18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
darek1234 2023-04-22, 11:26 3
Pierdolenie o niczym. A Polacy na zachodzie, czym się różnią?
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-04-22, 12:14 14
darek1234 napisał/a:

Pierdolenie o niczym. A Polacy na zachodzie, czym się różnią?



Naucz się kultury. Odpowiedź masz w drugim filmie.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-04-22, 12:24 7
Kurwa ale jesteś płytki jeśli wierzysz we wszystko co w internetach mówią. A już zamulonym dnem, jest próba zarażania innych swoimi fobiami.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2023-04-22, 14:36 33
Kriski napisał/a:

Kurwa ale jesteś płytki jeśli wierzysz we wszystko co w internetach mówią. A już zamulonym dnem, jest próba zarażania innych swoimi fobiami.



Już się odezwał pierwszy banderowski neonazista, którego uwiera prawda.
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2023-04-22, 20:22 6
Antyukraińskie małpy przejmują sadistica xd Na pewno nie będę wchodził z wami w dyskusję, bo to trochę tak jakbym grał w szachy ze świnią. Nie macie możliwości zrozumieć otaczającego was świata, bo wasze IQ szoruje po dnie.

Możecie sobie pluć jadem na Ukrainę, słuchać głupot, które wpasują się w waszą narrację. Jebane bydło z was i mi, normalnemu Polakowi wstyd za was. Jebana bieda umysłowa.
Zgłoś
Avatar
perun14 2023-04-22, 20:44 29
Parkometr napisał/a:

Antyukraińskie małpy przejmują sadistica xd Na pewno nie będę wchodził z wami w dyskusję, bo to trochę tak jakbym grał w szachy ze świnią. Nie macie możliwości zrozumieć otaczającego was świata, bo wasze IQ szoruje po dnie.
Możecie sobie pluć jadem na Ukrainę, słuchać głupot, które wpasują się w waszą narrację. Jebane bydło z was i mi, normalnemu Polakowi wstyd za was. Jebana bieda umysłowa.



Chusteczki podać?
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2023-04-22, 23:20 16
darek1234 napisał/a:

pie**olenie o niczym. A Polacy na zachodzie, czym się różnią?


Tym się różnią , że w 43 nie nabijali na płoty zachodnich dzieci i nie przecinali w pół zachodnich kobiet ...
Zgłoś
Avatar
willoo 2023-04-23, 0:37 20
Parkometr napisał/a:

Antyukraińskie małpy przejmują sadistica xd Na pewno nie będę wchodził z wami w dyskusję, bo to trochę tak jakbym grał w szachy ze świnią. Nie macie możliwości zrozumieć otaczającego was świata, bo wasze IQ szoruje po dnie.
Możecie sobie pluć jadem na Ukrainę, słuchać głupot, które wpasują się w waszą narrację. j***ne bydło z was i mi, normalnemu Polakowi wstyd za was. j***na bieda umysłowa.



a co jest w tych materiałach nie prawdą, że tak zaciekle bronisz ukrainców? Nie jest prawdą że jest ich grubo ponad 5 mln w polsce? Że mogą pobierać emerytury po kilku miesiącach pracy?
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-04-23, 17:35
Pax między chrześcijany! Oszustów, złodziei i innych skurwieli należy tępić bez względu na narodowość.
Zgłoś
Avatar
MrMorus 2023-04-23, 18:37 4
"Nie ważne kto mówi tylko co mówi" ale głupota.... Co do Pana brodacza też go oglądałem, ale wiesz co zrobiłem w pewnym momencie ? Zacząłem cofać się wstecz i oglądać jego starsze filmiki to co opowiadał wcześniej + zacząłem trochę myśleć samodzielnie. Większość rzeczy o których opowiada ten pseudo dziennikarz to stek bzdur. Dam Ci tylko jeden przykład. Brodacz opowiadał jak to nie będzie papierosów w kioskach i sklepach. No przecież miało nie być papierosów w sklepach, halo. Często jego filmiki o konfliktach wojnach to czysty przykład propagandy. Kolejny ściek informacyjny, masówka byle jak najwięcej znaleźć w internecie i wrzucić filmików. Kanały takie jak ten to jedno z najgorszych śmietników informacyjnych. Gość siedzi cały dzień przed monitorem i opowiada przed kamerą co znalazł i przeczytał w internecie. No bardzo obiektywnie rzetelne źródło informacji
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-04-25, 15:16 3
Znalazł se kurwa przygłup nową religię, nie wierzy telewizji, wierzy w internety ! A jak nie myślał samodzielnie tak dalej nie myśli
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-04-25, 17:43 3
To nie wina ukrów. Jakby co ktoś powiedział, że za 1 dzień pracy dostaniesz 6000 emki to byś w podskokach zapier. taki jest przelicznik na Ukrainie mają 300 zł najniższej emerytury. Tego co do tego dopuścił powinni za jaja na drucie kolczastym powiesić.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-04-25, 20:26 2
Tradyt napisał/a:

Tym się różnią , że w 43 nie nabijali na płoty zachodnich dzieci i nie przecinali w pół zachodnich kobiet ...



Pokochaj ruSSkich bandytów, oni wiedzą co robić z 3 letnimi dziećmi. Pokazali to w Buczy. Nie było to 80 lat temu tylko dzieje się teraz. Ale do durnia ciężko dotrzeć, stąd potraktuj to jako dygresję
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2023-04-26, 16:42 10
darek1234 napisał/a:

Pokochaj ruSSkich bandytów, oni wiedzą co robić z 3 letnimi dziećmi. Pokazali to w Buczy. Nie było to 80 lat temu tylko dzieje się teraz. Ale do durnia ciężko dotrzeć, stąd potraktuj to jako dygresję



To jedź rycerzyku bronić tych dzieci.
Ukraińcy byli gorsi od niemców - cały czas słyszę słowa dziadka który przeżył Wołyń.
Zgłoś