu).

Jak się laska szanuje, to skorzysta tylko z darmowych ćwiczeń albo ew, masażu(pleców, a nie cycków i dupy). Nie rozumiem czemu wam podobają się takie egzotyki? Kurwa, baby ogarnijcie ten wasz zwój mózgowy, nie spotakcie bogatego enriko iglasiesa albo kurwa abudula, co ma koncern naftowy, i wywiezie was z cebulandii. Kurwa tak to nie działa. Przyjedzie jakiś brudas, postawi wam trochę droszych drinków, pewnie z jakiejś stypy, ponapierdala, że kim on kurwa tam nie jest, a wy od razu "o kurwa jaki bogacz, jebany szejk, będę księżniczką" taa. ale chyba kurwa sadistica.

Tyle ode mnie. Jak dla mnie niech pakuje manatki i wypierdala do swojego egypskiego kebaba.

Najmocniej przepraszam za przekleństwa, ale już tak mam.
Zgłoś