18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Kraków, ul. Zwierzyniecka. Ktoś pozostawia zaparkowanego na chodniku fiata seicento. Nie zaciąga hamulca ręcznego, zapomina też o wrzuceniu biegu, więc auto stacza się na jezdnię, blokując tory tramwajowe.

Szybko tworzy się korek. Wokół samochodu gromadzą się gapie, przyjeżdża również policja. Funkcjonariusze bezradnie krążą wokół seicento. Ktoś proponuje: "Wepchnijcie je z powrotem na chodnik".

Policjant: "Kto? My?".
Przechodzień: "Tak, wy".
Policjant: "Czym?".
Przechodzień: "Rękami".
Policjant: "Rękami???".
Wsiada do radiowozu. Nic się nie dzieje. Korek rośnie. Ktoś ponownie pyta policjantów, dlaczego nie przetoczą fiata tak, by nie tamował ruchu. "My nie jesteśmy od tego" - odpowiadają.
- "A kto?"
- "Pomoc drogowa"
- "Wezwaliście ją?"
- "Usiłujemy".
Czas mija, wreszcie ktoś miłościwie, praktycznie jedną ręką, spycha seicento na chodnik i po kłopocie. Policjanci, nie wychodząc z radiowozu, pilnie sporządzają jakieś notatki. Ludzie biją brawo. Koniec.

Film przedstawiający fragmenty wydarzenia..
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-06-13, 15:30
@up spoko grunt, że seicento spisane i tak dostanie pewnie za złe parkowanie i stwarzanie sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia etc... jeśli chcesz sam z własnej woli tak parkować to sobie parkuj, ale te mózgi przynajmniej niech staną i ewentualnie wcześniej jakoś regulują ruch bo ja by się tramwajem zablokowało, bo skoro niemożna ruszyć Seicenta to wiadomo, że wszyscy kierowcy by zaczęli się wk..wiać, że jest zablokowane, ale co tam dwóch mundurowych woli grzać dupę na miękkich siedzeniach... spoko może niech im jeszcze z podatków ufundują prenumeratę krzyżówek, niech się przynajmniej rozwijają.
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-06-13, 15:33 1
@dlugowieczny
Gdyby kolo zaparkował na środku tej Zwierzynieckiej blokując oba pasy ruchu to pewnie uznałbyś za rozsądne nałożenie mu blokad na koła. Byle zgodnie z regulaminem. Pierdolisz waćpan.
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2013-06-13, 15:52
poskramiacz napisał/a:

@dlugowieczny
Gdyby kolo zaparkował na środku tej Zwierzynieckiej blokując oba pasy ruchu to pewnie uznałbyś za rozsądne nałożenie mu blokad na koła. Byle zgodnie z regulaminem. Pierdolisz waćpan.



Typowe polaczkowate myślenie. W tej chwili ten przepis, czy regulamin mi nie pasuje, wiec mam go w dupie, ale jak ktoś inny ma go w dupie i naruszy jego dobro, to podnosi larum, ze jego prawa są łamane. Weź się rozpędź...
Zgłoś
Avatar
korba-dawid 2013-06-13, 16:11 1
Takie pierdolenie o Szopenie. Frajer szpani się kamerą w telefonie i oczywiście nagrywa prace policji. Bo teraz taka moda w internecie. Oczywiście trzeba to przerobić i wrzucić w eter. Policja nie może tknąć tego auta. Może by nikt ich o nic nie osądzał gdyby to zrobili ale teraz taka moda na hejt na policję że napewno ktoś by robił o to problemy. Mogę założyć się że gdyby ten pajac nie nagrywał całej sytuacji to policja wiedziała by ze nikt by nie miał udokumentowane tego co zrobili naciągając trochę zasady, ale skoro frajer zgrywa takiego Spielberga to na cholere mają się narażać wykonując czynności do których nie są uprawnieni ? jebać takich kurwa kamerzystów. Tak idę na policjanta dlatego ich bronię. Jest to kurwa tak nie wdzięczna praca i się bardzo cieszę że będziemy mieli zwiększone środki przymusu bezpośredniego. Nie wrzucać każdego do jednego worka.
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-06-13, 16:32 1
dlugowieczny napisał/a:



Typowe polaczkowate myślenie. W tej chwili ten przepis, czy regulamin mi nie pasuje, wiec mam go w dupie, ale jak ktoś inny ma go w dupie i naruszy jego dobro, to podnosi larum, ze jego prawa są łamane. Weź się rozpędź...



Jak nie masz własnego rozumu to nawet lepiej, że są przepisy i regulaminy, w które możesz być ślepo zapatrzony.
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-06-13, 16:45 1
Sprawa ma głębszy sens, panowie policjanci zepchnęli by auto z jezdni ale nie wiedzieli jak, sugerując że rękoma to wielka obraza, co to panowie szlachta i rączek brudzić nie chcą? No trudno, jełopy i tyle, nagły przebłysk świadomości że istnieją lawety, o kurwa "nie gadaj", drugi też błysnął intelektem by wybrnąć z sytuacji orzekł ze się starają wezwać, no pożal się Boże sierotki bidulki, no i chuj że tramwai stoi, dzień pieszego pasażera to w końcu taka nasza świecka tradycja.
"To protect and to serve"
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2013-06-13, 16:56
poskramiacz napisał/a:



Jak nie masz własnego rozumu to nawet lepiej, że są przepisy i regulaminy, w które możesz być ślepo zapatrzony.



Widzisz, przepisy prawne regulują zachowania i dzięki temu, że większość się do nich stosuje, sytuacja jest unormowana. Gdyby było inaczej i taki pacan jak ty, wgniótłby mi samochód przepychając go, ja będąc bez rozumu i nie mając przepisów, wyjąłbym z bagażnika brechę i jebnął ci w ten durny łeb, po czym spokojnie odjechałbym do domu, nie obawiając się konsekwencji. Ponadto, gdyby nie przepisy, to każdy mógłby zaparkować samochód gdzie by tylko chciał. Już rozumiesz tumanie, po co są przepisy.
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-06-13, 19:10 1
@up

Np. tu jeszcze widzisz "przepisy" youtu.be/PYEiHwba5WA to sam pan jesteś pan tuman i dalej sobie żyj w świecie fantazji...
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2013-06-13, 19:14
wieniu napisał/a:

@up

Np. tu jeszcze widzisz "przepisy" youtu.be/PYEiHwba5WA to sam pan jesteś pan tuman i dalej sobie żyj w świecie fantazji...



Czyli co, od jutra znosimy wszystkie przepisy i likwidujemy wymiar sprawiedliwości?
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-06-13, 19:32
Nie jeśli widzimy, niekompetencje służb to rejestrujemy to i pokazujemy a jeśli mamy jakieś ale bo na siłę chcemy bronić służb to zamiast gwiazdorzyć lepiej się cieszmy, że nas to nie spotkało. Więc jeśli masz na drugi raz chęć napisania czegoś od czapy to zawsze znajdziesz sobie materiały o ciapatych i innych i dla własnego dobra może odznacz sobie te tematy, które mimo faktu, że pokazują niekompetencje służb/instytucji etc daruj sobie i scroll down
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-06-13, 20:55 1
Tylko, że jak dwa samochody pierdolną się na skrzyżowaniu, to właściciele aut mają obowiązek usunięcia pojazdów na pobocze tak, aby ruch mógł być kontynuowany.

Tutaj mamy do czynienia z biernością i niekompetencją policjantów. Ludzie czekają, tramwaj stoi, tworzy się korek, a panowie policjanci ''usiłują'' wezwać pomoc drogową.

Procedury procedurami ale czasem trzeba być człowiekiem. Policja ma chronić obywateli i służyć im. Obywatele chcą zdążyć do pracy/szkoły i policja powinna im pomóc.

Nigdy jeszcze nie zarysowałem i nie wgiąłem karoserii samochodu podczas próby przepchnięcia auta. A Twoje auto - panie ''Długowieczny'' najwyraźniej jest wykonane z plasteliny skoro twierdzisz, że goła ręka mogłaby je uszkodzić.
Zgłoś
Avatar
thekedzior 2013-06-13, 21:33
No trochę mi smutno że na nich pracuję.
Zgłoś
Avatar
korba-dawid 2013-06-13, 21:43
Oprzyj się o takie stare seicento to zobaczysz jaka jest plastyczność tych materiałów.
Zgłoś
Avatar
Tomek00 2013-06-13, 21:49 1
A czemu do chuja policja ma pchac jakies auto, bo jakis kretyn nie zaciagnal recznego? Zeby podal ich o uszkodzenie auta? Dzwoni sie po lawete i zabiera auto. Autor filmu jak dla mnie jest debilem
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2013-06-13, 22:55 1
wieniu napisał/a:

odznacz sobie te tematy, które mimo faktu, że pokazują niekompetencje służb/instytucji etc daruj sobie i scroll down


Od czapy to piszesz ty. Udowodnij, że złamali jakikolwiek przepis i pędź do prokuratury, a nie pierdolisz farmazony.
luxik1988 napisał/a:


Procedury procedurami ale czasem trzeba być człowiekiem. Policja ma chronić obywateli i służyć im. Obywatele chcą zdążyć do pracy/szkoły i policja powinna im pomóc.


O czym ty kurwa pierdolisz? Policjant nie jest od ustalania procedur, czy tworzenia prawa, a tym bardziej od wybierania sobie, które ma ochotę użyć. On ma zgodnie z nimi postępować. Każde naruszenie procedur naraża go na odpowiedzialność karną, a tym samym utratę pracy. Niby w imię czego ma się tak narażać, bo ktoś się spóźni do roboty? Już nie wspomnę, że takie pacany jak wy z chęcią by ich podjebały gdyby złamali jakieś procedury, nawet jeśli zrobiliby to dla czyjegoś dobra. Więc morda w kubeł.
luxik1988 napisał/a:


Nigdy jeszcze nie zarysowałem i nie wgiąłem karoserii samochodu podczas próby przepchnięcia auta. A Twoje auto - panie ''Długowieczny'' najwyraźniej jest wykonane z plasteliny skoro twierdzisz, że goła ręka mogłaby je uszkodzić.


Nie dziwi mnie to, że tak piszesz, bo teraz faceci to takie pizdeczki, że zgięcie sreberka z czekolady to już wyzwanie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie