18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Samobój w kuchni.
maćkojg • 2014-03-04, 19:38
Wczoraj do mojego domu niezapowiedzianie przyjechał stary znajomy rodziców,parę razy bywał u nas w odwiedziny gdyż lubi góry.Od pewnego czasu trochę nie za dobrze u niego z głowa,miał kiedyś wypadek samochodowy i trochę mu się tam poprzestawiało.Mimo wszystko udało mu się założyć rodzinę, ma syna itd.Z zewnątrz wygląda fajnie,niby miły koleś,a znęcał się nad nimi psychicznie. Żona wyrzuciła go w końcu z domu,więc ten nie widząc problemu wsiadł w pociąg i z nad morza przyjechał sobie w góry.Moja mama otwierając drzwi nie wiedziała nawet co powiedzieć i bez słowa wpuściła go do domu.Gdy kilka razy prosiła go żeby wyszedł bo nie można spadać komuś na głowę i mówić"musicie się mną zaopiekować bo nie mam domu" wstał poszedł do kuchni i postanowił podciąć sobie żyły.Ja w tym czasie wyszedłem z pod prysznica i zaciekawiony hałasem zszedłem na dół do kuchni.Moja mama spanikowała i nie wiedziała co zrobić,kazałem jej zadzwonić na pogotowie i policje a sam złapałem pierwsze co miałem pod ręką(smycz mojego psa)i zacisnąłem mu ja na nadgarstku jednocześnie unosząc ja do góry.Koleś przeżył.Przyjechało pogotowie,panowie naprawdę nie spiesząc się(chyba nie mają za dużo szacunku do samobójców,co mnie nie dziwi)opatrzyli mu ranę,a ciachnął naprawdę zdrowo,widziałem ścięgna na wierzchu.
Najbardziej jednak zdziwiło mnie moje podejście.To wszystko nie wywarło na mnie za dużego wrażenie,wręcz zaskoczony jestem swoja znieczulica.Nie wiem czy spowodowane to jest tym,że w grach i telewizji takie rzeczy są normalką czy po prostu jestem jakimś psycholem:)
Tak wygląda kuchnia po całej akcji.
To mój pierwszy temat,więc nie bijcie.
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 21:58
bizzy napisał/a:


koleś przejmujesz się tym wątkiem bardziej niż typem ktorego uratowałeś i odpisujesz na to co do Ciebie piszę "twoja stara" bardzo jestes rzeczywiscie dojrzały

ps. zmyj keczup


widze za to,że Ty wykazujesz sie dojrzałości nie odróżniając krwi od kaczapu,gratulacje.
Zgłoś
Avatar
Mefisto.. 2014-03-04, 22:00
ej mam taka sama lodówke, duzo prądu żre
Zgłoś
Avatar
A................n 2014-03-04, 22:01 2
Myślę że na lekcjach PO powinno się wprowadzić obowiązkowe przeglądanie harda
Zgłoś
Avatar
e................a 2014-03-04, 22:03
Ale akcje miałeś, wludzie maja problemy niema sie co dziwić.Wmi sie że je też bym zachował zimna krew tyle tego syfu się człowiek naoglada w necie.w sumie to chyba jestem świrem pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
cherry110 2014-03-04, 22:10 1
A ja jednak myślę, że ci się jakiś sos w kuchni rozlał
Zgłoś
Avatar
bizzy 2014-03-04, 22:18 1
maćkojg napisał/a:


widze za to,że Ty wykazujesz sie dojrzałości nie odróżniając krwi od kaczapu,gratulacje.


No zapomniałem że dojrzali ludzie to tacy którzy umieją rozpoznać krew..
poza tym jak ktoś sobie czasem pierdolnie zdanie że fejk to nie znaczy że tak myśli, czasem ludzie robią tutaj to dla żartu, a przejmowanie się każda opinią i nieudolne próby riposty udowadniają tylko że mam rację w ocenie Twojej postawy.

ps. muszę się przyjebać, nie ma czegoś takiego jak kaczap i nie ma czegoś takiego jak "z pod" to tak jak powiedzieć "z kąd"
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 22:22
Nie tacy,którzy umieją rozpoznać krew ale tacy co piszą na krew keczap.Mniejsza z tym,Ty masz swoja racje,ja swoją,wkurwiają mnie po prostu barany,które piszą,że to fejk jak ja naprawdę nad nim stałem i starałem sie żeby nie zszedł.
Zgłoś
Avatar
bizzy 2014-03-04, 22:24 2
Koleś musisz siebie naprawdę kochać.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-03-04, 22:32 1
Przyznaj się, stłukłeś butelkę z drogim winem za 2,50zł
Zgłoś
Avatar
dudy69 2014-03-04, 22:35 2
Wyglada na zmarnowanie dobrego "mózgojeba"
Zgłoś
Avatar
VANKIERAS 2014-03-04, 22:39
ja bym kazał mu za upierdolony dywan płacic,nie no zarcik ,gratuluje zimnej krwi i opanowania w takiej sytułacji
Zgłoś
Avatar
revet 2014-03-04, 22:45
Mam taką samą lodówkę!
Zgłoś
Avatar
rafalskiddz 2014-03-04, 22:54
będziesz miał co opowiadać dzieciom
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-03-04, 22:55
maćkojg napisał/a:


Najbardziej jednak zdziwiło mnie moje podejście.To wszystko nie wywarło na mnie za dużego wrażenie,wręcz zaskoczony jestem swoja znieczulica.Nie wiem czy spowodowane to jest tym,że w grach i telewizji takie rzeczy są normalką czy po prostu jestem jakimś psycholem:)



Oczywiście, że nie zrobiło to na tobie żadnego wrażenia, bo niby dlaczego. Gdybyś to ty musiał ogarnąć ten pierdolnik i dymać ze szmatą na kolanach to na pewno byś się wkurwił.

Zobrazuję ci to. Jakiś czas temu koło mojego bloku kręci się jakiś pierdolony bezdomny kloszard i chadza srać za śmietnik. Nie robi to na mnie wrażenia. Ostatnio jednak ten skurwysyn nasrał przed samym wejściem do klatki gdzie zazwyczaj stawiam zakupy przed otwarciem drzwi.

Gdyby mi ktoś zrobił taki syf w moim domu na pewno bym nie był obojętny. Tak więc nie jesteś psycholem tylko najprawdopodobniej leniwym opierdalaczem, który nie bierze udziału w pracach domowych.
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-03-04, 23:18
nazwijmy to lekarz, to jest akceptowane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie