18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rzuciły się na araba
darth2revan • 2013-02-10, 21:45
Na Facebook'owej stronce pewnego krakowskiego akademika zamieszczono takie oto ogłoszenie. Reakcja ze strony studentek identyczna z reakcją ludzi na promocję na karpia przed świętami...

Tu macie owe ogłoszenie:
Cytat:

NIETYPOWE OGŁOSZENIE!

Drodzy mieszkańcy akademika, a w szczególności osoby, które uwielbiają SPORT!

Mam dla Was ogromną niespodziankę... od kilku dni mieszkam ze studentem z wymiany z AISEC'u, który jest profesjonalnym trenerem fitness'u.
Poprosił mnie, abym zamieścił ogłoszenie, które dla sporej grupy będzie bardzo interesujące:

AMR EL J. (pochodzi z Egiptu) posiada międzynarodowy certyfikat trenerski, specjalizuje się w:
★ Trening aerobowy - utrata zbędnych kilogramów i modelowanie sylwetki
★ Trening anaerobowy - ćwiczenia na zwiększenie wytrzymałości
★ Trening "na masę" - ćwiczenia związane z budowaniem masy mięśniowej
★ Masażu - tak jest! Jest również masażystą

Doświadczenie?
★ Myślę, że wystarczającym argumentem jest to, to że AMR prowadzi własny program w telewizji egipskiej związany z fitnessem i sportem, ponadto przed przyjazdem do Polski prowadził setki prywatnych zajęć.

Jeśli jesteś zainteresowany BEZPŁATNYMI zajęciami z prywatnym trenerem, napisz poniżej. Zajęcia będą zależne od liczby zainteresowanych studentów/studentek.
W przypadku ogromnego zainteresowania, AMR wybierze pierwsze zgłoszone osoby, z którymi będzie prowadził prywatne zajęcia

CZAS START!



Tu macie komentarze lasek:


A tu jak ten kozojebca wygląda:

Co się w głowach tych polskich lasek popierdoliło?

Źródło: opracowanie własne na podstawie Facebook'a
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-02-12, 17:35 2
Roszp napisał/a:


A nie pomyślał kolega, że może lecą na darmowe zajęcia zamiast na "araba"? Tego typu rozrywka jest raczej droga, a tu doświadczony trener za darmoszkę.

Uwielbiam te wasze spiny że na araba, że polki dla polaków i chuj do dupy. Beczka śmiechu.



ta jasne, juz widze jak leca na darmowe zajecia z koziolkow i pompek, z rozpychania dziur to napewno ale napewno nie o zdrowie im chodzi...
Zgłoś
Avatar
Qunda 2013-02-12, 17:42 2
Tępe kurwy! Tylko przynoszą nam Polskim Mężczyznom wstyd na świecie(wiem że rzecz dzieje się w Krakowie). Na początku ładnie pięknie, a jak zrobi jej bachora i związek się zaczyna pierdolić to płacz i chce wracać do ojczyzny z dzieckiem. W niektórych przypadkach jak dziecko ma obywatelstwo tatusia to ten nie pozwoli jej tego zrobić i jest wielki problem i płacz. Trzeba było myśleć prędzej ale głową a nie pizdą!
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-02-12, 17:47 5
Tutaj kołysanka dla panienek które lecą na takich, którzy i tak je zostawią jak sobie poużywają
Dołączcie do podstawowego linka YouTube

/watch?v=1PQ670sfFXU
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-02-12, 17:47 1
Ja pierdolę, jaka cebula w komentarzach...
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-02-12, 17:50 3
ale pierdolicie, darmowy fitness z prywatnym trenerem a potem masaż? idę na to. jak mam płacić za to samo najmniej 100zl za godzine? gdzie tam napisane, że to w zamian za seks tępe dzidy? a wy juz dorabiacie historie, jakoby każda z nich leciała do niego, bo sie nazywa Ari, Mohamed czy inny BinLaden.
Zgłoś
Avatar
speedbuster 2013-02-12, 17:51
Ktoś namieszał w tych komentarzach.. Na Facebook'u są one wyświetlane od najnowszych do najstarszych, Tutaj jest na odwrót.
Zgłoś
Avatar
xyster 2013-02-12, 18:05 1
A ja myślałam, że chodzi o to że koleś daje darmowe treningi, ale co ja tam wiem
Zgłoś
Avatar
OndylionPeg 2013-02-12, 18:07 5
W przyszłości biała rasa wyginie. Murzyni i muslimy mnożą się jak króliki. W takiej Nigerii za 40 lat będzie żyć 400 milionów murzynów, tyle co białych w UE. Białe kobiety zwykle wolą czarnych kochanków bo są agresywniejsi, a kobieta zwykle myśli pizdą. Za 100 lat nasze dzieci, jeśli je będziemy mieć, będą żyć w rezerwatach. Chyba że wcześniej staniemy się rasistami i wojownikami. Ale czy te 20 letnie cipki sprzed monitora będą potrafiły się na to zdobyć?
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-02-12, 18:14
laski lecom na czarnuchów i tyle
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-02-12, 18:28 2
OndylionPeg napisał/a:

W przyszłości biała rasa wyginie. Murzyni i muslimy mnożą się jak króliki. W takiej Nigerii za 40 lat będzie żyć 400 milionów murzynów, tyle co białych w UE. Białe kobiety zwykle wolą czarnych kochanków bo są agresywniejsi, a kobieta zwykle myśli pizdą. Za 100 lat nasze dzieci, jeśli je będziemy mieć, będą żyć w rezerwatach. Chyba że wcześniej staniemy się rasistami i wojownikami. Ale czy te 20 letnie cipki sprzed monitora będą potrafiły się na to zdobyć?



Oho, mamy pierwszego prawdziwego wojownika o czystość rasy. Brawa dla pana.
Zgłoś
Avatar
carOla 2013-02-12, 19:09
niestety, panowie, prawda jest taka, że polskie kobiety lubią to, co "egzotyczne". Jeden przeciętny Hiszpan wyrwie w polskiej dyskotece niekiedy więcej panienek niż niebrzydki Polak
Zgłoś
Avatar
taziu 2013-02-12, 19:12 5
Co tylko świadczy o Twojej płci.
Zgłoś
Avatar
slonzok 2013-02-12, 19:19 9
Nap_Linek

a ja nie rozumie jaki problem maja polskie kobiety. W czym lepszy jest koles z Afganistanu albo pierdolonej Ugandy od kolesia z Europy Centralnej.

Naszym problemem jest wasza mentalnosc kurewek, bo prostytutkami nie jestescie bo nie trzeba za was placic nawet.

Prosta sprawa na poludniu Europy albo w innych miejscach, chcesz zadupic szybko i za free, wbijaj do Polki.
Jestescie poprostu zwyklymi kurewkami bez wartosci, jaka maja dziewczyny z innych krajow.
Zgłoś
Avatar
carOla 2013-02-12, 19:27 2
Świadczy - niestety - źle. Za co mi wstyd, jako kobiecie. I Polce jednocześnie.
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2013-02-12, 19:27
Ostatnio jego brat pod Realem chciał mi "pilu, kup pan pilu huskfarna" sprzedać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie