18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Samobój w kuchni.
maćkojg • 2014-03-04, 19:38
Wczoraj do mojego domu niezapowiedzianie przyjechał stary znajomy rodziców,parę razy bywał u nas w odwiedziny gdyż lubi góry.Od pewnego czasu trochę nie za dobrze u niego z głowa,miał kiedyś wypadek samochodowy i trochę mu się tam poprzestawiało.Mimo wszystko udało mu się założyć rodzinę, ma syna itd.Z zewnątrz wygląda fajnie,niby miły koleś,a znęcał się nad nimi psychicznie. Żona wyrzuciła go w końcu z domu,więc ten nie widząc problemu wsiadł w pociąg i z nad morza przyjechał sobie w góry.Moja mama otwierając drzwi nie wiedziała nawet co powiedzieć i bez słowa wpuściła go do domu.Gdy kilka razy prosiła go żeby wyszedł bo nie można spadać komuś na głowę i mówić"musicie się mną zaopiekować bo nie mam domu" wstał poszedł do kuchni i postanowił podciąć sobie żyły.Ja w tym czasie wyszedłem z pod prysznica i zaciekawiony hałasem zszedłem na dół do kuchni.Moja mama spanikowała i nie wiedziała co zrobić,kazałem jej zadzwonić na pogotowie i policje a sam złapałem pierwsze co miałem pod ręką(smycz mojego psa)i zacisnąłem mu ja na nadgarstku jednocześnie unosząc ja do góry.Koleś przeżył.Przyjechało pogotowie,panowie naprawdę nie spiesząc się(chyba nie mają za dużo szacunku do samobójców,co mnie nie dziwi)opatrzyli mu ranę,a ciachnął naprawdę zdrowo,widziałem ścięgna na wierzchu.
Najbardziej jednak zdziwiło mnie moje podejście.To wszystko nie wywarło na mnie za dużego wrażenie,wręcz zaskoczony jestem swoja znieczulica.Nie wiem czy spowodowane to jest tym,że w grach i telewizji takie rzeczy są normalką czy po prostu jestem jakimś psycholem:)
Tak wygląda kuchnia po całej akcji.
To mój pierwszy temat,więc nie bijcie.
Zgłoś
Avatar
malomo 2014-03-04, 20:46
Oo panie, ja pierdole jaka patologia.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-03-04, 20:49
Ehh, i dywan do wymiany ;/ Ja bym mu rachunek wystawił za nowy...
Zgłoś
Avatar
rozciętadupawspirytusie 2014-03-04, 20:53
Co za debil. Cały dywan zajebał krwią a teraz leży w szpitalu za nasze piniosze...
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 20:57
Kosz jest kolo zlewu,więc prawie się liczy.Dywan nie wróci:D
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-03-04, 20:57 1
Zachowałeś zimną krew i trzeźwe myślenie jak na faceta przystało, a nie że jesteś dotknięty znieczulicą Krata browca dla Ciebie chłopie
Zgłoś
Avatar
krissnt 2014-03-04, 20:57
Pierwsze co, chodniczek odsuń, pobrudził, no!
Zgłoś
Avatar
Thean 2014-03-04, 21:00
Dywanu szkoda :/
Zgłoś
Avatar
zelbetonowy_kamil 2014-03-04, 21:01
Może powinieneś spróbować jakiś ratowniczy zawód w sumie już wiesz jak reagujesz na takie sytuacje. Bo większosć by nawet nie wiedziała co robić. Pozdro
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 21:02 1
na tym chodniku akurat odsuwaliśmy jego ciało żeby potem przerzucić na taka matę.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-03-04, 21:09
Po jakim piwie te butelki bo nie kojarzę. Pewnie jakiś specjał regionalny?
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 21:10
Staropramen,mam blisko do czech;)
Zgłoś
Avatar
bizzy 2014-03-04, 21:11
fejk jest to
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 21:12
Twoja stara tak mówi jak na Ciebie patrzy.Przykro mi,że ludzie nie potrafią uwierzyć,że takie rzeczy dzieją się na co dzień.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2014-03-04, 21:15
A nie mogłeś trochę zwlekać z telefonem na pogotowie? Poczekać aż koleś przestanie drgać i dopiero fotkę cyknąć?
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 21:15 1
I żyj potem ze świadomością,że kolęs przez Ciebie nie żyje,nie dzięki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie