18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-16, 21:00
Widać, że o auta ktoś dba. W środku nie było palone
Zgłoś
Avatar
joti 2024-10-16, 21:15
StaryIdiota napisał/a:

Fajnie, tylko w jakiej pracy zatrudnia się osobę bez kwalifikacji (autor: (...) chyba jego pierwsza praca), gdzie dostaje się służbowe auto, własne biurko oraz laptopa. Co to za praca była? Żeby tak dobrze było, to trzeba być kulsonem albo Ukraińcem. W Polsce chłop bez kwalifikacji zaczyna na budowie.



Dystrybutor sprzętu warsztatowego, głownie serwisu i małej produkcji elektroniki. Typ miał technikum i jakiś licencjat. Miał jeździć do klientów dowieźć, ew. instalować na miejscu sprzęt, jak i robić demonstrację z obsługi, np. stacji do lutowania BGA. Jakoś tam mu szło, problem był tylko że wracał z każdego zlecenia po jakieś 2h za długo, bo musiał się nażreć.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-10-16, 21:20 1
Bmwf10520 napisał/a:

Oswiece cię
Kwalifikacje zdobywa się w pracy,będąc zatrudnionym.
Teraz wiesz skąd biorą się ludzie z kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym.
A ty zapewne urodziłeś się ze wszystkimi "wtyczkami" i updated?



Fajna firma, idzie się tam do pierwszej roboty w życiu, bez kwalifikacji i dostaje się w niej nowy laptop, własne biurko i Yarisa, do tego będąc totalnym abnegatem. Gdzie mogę złożyć podanie?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-10-16, 21:24
Ważne, że świeże bułeczki są na czas.
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2024-10-16, 21:34 1
brakuje kondonów i rzygowin oraz głowy tirówki
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-10-16, 21:48
edek_kotek napisał/a:

Pomyliłeś portale ?



Chciał sie pochwalić nowym nabytkiem, a ty tak od razu złośliwie 😉
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-16, 21:53
StaryIdiota napisał/a:

Fajnie, tylko w jakiej pracy zatrudnia się osobę bez kwalifikacji (autor: (...) chyba jego pierwsza praca), gdzie dostaje się służbowe auto, własne biurko oraz laptopa. Co to za praca była? Żeby tak dobrze było, to trzeba być kulsonem albo Ukraińcem. W Polsce chłop bez kwalifikacji zaczyna na budowie.

420710247365 napisał/a:

Fajna firma, idzie się tam do pierwszej roboty w życiu, bez kwalifikacji i dostaje się w niej nowy laptop, własne biurko i Yarisa, do tego będąc totalnym abnegatem. Gdzie mogę złożyć podanie?


No kurwa, wy to chyba naprawdę siedzicie w piwnicach. Przedstawiciel handlowy sprzedający cokolwiek dostaje to wszystko na dzień dobry i nie musi mieć żadnych kwalifikacji. Za ustawowe minimum i prowizję od sprzedaży, a czasem na tzw. śmieciówce, żeby można było zatrudnić bez ryzyka i szybko wyjebać jak się nie nadaje. W tym zawodzie zarabia się na prowizji, więc jak nie sprzedasz, to biedujesz. Tak jest od 20 lat conajmniej. Na jakim świecie wy żyjecie?
Zgłoś
Avatar
Michal1970 2024-10-16, 21:54
Jestem kierowcą TIR-a od 24 lat, przez ten czas na parkingach widziałem wiele, ale czegoś takiego jeszcze nigdy🤢
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-10-16, 22:00
StaryIdiota napisał/a:

Co to za praca była? Żeby tak dobrze było, to trzeba być kulsonem albo Ukraińcem. W Polsce chłop bez kwalifikacji zaczyna na budowie.


albo w Sejmie.
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2024-10-16, 22:05 1
schludnie choć nasrane
Zgłoś
Avatar
PeunaPisda 2024-10-16, 22:15
Jak się każe robić kierowcy 15 tysięcy kilometrów miesięcznie to przy okazji ma się tego takie skutki. 10tysiecy i wiecej na miesiac ...zarobku z każdego auta a dziadtransy szczędzą na myjni i wyposażeniu.
Walić takich cymbałów.
Zgłoś
Avatar
jarzyna 2024-10-16, 22:25
Za materiał własny zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-10-16, 22:28
420710247365 napisał/a:

Fajna firma, idzie się tam do pierwszej roboty w życiu, bez kwalifikacji i dostaje się w niej nowy laptop, własne biurko i Yarisa, do tego będąc totalnym abnegatem. Gdzie mogę złożyć podanie?



Parzenie kawy nie da mi kwalifikacji.
Gdzie?
W ZUS na przykład
U mnie w Lublinie.
Możesz też w prywatnym sektorze ale wypłata lipa bo max 50% dostaniesz tego co sprawdzony pracownik.
Siostra tak pracowała w Luxmed.
Zgłoś
Avatar
Espen 2024-10-16, 23:04
PeunaPisda napisał/a:

Jak się każe robić kierowcy 15 tysięcy kilometrów miesięcznie to przy okazji ma się tego takie skutki. 10tysiecy i wiecej na miesiac ...zarobku z każdego auta a dziadtransy szczędzą na myjni i wyposażeniu.
Walić takich cymbałów.



Panie, transportowa patologia trasnportową patologią, ale kabina ma być czysta. Te samochody to pewnie nawet 7000 nie zrobią, ale za to tonażu przewiozą aż nadto.
Myjnia myjnią, a o środek dba się samemu, to co na zdjeciach to kurwa jakies koczkodany z dupy. Małpa wracając codziennie do domu z przykładowej budowy miałaby bardziej czysto, jak ktoś jest niedojeb i brudas to tak to później wygląda, w zyciu bym nie wsiadł do samochodu po takich spierdolonych brudasach
Zgłoś
Avatar
smc 2024-10-16, 23:30
U mnie ma być czysto na zewnątrz. Co mnie obchodzi to, czy w kabinie ma syf? Tam klient nie zagląda. Jak kierowcy pasuje, to ok.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie