18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Kraków, ul. Zwierzyniecka. Ktoś pozostawia zaparkowanego na chodniku fiata seicento. Nie zaciąga hamulca ręcznego, zapomina też o wrzuceniu biegu, więc auto stacza się na jezdnię, blokując tory tramwajowe.

Szybko tworzy się korek. Wokół samochodu gromadzą się gapie, przyjeżdża również policja. Funkcjonariusze bezradnie krążą wokół seicento. Ktoś proponuje: "Wepchnijcie je z powrotem na chodnik".

Policjant: "Kto? My?".
Przechodzień: "Tak, wy".
Policjant: "Czym?".
Przechodzień: "Rękami".
Policjant: "Rękami???".
Wsiada do radiowozu. Nic się nie dzieje. Korek rośnie. Ktoś ponownie pyta policjantów, dlaczego nie przetoczą fiata tak, by nie tamował ruchu. "My nie jesteśmy od tego" - odpowiadają.
- "A kto?"
- "Pomoc drogowa"
- "Wezwaliście ją?"
- "Usiłujemy".
Czas mija, wreszcie ktoś miłościwie, praktycznie jedną ręką, spycha seicento na chodnik i po kłopocie. Policjanci, nie wychodząc z radiowozu, pilnie sporządzają jakieś notatki. Ludzie biją brawo. Koniec.

Film przedstawiający fragmenty wydarzenia..
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-06-13, 12:52 1
Żebyście wszyscy wielbiciele głupoty stanęli w korku przez głupotę. amen
Zgłoś
Avatar
M................1 2013-06-13, 12:53 1
Niestety tak to jest w naszym kraju. Jedni policjanci sa lepsi a drudzy gorsi. A moze zacznijmy inaczej. Czemu kamerzysta do kurwy nedzy nie pchnal tego samochodu? Ktos inny by asekurowal ino by nie pierdolnal w budynek. Policja tez tutaj miala swoje za uszami. Powiem tak. Normalni policjanci ktorzy pelna sluzbe w swoim kraju powinni byc szanowani przez obywateli. Dlaczego? Gdyby nie oni to gwalty i kradzieze byly by na pozadku dziennym. Powiem jasno. Filmik jest chujowy...
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-06-13, 12:54
prechcik napisał/a:

Nie wiem czy materiał własny, czy nie,


Nie, nie jest to materiał własny. Nigdy nawet nie byłem w Krakowie W rogu filmu widnieje źródło nagrania i tekstu.
Zgłoś
Avatar
emerelhksnhc 2013-06-13, 13:05 1
upośledzone nieroby, połowa wypowiadających sie i broniących ich w tym temacie to upośledzeni funkcjonariusze haha
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-06-13, 13:50
Zastanawiam się po kiego ch...ja te dwa matoły w mundurkach tam w tej sytuacji byli? Może byli blisko i "wzięli" prostą sprawę bo panowie lubią się niestety opierdzielać. Inną ciekawostką jest to ch... im samochód terenowy? Normalnie czołgiem mogli jeszcze przyjechać i wezwać posiłki <- Zrobić grilla i zaprosić dupy... Sorry ale jak widzę takie wyszczekane "ratlerki" to najchętniej kazałbym im pracować do emerytury takiej jak normalny zjadacz chleba. Tym dwóm panom proponuję zdać broń palną i zaopatrzyć się w pistolety na wodę.

Nie ważne, że coś wszyscy tych leni bronią. Jasne, że każdy może przepchnąć furę, ale jak płacisz podatki to się czasami zastanawiasz za co je płacisz i na kogo... szkoda, że takie bolki psują opinię całej Policji.
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-06-13, 13:57
Ehh, nie ma to jak pchać, kiedy samochód jest na biegu albo na hamulcu ręcznym, po to jest pomoc drogowa, aby się tym zajęła, weź jeden z drugim przepchnij samochód na biegu, jeśli nie jesteś supermenem to raczej ci się nie uda.
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-06-13, 14:08
@up może przeczytaj co tam jest napisane, że auto stało na "luzie"... może też jakieś pajace sami go zepchnęli bo tak jest fajnie. Skoro "elita" służb tam już była to przynajmniej by wykazali więcej zainteresowania całą sprawą niż opierdalanie się na fotelikach. Wypadałoby się też zaczaić czy nie jedzie jakiś tramwaj bo skoro już walić to seicento to chyba w ich gestii było zrobienie czegoś by nie korkować miasta.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-06-13, 14:14
"dlaczego panowie nie pchneli sami?" rozjebało mnie to
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-06-13, 14:30 2
hej, barany. gdzie macie w prawie że policja ma spychać samochody?
jesteście takie tłuki bagienne że mi aż szkoda. a dlaczego?

bo jak by policja przepchnęła waszego zdezelowanego trapeza to by na wykopie zaraz była AMA "policjant pchał moje auto" i byłby płacz i lament że policja narusza wasze mienie, sądy prokuratura.

właśnie takimi hipokrytami jest wielu z was
Zgłoś
Avatar
bionicle93 2013-06-13, 14:36
W tym przypadku jest calkiem prawdopodobne, ze kierowca tramwaju zaczal klaskac
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-06-13, 14:57
Psy nie mają rozumu, psy mają regulaminy
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-06-13, 14:59
Kurwa mać, pchnęliby ten pierdolony samochód dwa metry do przodu, podłożyliby coś pod koło, aby samochód się nie stoczył ponownie i wszystko by było w porządku.

Wiem, że to chujowy zawód i ryzykowny ale kurwa jeżeli oni robią wszystko z takim nastawieniem no to nic dziwnego, że tak duża część społeczeństwa nie ma do nich zaufania.

Zaznaczam, że nie jestem gimbusem i nie należę do subkultury JP na 100%.
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-06-13, 15:07
kapral napisał/a:

hej, barany. gdzie macie w prawie że policja ma spychać samochody?
jesteście takie tłuki bagienne że mi aż szkoda. a dlaczego?

bo jak by policja przepchnęła waszego zdezelowanego trapeza to by na wykopie zaraz była AMA "policjant pchał moje auto" i byłby płacz i lament że policja narusza wasze mienie, sądy prokuratura.

właśnie takimi hipokrytami jest wielu z was



Oj tam zaraz SPINA MODE ON...

Jak chcą coś przepchnąć to potrafią by tramwaj mógł przejechać

Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2013-06-13, 15:13
Z jednej strony rozumiem. Policjanci jako ze na sluzbie nie chcac uszkodzic przypadkowo tego sejczento, "czekaja" na specjalne sluzby. No ale kurwa bez jaj, typowe krakusy, palcem nie rusza bo im sie paznokiec zlamie i sie przypadkowo zmecza... -.-
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2013-06-13, 15:19
Gdyby tu oprócz piwa, była też opcja chuj ci w dupę, to tak bym ocenił ten materiał. Policja ma działać w ramach obowiązującego prawa i koniec. Od tego są procedury, które takie sytuacje regulują. Mogą one być w niektórych sytuacjach absurdalne, ale mają ich przestrzegać, bo jak policjanci nie będą ich przestrzegać, to kto do kurwy nędzy ma ich przestrzegać. W sumie efektywniejsze byłoby, gdyby policja palowała gimbusów, zamiast się z nimi cackać, a jednak wbrew rozsądkowi tego nie robią, czego bardzo żałuję. No i kilka miłych słów do baranów twierdzących, że trzeba było przepchnąć ten samochód. Gdyby jakiś chujek pchnął moje auto i przypadkiem wgiął blachę, to ma na bank sprawę w sądzie o odszkodowanie i gówno komu do tego, że mój samochód blokował to, czy tamto. Najwyżej zapłacę mandat i za lawetę, ale samochód ma być w takim stanie jak wcześniej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie