18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Samobój w kuchni.
maćkojg • 2014-03-04, 19:38
Wczoraj do mojego domu niezapowiedzianie przyjechał stary znajomy rodziców,parę razy bywał u nas w odwiedziny gdyż lubi góry.Od pewnego czasu trochę nie za dobrze u niego z głowa,miał kiedyś wypadek samochodowy i trochę mu się tam poprzestawiało.Mimo wszystko udało mu się założyć rodzinę, ma syna itd.Z zewnątrz wygląda fajnie,niby miły koleś,a znęcał się nad nimi psychicznie. Żona wyrzuciła go w końcu z domu,więc ten nie widząc problemu wsiadł w pociąg i z nad morza przyjechał sobie w góry.Moja mama otwierając drzwi nie wiedziała nawet co powiedzieć i bez słowa wpuściła go do domu.Gdy kilka razy prosiła go żeby wyszedł bo nie można spadać komuś na głowę i mówić"musicie się mną zaopiekować bo nie mam domu" wstał poszedł do kuchni i postanowił podciąć sobie żyły.Ja w tym czasie wyszedłem z pod prysznica i zaciekawiony hałasem zszedłem na dół do kuchni.Moja mama spanikowała i nie wiedziała co zrobić,kazałem jej zadzwonić na pogotowie i policje a sam złapałem pierwsze co miałem pod ręką(smycz mojego psa)i zacisnąłem mu ja na nadgarstku jednocześnie unosząc ja do góry.Koleś przeżył.Przyjechało pogotowie,panowie naprawdę nie spiesząc się(chyba nie mają za dużo szacunku do samobójców,co mnie nie dziwi)opatrzyli mu ranę,a ciachnął naprawdę zdrowo,widziałem ścięgna na wierzchu.
Najbardziej jednak zdziwiło mnie moje podejście.To wszystko nie wywarło na mnie za dużego wrażenie,wręcz zaskoczony jestem swoja znieczulica.Nie wiem czy spowodowane to jest tym,że w grach i telewizji takie rzeczy są normalką czy po prostu jestem jakimś psycholem:)
Tak wygląda kuchnia po całej akcji.
To mój pierwszy temat,więc nie bijcie.
Zgłoś
Avatar
B................u 2014-03-04, 21:18
spod*

Żyjemy po wojnie
Zgłoś
Avatar
goliat1982 2014-03-04, 21:27 4
Tatadilera napisał/a:

szacun, ja bym się zerzygał i zemdlał



Pizda nie sadol z ciebie
Zgłoś
Avatar
paqra 2014-03-04, 21:27 1
Kto układał Wam kafelki w kuchni? Wnioskując po tym w jaki sposób 'spływa' po nich krew, macie w chuj krzywo :/ O poziomicy to 'fachura' pewnie nie słyszał :/
Zgłoś
Avatar
MarcowyGłód 2014-03-04, 21:30
Za thermomixa piwo! Też mam.
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 21:33
paqra napisał/a:

Kto układał Wam kafelki w kuchni? Wnioskując po tym w jaki sposób 'spływa' po nich krew, macie w chuj krzywo :/ O poziomicy to 'fachura' pewnie nie słyszał :/


chyba tak się krew rozlała,jednak jakieś ciśnienie było.
Zgłoś
Avatar
tonieja 2014-03-04, 21:33
och jakie to wszystko kurwa madre nagle się stało!
Zgłoś
Avatar
Bembols 2014-03-04, 21:34 1
To zajebistą masz rodzinkę Pogratulować
Zgłoś
Avatar
kajtol 2014-03-04, 21:35 3
To teraz się módl, żeby mu od tej "opaski uciskowej" nie powstała martwica na np. czubkach palców, bo może Ci sprawę wytoczyć za nieprawidłowe postępowanie przedmedyczne, choć de facto debila uratowałeś.

Na przyszłość- jak widzicie denata z dużym krwawieniem to OPATRUNEK UCISKOWY, czyli uciśnijcie po prostu czymś (najlepiej gazą) czystym ranę.

Opaska uciskowa tylko, gdy kończyna jest amputowana lub kompletnie rozorana i amputacja będzie konieczna.
Zgłoś
Avatar
jerzykk 2014-03-04, 21:40 2
Panom ratownikom pewnie dlatego się nie spieszyło bo zobaczyli że facet przeciął ścięgna. Gdy zegniesz nadgarstek dłoniowo (do środka) to to wtedy ścięgna "wychodzą” i tnie się właśnie po nich. Aby ciąć po naczyniach trzeba nadgarstek zgiąć grzbietowo ( na zewnątrz).
Zgłoś
Avatar
ZAwiaas 2014-03-04, 21:41 1
Jak bym przejechał połowę Polski i mnie poczęstowano babskim piwem to bym się pociął a najmniej pie*dolną na linę
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 21:44 1
ZAwiaas napisał/a:

Jak bym przejechał połowę Polski i mnie poczęstowano babskim piwem to bym się pociął a najmniej pie*dolną na linę


Idź być głupim gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
bizzy 2014-03-04, 21:51 1
maćkojg napisał/a:

I żyj potem ze świadomością,że kolęs przez Ciebie nie żyje,nie dzięki.


koleś przejmujesz się tym wątkiem i tym jak Cię inni tu będą postrzegać bardziej niż typem którego "uratowałeś". Dodatkowo odpisujesz na to co do Ciebie piszę "twoja stara"... bardzo jesteś rzeczywiście dojrzały

ps. zmyj konfitury
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-03-04, 21:52
napatrzyłeś się na takie rzeczy na hardzie więc teraz nie robią wrażenia Sadistic powinien dostać nagrodę 
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2014-03-04, 21:53
zygiboos napisał/a:

Po kropce piszemy spacje a nie od razu drugie zdanie!!!!!!!

Te zdania.Są napisane źle

Te są napisane. Prawidłowo.



Obydwa ( chociaz liczac "." to 4) twoje "zdania" sa napisane blednie.
Zgłoś
Avatar
bizzy 2014-03-04, 21:57
@up kretyn.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie