18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rzuciły się na araba
darth2revan • 2013-02-10, 21:45
Na Facebook'owej stronce pewnego krakowskiego akademika zamieszczono takie oto ogłoszenie. Reakcja ze strony studentek identyczna z reakcją ludzi na promocję na karpia przed świętami...

Tu macie owe ogłoszenie:
Cytat:

NIETYPOWE OGŁOSZENIE!

Drodzy mieszkańcy akademika, a w szczególności osoby, które uwielbiają SPORT!

Mam dla Was ogromną niespodziankę... od kilku dni mieszkam ze studentem z wymiany z AISEC'u, który jest profesjonalnym trenerem fitness'u.
Poprosił mnie, abym zamieścił ogłoszenie, które dla sporej grupy będzie bardzo interesujące:

AMR EL J. (pochodzi z Egiptu) posiada międzynarodowy certyfikat trenerski, specjalizuje się w:
★ Trening aerobowy - utrata zbędnych kilogramów i modelowanie sylwetki
★ Trening anaerobowy - ćwiczenia na zwiększenie wytrzymałości
★ Trening "na masę" - ćwiczenia związane z budowaniem masy mięśniowej
★ Masażu - tak jest! Jest również masażystą

Doświadczenie?
★ Myślę, że wystarczającym argumentem jest to, to że AMR prowadzi własny program w telewizji egipskiej związany z fitnessem i sportem, ponadto przed przyjazdem do Polski prowadził setki prywatnych zajęć.

Jeśli jesteś zainteresowany BEZPŁATNYMI zajęciami z prywatnym trenerem, napisz poniżej. Zajęcia będą zależne od liczby zainteresowanych studentów/studentek.
W przypadku ogromnego zainteresowania, AMR wybierze pierwsze zgłoszone osoby, z którymi będzie prowadził prywatne zajęcia

CZAS START!



Tu macie komentarze lasek:


A tu jak ten kozojebca wygląda:

Co się w głowach tych polskich lasek popierdoliło?

Źródło: opracowanie własne na podstawie Facebook'a
Zgłoś
Avatar
Stoho 2013-02-10, 21:50 13
Zazdrosny???
Zgłoś
Avatar
knsad 2013-02-10, 21:53 15
żal dupe ściska, że on porucha a ty nie?
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2013-02-10, 21:56 108
Nie że ktoś zazdrosny, ale jak laska słysz hułan, rikardo, ari czy inne egzotyczne imię to od razu robi jej się mokro i myśli, że zwiedzi z nim świat. Tekst jednej z moich znajomych na temat kobiet, wydaje mi się, że to prawda. Kobiety mają zbyt wybujałą wyobraźnię, pogrążone w świecie marzeń i fantazji, jak księżniczka, a taki kolo tylko czeka. Pojedź do afryki, czarne kobiety będą się podniecać egzotycznym białasem.
Świat opiera się na jednym, a właściwie na dwóch sprawach - sex i kasa.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-02-10, 22:06 9
Nic tak nie boli zdrada z arabem...
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-02-10, 22:09 18
Kapral Poproszek napisał/a:

Nie że ktoś zazdrosny, ale jak laska słysz hułan, rikardo, ari czy inne egzotyczne imię to od razu robi jej się mokro i myśli, że zwiedzi z nim świat. Tekst jednej z moich znajomych na temat kobiet, wydaje mi się, że to prawda. Kobiety mają zbyt wybujałą wyobraźnię, pogrążone w świecie marzeń i fantazji, jak księżniczka, a taki kolo tylko czeka. Pojedź do afryki, czarne kobiety będą się podniecać egzotycznym białasem.
Świat opiera się na jednym, a właściwie na dwóch sprawach - sex i kasa.


A nie pomyślał kolega, że może lecą na darmowe zajęcia zamiast na "araba"? Tego typu rozrywka jest raczej droga, a tu doświadczony trener za darmoszkę.

Uwielbiam te wasze spiny że na araba, że polki dla polaków i chuj do dupy. Beczka śmiechu.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-02-10, 22:28 5
To, że ma wygląd ciapatego nic nie znaczy, póki nie jest zjebanym fundamentalistą religijnym, może se i nawet papieżem zostać wg mnie. W dupie to mam.
Zgłoś
Avatar
koliberk 2013-02-10, 22:31 9
w Polsce chcemy bylego premiera Australii !!
Zgłoś
Avatar
WorekZJajami 2013-02-11, 0:44 8
pojebane pizdy a nie kobiety
Zgłoś
Avatar
[Magik] 2013-02-11, 1:45 1
zazdrosc o co ? a pozniej placza ze nie moga odejsc od nich , a oni je napierdalaja , pozniej placza ze wyzywaja ich od kurew , same z siebie je robia ...
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-02-11, 2:08
Jedna z kierowniczek akademiku AGHu opowiadała mi, że mają dość tych jebanych brudasów, bo nikt nie chce z nimi mieszkać. Gdy zapytałem dlaczego, ta odpowiedziała mi, że religia zabrania im się podcierać po sraniu i myją dupę w umywalkach. Nawet gdy ktoś w umywalce obok myje zęby. Kurwa szczęka mi opadła.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-02-11, 4:24
Teraz odkryłeś, że te baby są pieprznięte? W każdym kraju inaczej, ale dotyczy to wszystkich.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-02-11, 5:55 3
jakie to smutne
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-02-11, 6:21 1
Basco napisał/a:

Jedna z kierowniczek akademiku AGHu opowiadała mi, że mają dość tych jebanych brudasów, bo nikt nie chce z nimi mieszkać. Gdy zapytałem dlaczego, ta odpowiedziała mi, że religia zabrania im się podcierać po sraniu i myją dupę w umywalkach. Nawet gdy ktoś w umywalce obok myje zęby. Kurwa szczęka mi opadła.


by kurwa jak w cywilizowanym kraju bidety w kiblach pomontowali, a nie że sobie człowiek dupę obciera o ten jebany szary papier ścierny
Zgłoś
Avatar
misio1631 2013-02-11, 14:39 1
odnośnie tego popierdolenia naszych lasek coś jest na rzeczy mam znajoma jeszcze z gimnazjum która teraz jest we Francji bodajże, co drugi dzień wrzuca na fejsa zdjęcie z jebanymi brudasami zawsze z innymi co to się kurwa dzieje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie