18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Spalił kota żywcem
BongMan • 2013-03-07, 2:45
Sadystyczne jak skurwysyn i do tego smutne.

Cytat:

Na pół roku bezwzględnego pozbawienia wolności i roczny zakaz posiadania zwierząt Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim skazał we wtorek 35-letniego mieszkańca podpiotrkowskiej wsi za spalenie żywcem kilkumiesięcznego kotka.
To pierwszy tak surowy wyrok, jaki zapadł przed piotrkowskim sądem i jeden z pierwszych w kraju po zaostrzeniu zapisów ustawy o ochronie praw zwierząt. Wyrok jest nieprawomocny.

- W sposób wyjątkowo okrutny zabił pan zwierzę - powiedział sędzia Piotr Koćmiel w uzasadnieniu wyroku.

Z przebiegu wczorajszej rozprawy wynika, że bezbronny kociak padł ofiarą, bo 35-latek "jak jest wypity, to nerwowy".

Konkubina oskarżonego po zdarzeniu zeznała, że wraz z Piotrem D. w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia byli z wizytą u rodziny i jej konkubent wrócił do domu w Blizinie pijany i zdenerwowany. Odgrażał się, że jak znajdzie kota, to go "zaje...". Szukał kota, a kiedy ten przyszedł na łóżko do kilkuletniego syna, wyrwał go z rąk chłopca i wrzucił do piecyka typu koza.

Przed sądem kobieta częściowo wycofała się ze złożonych wcześniej zeznań. Dodała, że nie próbowała przeszkodzić konkubentowi, bo obawiała się o siebie. Kiedy piecyk zaczął dymić, 32-latka wezwała policję.

W materiale dowodowym sąd miał do dyspozycji zdjęcia i opinię biegłego lekarza weterynarii, z której wynika, że kociak zginął w potwornych męczarniach. Przed ogniem i żarem próbował się schronić w rurze odprowadzającej spaliny, zasłaniał oczy łapkami... Zdechł na skutek rozległych poparzeń zewnętrznych i wewnętrznych.

Oskarżony o zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem na pytanie sędziego, dlaczego wrzucił kota do pieca, wzruszył ramionami i stwierdził, że nie pamięta. Przed ogłoszeniem wyroku powiedział, że żałuje i prosi o najniższą karę.

Sędzia Koćmiel wydając wyrok zaznaczył, że wziął pod uwagę wcześniejszą karalność Piotra D. wiążącą się z agresywnym zachowaniem.

- Ten przypadek był wstrząsający. Wyrok to czerwone światło dla znęcających się nad zwierzętami - skomentowała Grażyna Fałek, prezes piotrkowskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, które występowało w charakterze oskarżyciela posiłkowego. Wnioskowała wprawdzie dla oskarżonego o karę dwóch lat pozbawienia wolności, ale nie będzie składać apelacji.

Obrońcy praw zwierząt już od kilku lat zwracali uwagę na - ich zdaniem - zbyt niskie kary orzekane w takich przypadkach przez sądy (pozbawienia wolności w zawieszeniu, nawiązki i grzywny). Po zaostrzeniu ustawy i wprowdzeniu zapisu, że za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi kara do 3 lat więzienia, coraz częściej zapadają wyroki, które mogą być przestrogą. W listopadzie ub. roku sąd w Oświęcimiu skazał na rok więzienia mężczyznę, który wyrzucił psa z okna na drugim piętrze, a w grudniu sąd w Zabrzu na rok więzienia mężczyznę, który jednemu psu poderżnął gardło, a drugiego wyrzucił z 3. piętra.


Kilka słów ode mnie.
1. Zauważyliście, że wszędzie gdzie pojawiają się słowa "konkubina", "konkubent" pojawia się też skrajna patologia?
2. Prosił o najniższą karę. Gdybym miał taką możliwość (normalnie gówno bym zrobił, bo prawo zabrania), to najniższą karą jaką bym mu wymierzył byłoby obdarcie żywcem ze skóry i sypanie solą. Z tym że obdzierałbym go dopóki nie straciłby przytomności. Potem przerwa i jak się obudzi to od nowa. A na końcu bym go wjebał do pieca, ale wygaszonego. Potem bym odpalił i stopniowo dokładał węgla, żeby gnój czuł narastający żar a wraz z nim nieuchronność zbliżającej się i kurewsko bolesnej śmierci. Piec miałby specjalny system odprowadzania spalin żeby nam się gościu nie udusił ani nie zatruł, niech pocierpi. Kilkukrotnie bym zmniejszał i zwiększał ogień żeby skurwiel dłużej zdychał. A wszystko na oczach jego zasranej rodzinki, która widziała i nie zareagowała. Co do samej rodzinki - każdemu 100 razy rozgrzanym do czerwoności prętem na plery - za to, że nie reagowali. Konkubinie ten sam pręt w pizdę, aż wyjdzie ryjem. Kurwa, naoglądałem się harda, naczytałem się o różnych okrutnych morderstwach ale żadne nie wstrząsnęło mną tak jak to. Taka kurwa nie powinna żyć, bo skoro po pijaku i bez powodu potrafi zabić kota, to na pewno nie miałby też oporów przed zabiciem człowieka.
Zgłoś
Avatar
Pener 2013-03-07, 3:09 2
zamiast psy to kiciusie palą
patologia
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-03-07, 3:42 2
@Pener jak zwykle zawsze na czasie Stary moda się zmieniła.... ostatnio u mnie na osiedlu zjarali dzika
Zgłoś
Avatar
Pener 2013-03-07, 4:00 9
dziki są zajebiste
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-03-07, 4:06 5
dzik... w sosie mysliwskim z kaszą... to jest zajebiste
Zgłoś
Avatar
kiziamizia 2013-03-07, 5:53 4
No to ja powiem z czym sie spotkalem:

-many jakies 50 lat, duze dziecko z zachowania i ogolnie jebniety opowiadal, ze tak samo zrobil z kotem sasiadki, bo mialczal pod drzwiami (opowiadajac to chichral jak debil)

-dawno temu, zaslyszane od mojego przyjaciela dobrego, jego koles, kupowal male myszki w zoologicznym, szedl na plytkie wody rzeki, przywiazywal kamienie do ogonow owych myszek na sznurku dlugosci takiej, by pod powierzchnia na styk byly i przypatrywal sie jak sie topia

-z gimbazy koles, popierdolony juz z samego ryja, z kolegami np. kupil chomika i go sobie podrzucil na spora wysokosc tylko po to by ten pierdolnal o ziemie, ale... NAJGORSZE I NAJBARDZIEJ CHORE:
Z kolesiami zrzuta na karpia wigilijnego, zywego, garnek z rozpuszczalnikiem, karp do niego i podpalenie rozpuchy...

...
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2013-03-07, 6:56 4
"@Bongman Kilka słów ode mnie.
1. Zauważyliście, że wszędzie gdzie pojawiają się słowa "konkubina", "konkubent" pojawia się też skrajna patologia?"
Nie widzę analogii. Chcesz kilka przykładów gdzie występuje słowo "mąż", "żona", i też jest grubo?
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-07, 8:21 4
@BongMan, za każdym razem kiedy wrzucasz jakiś dowcip, tamten gość pali małego kotka. To Twoja wina.
Cytat:

roczny zakaz posiadania zwierząt


Przejebane :/
Zgłoś
Avatar
GrimBaz 2013-03-07, 9:42 3
Hmm Chuja zajebać, wiadomo. Ale wiesz ja technicznie rzecz biorąc też mam konkubinę i tu cytat za wiki "Konkubinat, kohabitacja – nieformalny związek dwóch osób, pozostających we wspólnym pożyciu, bez jego usankcjonowania w świetle prawa jako małżeństwa". W policyjnym państwie konkubina może np. odmówić zeznań w sprawie swojego partnera. I już. Patologia to jest zajebanie kotka albo małżeństwo z cyganem.
Zgłoś
Avatar
macleod 2013-03-07, 11:34 7
I będzie taki siedział, za pieniądze z naszych podatków... glowawmur:
Moim zdaniem powinien dostać ze 3 lata prac społecznych w schronisku dla zwierząt, oczywiscie pod nadzorem bo cholera wie co by mu jeszcze do łba strzeliło
Zgłoś
Avatar
maverx 2013-03-07, 11:49
rozgrzany pret, nierozgrzanym koncem w dupsko ;]
Zgłoś
Avatar
Go2Hell 2013-03-07, 11:55 9
Cytat:

Kilka słów ode mnie.
1. Zauważyliście, że wszędzie gdzie pojawiają się słowa "konkubina", "konkubent" pojawia się też skrajna patologia?
2. Prosił o najniższą karę. Gdybym miał taką możliwość (normalnie gówno bym zrobił, bo prawo zabrania), to najniższą karą jaką bym mu wymierzył byłoby obdarcie żywcem ze skóry i sypanie solą. Z tym że obdzierałbym go dopóki nie straciłby przytomności. Potem przerwa i jak się obudzi to od nowa. A na końcu bym go wjebał do pieca, ale wygaszonego. Potem bym odpalił i stopniowo dokładał węgla, żeby gnój czuł narastający żar a wraz z nim nieuchronność zbliżającej się i kurewsko bolesnej śmierci. Piec miałby specjalny system odprowadzania spalin żeby nam się gościu nie udusił ani nie zatruł, niech pocierpi. Kilkukrotnie bym zmniejszał i zwiększał ogień żeby skurwiel dłużej zdychał. A wszystko na oczach jego zasranej rodzinki, która widziała i nie zareagowała. Co do samej rodzinki - każdemu 100 razy rozgrzanym do czerwoności prętem na plery - za to, że nie reagowali. Konkubinie ten sam pręt w pizdę, aż wyjdzie ryjem. Kurwa, naoglądałem się harda, naczytałem się o różnych okrutnych morderstwach ale żadne nie wstrząsnęło mną tak jak to. Taka kurwa nie powinna żyć, bo skoro po pijaku i bez powodu potrafi zabić kota, to na pewno nie miałby też oporów przed zabiciem człowieka.



piwko za średniowieczne tortury!!
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-03-07, 15:00 1
nienawidzę sierciuchów, ale kurwa bez przesady! proponuje reaktywować piece w oświęcimie i spalić go żywcem

ja swojego kota wyjebałem z kopa z domu, i to tyle ale ten skurwiel zasługuje na najbardziej okrutną śmierć.
Zgłoś
Avatar
jarasz 2013-03-07, 16:06
Za mała kara dla skurwiela! Może następnym razem jak będzie pijany w trzy dupy to dziecko do pieca wrzuci bo go wkurzy?!
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-03-07, 16:20 1
"roczny zakaz posiadania zwierząt" to jest kurwa kpina.
Zgłoś