18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
edek_kotek 2024-10-16, 13:37 51
Pomyliłeś portale ?
Zgłoś
Avatar
Payan 2024-10-16, 13:40 8
Kibel na kółkach.
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-10-16, 13:42 26
Najlepsze jest to, że ludzie żyją w takich chlewach i to dość często. Wystarczy spojrzeć na profilach o wynajmie, co zostawiają po opuszczeniu mieszkań
Zgłoś
Avatar
Czester 2024-10-16, 13:44
Co to za burdel?
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja 2024-10-16, 13:44 18
po butelkach na mocz widać, że kierowca zawodowy

______________

Cześć. Szukam tutaj koleżanek i kolegów.
Zgłoś
Avatar
joti 2024-10-16, 13:49 14
U mnie w pracy był taki brudas, małolat, chyba jego pierwsza praca. Zasyfił służbowego Yarisa, swoje biurko i wszystko wokół niego, gdzie się ruszył to jakiś brud zostawiał po jedzeniu, a jadł bez przerwy. Do tego przez pół roku poobijał samochód ze wszystkich stron, jak i inne na parkingu. A nowy laptop wyglądał jakby pływał codziennie w szambie. Jak szef go wywalił, to przyniósł zaświadczenie od lekarza, że ma jakąś chorobe neurologiczną czy psychiczną , więc to nie jego wina że robi wszędzie dookoła chlew.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-16, 13:56 8
Nie śmiejcie się, przecież to drogowa szlachta, wykonują najtrudniejszy zawód świata, więc wolno im więcej.

Dobra, żartowałem. Typowi tirowcy. Jebać tych brudasów.
Zgłoś
Avatar
Espen 2024-10-16, 14:07 15
Mobilki, tu Waldek, to nie moje auto! Bajo jajo
¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
Zgłoś
Avatar
Alosza 2024-10-16, 14:14
Jesli kilku kierowcow zmieniając się np rozwozi sypki materiał na budowy, to widok adekwatny do sposobu użytkowania.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-16, 14:21 3
joti napisał/a:

U mnie w pracy był taki brudas, małolat, chyba jego pierwsza praca. Zasyfił służbowego Yarisa, swoje biurko i wszystko wokół niego, gdzie się ruszył to jakiś brud zostawiał po jedzeniu, a jadł bez przerwy. Do tego przez pół roku poobijał samochód ze wszystkich stron, jak i inne na parkingu. A nowy laptop wyglądał jakby pływał codziennie w szambie. Jak szef go wywalił, to przyniósł zaświadczenie od lekarza, że ma jakąś chorobe neurologiczną czy psychiczną , więc to nie jego wina że robi wszędzie dookoła chlew.



Dojebać takiemu zjebanemu dzieciakowi(niby dorosły)tylko garści,tak prywatnie, za terenem tej pracy, po opuszczeniu przez takiego biura.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-10-16, 14:45 1
Jaki kurwa tam jeden mad max ma.....klima zaa oknem rządzi i te kable wiszące wszędzie....
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2024-10-16, 14:57 3
joti napisał/a:

U mnie w pracy był taki brudas, małolat, chyba jego pierwsza praca. Zasyfił służbowego Yarisa, swoje biurko i wszystko wokół niego, gdzie się ruszył to jakiś brud zostawiał po jedzeniu, a jadł bez przerwy. Do tego przez pół roku poobijał samochód ze wszystkich stron, jak i inne na parkingu. A nowy laptop wyglądał jakby pływał codziennie w szambie. Jak szef go wywalił, to przyniósł zaświadczenie od lekarza, że ma jakąś chorobe neurologiczną czy psychiczną , więc to nie jego wina że robi wszędzie dookoła chlew.



Fajnie, tylko w jakiej pracy zatrudnia się osobę bez kwalifikacji (autor: (...) chyba jego pierwsza praca), gdzie dostaje się służbowe auto, własne biurko oraz laptopa. Co to za praca była? Żeby tak dobrze było, to trzeba być kulsonem albo Ukraińcem. W Polsce chłop bez kwalifikacji zaczyna na budowie.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-10-16, 15:01 3
Oddałem kiedys auto do naprawy i poprosiłem kolegę instalatora Vectry aby pozyczył mi swoją blisko 15 letnią Yariskę. Kurwa tam było wszystko. Kiepy, śrubki, kabelki.. izolacje, papierki. Pomyślałem że jak mam tym jezdzic przez 3 dni to muszę to troche ogarnac. Odkurzacz na stacji nie dawał rady wciągać tego syfu. Po myjce okazało się że auto jest zielone. W ogóle typu jak mu oddawałem zastanawiał sie czy to jego auto.
Zgłoś
Avatar
JG800 2024-10-16, 15:08 2
Jakbym widział pokój Kononowicza...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie