18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Samobój w kuchni.
maćkojg • 2014-03-04, 19:38
Wczoraj do mojego domu niezapowiedzianie przyjechał stary znajomy rodziców,parę razy bywał u nas w odwiedziny gdyż lubi góry.Od pewnego czasu trochę nie za dobrze u niego z głowa,miał kiedyś wypadek samochodowy i trochę mu się tam poprzestawiało.Mimo wszystko udało mu się założyć rodzinę, ma syna itd.Z zewnątrz wygląda fajnie,niby miły koleś,a znęcał się nad nimi psychicznie. Żona wyrzuciła go w końcu z domu,więc ten nie widząc problemu wsiadł w pociąg i z nad morza przyjechał sobie w góry.Moja mama otwierając drzwi nie wiedziała nawet co powiedzieć i bez słowa wpuściła go do domu.Gdy kilka razy prosiła go żeby wyszedł bo nie można spadać komuś na głowę i mówić"musicie się mną zaopiekować bo nie mam domu" wstał poszedł do kuchni i postanowił podciąć sobie żyły.Ja w tym czasie wyszedłem z pod prysznica i zaciekawiony hałasem zszedłem na dół do kuchni.Moja mama spanikowała i nie wiedziała co zrobić,kazałem jej zadzwonić na pogotowie i policje a sam złapałem pierwsze co miałem pod ręką(smycz mojego psa)i zacisnąłem mu ja na nadgarstku jednocześnie unosząc ja do góry.Koleś przeżył.Przyjechało pogotowie,panowie naprawdę nie spiesząc się(chyba nie mają za dużo szacunku do samobójców,co mnie nie dziwi)opatrzyli mu ranę,a ciachnął naprawdę zdrowo,widziałem ścięgna na wierzchu.
Najbardziej jednak zdziwiło mnie moje podejście.To wszystko nie wywarło na mnie za dużego wrażenie,wręcz zaskoczony jestem swoja znieczulica.Nie wiem czy spowodowane to jest tym,że w grach i telewizji takie rzeczy są normalką czy po prostu jestem jakimś psycholem:)
Tak wygląda kuchnia po całej akcji.
To mój pierwszy temat,więc nie bijcie.
Zgłoś
Avatar
LubięMargarynę 2014-03-04, 23:19 1
Umysles te kubki co na blacie stoja chociaz?
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 23:21
Niestety sam to sprzątałem,moja Mama nie była wstanie do tego podejść.Do mycia kubków mam zmywarke;)
Zgłoś
Avatar
g................1 2014-03-04, 23:36 1
Velture napisał/a:

Żulerskie flaszki po piwie na dole po lewej.


U kogo nigdy nie stały puste flachy i puszki, niech pierwszy rzuci kamieniem.
Obecnie u siebie mam 9 pustych (niestety) puszek po piwie. Ilekroć wyrzucę, to po jakimś czasie wracają w podobnym składzie
Zgłoś
Avatar
adrer 2014-03-04, 23:39 1
Czyli jednak istnieją kosze nie pod zlewem
Zgłoś
Avatar
bizzy 2014-03-05, 0:14
A mi i tak przez te rozbryzgi koło lodówki wygląda to na coś co upadło i się rozlało.
no i nie jestem ekspertem ale wygląda to spokojnie jak rozlane jakieś 2 litry krwi licząc, że dodatkowo część została starta daje nam to utratę krwi w dawce śmiertelnej.
przyznaj się wreszcie, że termomixa przy kręceniu lodów nie zakryłeś a nie.
I mimo, że "nie rusza" autora wątku fakt który mu się zdarzył, tego typu komentarze wywołują w nim burzę hormonów co uważam za potwierdzenie tez powyższych, gdyż nie trzyma się to logicznego toku myślenia. A jeżeli owa opowieść jest prawdą to za dużo Dextera się ktoś tu naoglądał i robi z siebie nieczułego pozera, kiedy uczucia dopiero kwitną skoro mieszka jeszcze z rodzicami.
Zgłoś
Avatar
dorodnykurczak 2014-03-05, 0:45
Zgłoś
Avatar
kothletino 2014-03-05, 0:54
Ciekawe tylko czemu jedno zdjęcie
Zgłoś
Avatar
zenon88 2014-03-05, 1:23
"To teraz się módl, żeby mu od tej "opaski uciskowej" nie powstała martwica na np. czubkach palców, bo może Ci sprawę wytoczyć za nieprawidłowe postępowanie przedmedyczne, choć de facto debila uratowałeś.

Na przyszłość- jak widzicie denata z dużym krwawieniem to OPATRUNEK UCISKOWY, czyli uciśnijcie po prostu czymś (najlepiej gazą) czystym ranę.

Opaska uciskowa tylko, gdy kończyna jest amputowana lub kompletnie rozorana i amputacja będzie konieczna. "

Tak właśnie. Uściślając, opaska uciskowa przy zmiażdżeniach lub wypadkach zbiorowych.
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-05, 8:26
bizzy napisał/a:

A mi i tak przez te rozbryzgi koło lodówki wygląda to na coś co upadło i się rozlało.
no i nie jestem ekspertem ale wygląda to spokojnie jak rozlane jakieś 2 litry krwi licząc, że dodatkowo część została starta daje nam to utratę krwi w dawce śmiertelnej.
przyznaj się wreszcie, że termomixa przy kręceniu lodów nie zakryłeś a nie.
I mimo, że "nie rusza" autora wątku fakt który mu się zdarzył, tego typu komentarze wywołują w nim burzę hormonów co uważam za potwierdzenie tez powyższych, gdyż nie trzyma się to logicznego toku myślenia. A jeżeli owa opowieść jest prawdą to za dużo Dextera się ktoś tu naoglądał i robi z siebie nieczułego pozera, kiedy uczucia dopiero kwitną skoro mieszka jeszcze z rodzicami.



krwi było około litra,więc nie śmiertelna dawka.Strasznie bawi mnie to,jakie ciekawe wnioski potrafisz wyciągnąć z jednego zdjęcia.Nie mieszkam z rodzicami,mam firmę,zarabiam na siebie,ciekawe czy Ty możesz powiedzieć to samo?Zdjęcie jest jedno bo zabierałem się za sprzątanie.
Zgłoś
Avatar
OgarStaryx2 2014-03-05, 8:48
Kafle się umyje ale dywanu już nie dopierzesz. Chuj jebany.
Zgłoś
Avatar
Elmo. 2014-03-05, 12:19
słoik z burakami się rozbił?
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2014-03-05, 12:44
Kurwa,tak kuchnie upierdolić...
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-03-05, 13:51 2
kajtol napisał/a:

To teraz się módl, żeby mu od tej "opaski uciskowej" nie powstała martwica na np. czubkach palców, bo może Ci sprawę wytoczyć za nieprawidłowe postępowanie przedmedyczne, choć de facto debila uratowałeś.

Na przyszłość- jak widzicie denata z dużym krwawieniem to OPATRUNEK UCISKOWY, czyli uciśnijcie po prostu czymś (najlepiej gazą) czystym ranę.

Opaska uciskowa tylko, gdy kończyna jest amputowana lub kompletnie rozorana i amputacja będzie konieczna.



No tak kurwa pewnie, wejdzie do pokoju czy gdzieś, zobaczy że koleś leży w kałuży krwi i wszędzie się krew leje, a on mu powie "ej poczekaj chwilę, skoczę obok do apteki po opatrunek uciskowy" albo zacznie go szukać po szafkach i całym domu
Zgłoś
Avatar
wto992 2014-03-05, 16:57
Jestem szczęśliwym posiadaczem podobnego miksera. Ta firma Thermomix Vorwerk jest naprawdę spoko. Jest on z początku lat 2000 i nie psuje się.
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2014-03-05, 17:48
aj tam pierdolisz, barszcz się wylał a historię zmyśliłeś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie