18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
SucharPack_2
Rozchędażacz • 2016-04-17, 19:25
Oto druga porcja internetowych dowcipów, częstujcie się:

•Co to jest – czerwone i zwisa z kutasa?
-Krawat Kaczyńskiego.

•Ceny owiec w Szkocji znowu poszły w górę. To już prawie pięć funtów za godzinę.

•Zadzwoniłem na policję i powiedziałem, że dwie dziewczyny pobiły się o mnie. Operator zapytał w czym problem. Odpowiedziałem, że gruba wygrywa.

•Moja dziewczyna powiedziała, że jestem beznadziejny w łóżku. Jak ona się zorientowała? Przecież to trwało mniej niż minutę…

•Nigdy nie traktuj kobiety przedmiotowo. To tego nie znosi.

•Odnośnie {1,5}, to to nie miało na celu nikogo obrazić, użyto jedynie w celu humorystycznym...
Zgłoś
Avatar
tekkit 2016-04-17, 20:11 9
Śmiejecie się z Kaczyńskiego, a połowa z was bierze te 500+. Boisz się, że będziemy dokładać ? To nie składaj wniosku - proste. Za Tuska dostałbyś kuta-sa do ryja i 3x wieksze podatki. Jk ja takiej bandy debili nie czaje -_-...
Zgłoś
Avatar
C................s 2016-04-17, 20:19 10
@ tekkit Zluzuj gumkę od gaci bo coś ci się w głowie pierdoli. I uśmiechnij się czasem. Z wodza nie wolno się śmiać? A jak by tam było inne nazwisko to byś się cieszył jak dziecko.
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-04-17, 20:31 1
o Kaczyńskim i o owcach spoko, reszta znana

No to może połączę te dwa lepsze w spójną całość:

Kiedy Kaczyński zdejmuje krawat?

W owczarni
Zgłoś
Avatar
bonczo 2016-04-17, 20:50 2
Różowe, ciepłe i rozpływa się w ustach?

Cipka trędowatej
Zgłoś
Avatar
B................k 2016-04-18, 2:24 6
Jakiego batonika nie lubi pedofil?
- Pawełka z adwokatem
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-04-18, 9:18 1
ciekawe manipulacje jak w wybiórczej , a więc jeden wsad z dupy wzięty i reszta
Zgłoś
Avatar
Aksal 2016-04-18, 11:28
elfis napisał/a:

ciekawe manipulacje jak w wybiórczej , a więc jeden wsad z dupy wzięty i reszta



Kurwa, co Ty bierzesz, człowieku?

A tak btw. zawsze wszyscy jeżdżą po GW, czemu się nie dziwię, ale ciekawi mnie, czy jest w stanie ktoś podać mi jakieś w miarę obiektywne media (najchętniej portale internetowe, bo nie mam dostępu do innych polskich mediów aktualnie).
Zgłoś
Avatar
NieLubieWas 2016-04-18, 11:29
Rozchędażacz napisał/a:



•Odnośnie {1,5}, to to nie miało na celu nikogo obrazić, użyto jedynie w celu humorystycznym...


Jasne rasisto! Hejstop wchodzccie to tutej!
Zgłoś
Avatar
spieriz 2016-04-18, 11:37 11
@tekkit, widzę, że mamy kolejnego który widzi tylko dwie opcje na polskiej scenie politycznej: kaczyńskiego i tuska.
A później zdziwienie, że jest jak jest
I chyba zapominasz ile już pis podniosło podatków, aby zrealizować swoje 500+.
Dla jasności - ani trochę nie przepadam za PO, ale ekipa kaczyńskiego wcale nie jest ekipą zbawców, jak co niektórzy ostatnio uważają.
Zgłoś
Avatar
h................o 2016-04-18, 11:58 1
Temat z żarcikami, ale pierdolenie o polityce w komentarzach musi być...
Zgłoś
Avatar
support3 2016-04-18, 12:00 5
@UP UP mądrze prawisz człowieku, ale i tak zostaniesz wyzwany od lewactwa bo w końcu kto nie z PIS ten lewak i zdrajca narodu.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2016-04-18, 12:05
Jeżeli kogoś z punktu widzenia budżetu państwa nie przeraża program 500+ - to jest kompletny debilem.
Mam nadzieję, że go zakończa przed pierwszą wypłatą - bo nie mam pojęcia jak my go wytrzymamy przez ten rok.
Bo w przyszłym roku jestem pewny, że już go nie będzie. Może Polski już nie będzie, bo zbankrutuje.
Zgłoś
Avatar
MapleLeaf 2016-04-18, 12:10
- Dlaczego Szkoci chodzą w gumiakach z szerokimi cholewami?
- Żeby tylne nogi owcy się zmieściły i owca im nie spierdalała jak podniesie spódniczkę

- Dlaczego Szkoci chodzą w spódniczkach?
- Bo im owce spierdalały na sam dźwięk rozpinanego rozporka
Zgłoś
Avatar
M................w 2016-04-18, 12:38 4
tekkit napisał/a:

Śmiejecie się z Kaczyńskiego, a połowa z was bierze te 500+. Boisz się, że będziemy dokładać ? To nie składaj wniosku - proste. Za Tuska dostałbyś kuta-sa do ryja i 3x wieksze podatki. Jk ja takiej bandy debili nie czaje -_-...



Kto kurwa bierze 500+? Nieostrożny stolarz policzy na palcach jednej dłoni ile tutaj jest osób z dziećmi.

Wszyscy teraz dokładamy do dzieciorobów i patoli z własnych kieszeni a mnie osobiście nie uśmiecha się finansowanie czyjegoś zewu kutasa/pizdy. Chcesz robić bachory? To rób, ale sam je utrzymuj.

Banda POjebów i karakana z dupą to jedno i to samo gówno, "dobra zmiana", mhm, po chuju.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie