18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rzuciły się na araba
darth2revan • 2013-02-10, 21:45
Na Facebook'owej stronce pewnego krakowskiego akademika zamieszczono takie oto ogłoszenie. Reakcja ze strony studentek identyczna z reakcją ludzi na promocję na karpia przed świętami...

Tu macie owe ogłoszenie:
Cytat:

NIETYPOWE OGŁOSZENIE!

Drodzy mieszkańcy akademika, a w szczególności osoby, które uwielbiają SPORT!

Mam dla Was ogromną niespodziankę... od kilku dni mieszkam ze studentem z wymiany z AISEC'u, który jest profesjonalnym trenerem fitness'u.
Poprosił mnie, abym zamieścił ogłoszenie, które dla sporej grupy będzie bardzo interesujące:

AMR EL J. (pochodzi z Egiptu) posiada międzynarodowy certyfikat trenerski, specjalizuje się w:
★ Trening aerobowy - utrata zbędnych kilogramów i modelowanie sylwetki
★ Trening anaerobowy - ćwiczenia na zwiększenie wytrzymałości
★ Trening "na masę" - ćwiczenia związane z budowaniem masy mięśniowej
★ Masażu - tak jest! Jest również masażystą

Doświadczenie?
★ Myślę, że wystarczającym argumentem jest to, to że AMR prowadzi własny program w telewizji egipskiej związany z fitnessem i sportem, ponadto przed przyjazdem do Polski prowadził setki prywatnych zajęć.

Jeśli jesteś zainteresowany BEZPŁATNYMI zajęciami z prywatnym trenerem, napisz poniżej. Zajęcia będą zależne od liczby zainteresowanych studentów/studentek.
W przypadku ogromnego zainteresowania, AMR wybierze pierwsze zgłoszone osoby, z którymi będzie prowadził prywatne zajęcia

CZAS START!



Tu macie komentarze lasek:


A tu jak ten kozojebca wygląda:

Co się w głowach tych polskich lasek popierdoliło?

Źródło: opracowanie własne na podstawie Facebook'a
Zgłoś
Avatar
Kyyiamorten 2013-02-11, 16:13 2
A teraz poczytajcie sobie wasze komentarze i zapytajcie siebie co się tym "laskom popierdoliło". Szczerze, jeśli polscy faceci prezentują taki poziom to się dziwić, że Polki ich nie chcą.
Chociaż z drugiej strony lecieć na Araba czy Latynosa... jak dla mnie kiepska opcja.
Zgłoś
Avatar
ozoq 2013-02-11, 18:48 2
Taka kurwa smutna prawda.
Przyjedzie jakiś brudas z hiszpanii albo od arabów i już poleczki mają mokre cipy. Jaki egzotyczny, jaki męski, jaki wspaniały. Gała na pierwszym spotkaniu, bo przecież taka okazja może już się nie powtórzyć.
A jakoś kurwa nie słyszałem żeby hiszpanki dawały się pokroić za Polaka.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-02-11, 19:02 8
Nie rozumiem problemu jaki robią polscy faceci. O ile 18-20 letni mają z tym problem - zazdrość też chcieliby poruchać co 2 dzień nową laskę tak starsi są żałośni. Chce polka mieć problemy, złapać chorobę -> Proszę bardzo, każdy żyje jak chce.

W wielu przypadkach taki ciapat i tak ma więcej do zaoferowania młodej głupiutkiej dziewczynie niż przeciętny 20 latek z polski. Tak sobie ostatnio oglądam, rozmowy młodych polaków (koło 20 roku zycia, to pokolenie bardziej już cyfrowe):

*Najebał się
*Grał w to
*Rzygał po 100 bani
*Pojechał gdzieś na wakacje i przesiedział czas przed netem.

Rozmowy arabów/murzynów:
*Fajna dupa idzie ulica...
*Rzeczy związane z ich kulturą - nieznane ludzi kręci a dziewczyny szczególnie.
*Sport

Sory ale młoda dziewczyna nie myśli a kieruje się emocjami, chuj że nieroby, że zdradzą, i inne takie. Do tego mit o duzym fiucie i jest idealny wabik. Mimo, że może jeden czy drugi z polaków byc i fajniejszy i inteligentniejszy (o co nie trudno) i ładniejszy - i tak wybierze obcego. Z 1 strony chujowo a z drugiej:
-Badź jeszcze lepszy, w przyszłości zwróci się z nawiązką.
-Nie widziałem na prawdę wartościowej dziewczyny lecącej na to, że "arabus".

Ps Na pocieszenie dodam, ze hiszpanki jak i portugalki lubią bardzo polaków. Choć z pewnością nie lecą na nich jak polki na arabów/murzynów.

A i jeszcze ważna rzecz, w sprawach seksu jednak jesteśmy kierowani instynktem, taki arab nie pierdoli się w tańcu z kwiatami, nie udaje, że mu się laska nie podoba, tylko ślepia w jej dupe, cycki i ona czuje się po prostu seksowna i atrakcyjna, też wolałbym przespać się z kobieta tak reagującą na mnie niż taką która udaje, że mnie nie widzi.
Zgłoś
Avatar
ozoq 2013-02-11, 19:32 8
[/i]-Badź jeszcze lepszy, w przyszłości zwróci się z nawiązką. [/i]

A czy dostaniesz coś lepszego w zamian?
Od lat kieruję się prostą zasadą: Kobieta wyruchana przez murzyna/ciapatego/latynosa przestaje być kobietą. Staje się gównem, a gówna się nie tyka.

Zauważcie coś jeszcze. ZAWSZE jak w towarzystwie, na forum, w rozmowie padają "rasistowskie" uwagi to kto staje w obronie kolorowych? Zawsze są to kobiety. Nasze, polskie.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-02-11, 19:34 5
Zastanawia mnie czemu Polki tak chętnie rozchylają nogi przed czarnuchami i brudasami. Jakiś błąd genetyczny, czy takie kurwa popierdolone są?
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-02-11, 19:45 5
ozoq napisał/a:

[/i]-Badź jeszcze lepszy, w przyszłości zwróci się z nawiązką. [/i]

A czy dostaniesz coś lepszego w zamian?
Od lat kieruję się prostą zasadą: Kobieta wyruchana przez murzyna/ciapatego/latynosa przestaje być kobietą. Staje się gównem, a gówna się nie tyka.

Zauważcie coś jeszcze. ZAWSZE jak w towarzystwie, na forum, w rozmowie padają "rasistowskie" uwagi to kto staje w obronie kolorowych? Zawsze są to kobiety. Nasze, polskie.



Jestem facetem.

Co dostaniesz lepszego w zamian? Może fajna kobiete u boku a jak nie to po prostu będziesz lepszym od ciapatego - zwykła satysfakcja jak i lepszym facetem ogólnie, dla mnie starcza i taki powód.

Nie staje w obronie kolorowych, tylko wyjaśniam - mówię jak jest.

BTW Nigdy nie związałbym się z kobieta która była z czarnym, bo:
-przestaje byc kobietą
-trochę to dla mnie chore, mnie od murzynek odrzuca, są po prostu aseksualne.
Zgłoś
Avatar
Kyyiamorten 2013-02-11, 19:57
Cytat:

Zauważcie coś jeszcze. ZAWSZE jak w towarzystwie, na forum, w rozmowie padają "rasistowskie" uwagi to kto staje w obronie kolorowych? Zawsze są to kobiety. Nasze, polskie.



1. Nie no kuźwa, matury nie zdałeś? Ze zrozumieniem czytać nie potrafisz? A może chodzi o to, że polscy "mężczyźni" sądzą, że jak jest darmowa oferta fitnessu to sądzą, że laski chcą do Araba. A może nie chcą wydać ok 200-300 zł na zajęcia jak mogą je mieć za darmo.

2. Turasy i inne ciapate mnie NIE JARAJĄ. ANI TROCHĘ (wolę słowian i skandynawów) Mieszkam w Anglii z moim chłopakiem (Polakiem) i szczerze, kurwica mnie trafia, jak jakiś brudas do mnie coś zaczyna mówić. Więc nie wiem, gdzie pan ozoq znalazł o bronieniu ich, nie lubię ich, nie toleruję i brzydzę się.

3. Kobiety z natury są mniej radykalne i skłonne do kompromisów. Bez tego żaden związek by nie przetrwał, ale zapewne taki wyborny znawca kobiet wie lepiej, ot co.
Zgłoś
Avatar
ozoq 2013-02-11, 20:08
Szczerze, jeśli polscy faceci prezentują taki poziom to się dziwić, że Polki ich nie chcą.

To typowe usprawiedliwienie Polki, że wybierają facetów z innym paszportem. To wieczne: spójrzcie na siebie.
Tylko nie wiem dlaczego to piszesz, jeśli w dalszej części informujesz, że jesteś w związku z Polakiem i nie lubisz być zaczepiana przez kolorowych. Chwała Ci za to.
Zgłoś
Avatar
Kyyiamorten 2013-02-11, 20:17 2
Cytat:

Tylko nie wiem dlaczego to piszesz, jeśli w dalszej części informujesz, że jesteś w związku z Polakiem i nie lubisz być zaczepiana przez kolorowych. Chwała Ci za to.



Bo robicie z siebie święte krowy. Polscy faceci nie są najlepsi na świecie, cokolwiek o sobie nie powiecie. Dzisiaj wyjebałam ze sklepu Polaka, który na oczach dzieci i całego sklepu uderzył żonę w twarz, bo chciała dziecku kupić rękawiczki za 12 funtów i dla niego były za drogie. W czym taki koleś jest lepszy od jakiegoś ciapatego, który bije swoją żonę? Dla mnie w niczym, bo zachowuje się tak jak on. I tyle
Zgłoś
Avatar
P................u 2013-02-11, 21:48
"Kobieto,puchu marny."
Zgłoś
Avatar
Macary 2013-02-12, 3:18 4
Baby zawsze lecą na ob obcokrajowców. Najgorsze jest to, że bardzo często polki. Niestety Anglia jest tu przykładem. Polki, które w Polsce robiły za cnotki niewydymki prują się z czarnuchami i ciapatymi, nie wspominając już zwykłych Angoli.
Zawsze wymyślają jakieś bzdurne usprawiedliwienia, że oni się lepiej się zachowuje, ale głównie chodzi o kasę. Baba to baba. W chuj związków się tak w Anglii rozleciało, no i urodziło w chuj różnokolorowych bachorów.
Potem wielce zdziwiona, że w jej Wygizdowie Górnm każdy patrzą na nią i na jej miniaturę małpy z obrzydzeniem.
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2013-02-12, 10:06 2
polecamy cały materiał: Darling I lowe ju
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-02-12, 10:27
ozoq napisał/a:

Kobieta wyruchana przez murzyna/ciapatego/latynosa przestaje być kobietą. Staje się gównem, a gówna się nie tyka.


Ale latynoskę to by wyruchał, co?
Zaraz będzie "nie, bo zasady" a i tak pewnie gruchę klepie do latynosek.
Zgłoś
Avatar
ozoq 2013-02-12, 13:41 4
Nie. Serio.
Białe kobiety są najładniejsze, potem Azjatki.
Zgłoś
Avatar
lufnik1946 2013-02-12, 17:30 2
Nie zebym był rasistą, ale ciapaty niech spierdala da swoich kóz !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie