18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:13
Avatar
surojak 2024-09-06, 17:15 3
Oczywiscie na trojmiasto nie podają "narodowości"
trojmiasto.pl/wiadomosci/Groznie-zachowujacy-sie-mezczyzna-wskoczyl-do...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-06, 17:16 10
Igorek95 napisał/a:

Ale z Was smutne chuje Chuj mnie obchodzi czy to ukrainiec, żyd, czy pedał, akcja pierwsza klasa, a tacy jak wy to zawsze i wszędzie mordy rozedrą z tą jebaną polityką



Może umknęło twojej niezawodnej percepcji, ale to PRZEZ POLITYKĘ ukraińcy spierdolili w świat i robią trzodę w gościach więc siłą rzeczy jest to ze sobą związane. Też bym wolał aby walczyli za swój kraj zamiast chlać i jeździć najebanym jak to robią często u nas.

Dobrze, że nie nazwałeś nas hejterami za stwierdzenie faktów. Z żyda i pedała też byśmy cisnęli więc wielkie aj waj
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2024-09-06, 17:16 5
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Podrośniesz kaszojadzie, jajka ci obrosną to i Ty zaczniesz się interesować polityką .
Pozdrawiam Was ciule



Mam 30 lat, jest różnica pomiędzy interesowaniem się polityką, rozumieniem jej, a pierdoleniem o niej pod śmiesznymi filmikami na sadistic.pl jak ostatni przygłup z wklęsłym mózgiem.
Zgłoś
Avatar
Kutaw 2024-09-06, 17:22 4
Widzę w komentarzach wielu ukrofili, taktyczne chwała Rosij ,do produ bracia Rosjanie! Chwała wielkiej Polsce i prawdziwym Polakom!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-06, 17:24
Bul_od_bytu napisał/a:

Jak w korpo pytam jak idzie im nauka ukraińskiego to się śmieją. Ciekawe jak powiedzą panu policjantowi "proszę mnie nie bić, pójdę dobrowolnie"?


„Nie biju mnie, idu bo chce”. „Daju 0,5 i budu fajno”
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-06, 17:24
Dobry z niego herbatnik. A gliny to miękkie faje, będą się z nich śmiać przez pokolenia...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-06, 17:28 4
Kutaw napisał/a:

Widzę w komentarzach wielu ukrofili, taktyczne chwała Rosij ,do produ bracia Rosjanie! Chwała wielkiej Polsce i prawdziwym Polakom!



No a ci wielcy Rosjanie to najebali Polsce gnoju między między innymi podczas rozbiorów. Potem wojna i po wojnie. Żal mi botów i trolli co wielbią bandyckich Sowietów. Jak to ta wielka Rosja nie może sobie od prawie 2 lat z ukramimporadzic. Trzecia armia świata.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-06, 17:28
Igorek95 napisał/a:

Mam 30 lat, jest różnica pomiędzy interesowaniem się polityką, rozumieniem jej, a pierdoleniem o niej pod śmiesznymi filmikami na sadistic.pl jak ostatni przygłup z wklęsłym mózgiem.



Aha, czyli według Twojej logiki jak pierdolisz na sadisticu o polityce to jesteś przygłup a jak to samo pierdolisz np. na forum gazety wyborczej to '' rozumiesz politykę i się nią interesujesz''..... tak tak Igorku, Nasz ty kochany małolacie.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-09-06, 17:31 9
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Podrośniesz kaszojadzie, jajka ci obrosną to i Ty zaczniesz się interesować polityką .



Tylko, że 99% ludzi, która interesuje się polityką nie zna się na państwowości - czyli na realnej polityce w której analizujesz jak różne polityki wpływają na kondycję państwa i społeczeństwa. Wy jesteście jak plotkujące baby w korpo czy fabryce. Dla was polityka to tylko nielubienie Kaczora bo coś tam, albo Tuska bo co innego, Ukraińca bo jeszcze takie-tam. Dorosła osoba, która interesuje się polityką niespecjalnie wiecznie jęczy na Ukraińców, bo jako ktoś kto rozumie państwowość to wie, że oni się tam mordują na naszą, Polską, korzyść i powinniśmy ich wspierać. A jedną z form wspierania jest niewzbudzanie żadnych dodatkowych anty-Ukraińskich emocji, które mogą się przerobić w niechęć do wspierania, a w konsekwencji do szybszego zakończenie wojny i szybszego pozwolenia Rosji na odbudowę swojego potencjału militarnego.

Ty natomiast jesteś twitterowym specem co się interesuje polityką jak te wszystkie boty od Silnych Razem albo z Klubu Gazety Polskiej...
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-09-06, 17:34 2
Slava ukrainie

[ Dodano: 2024-09-06, 17:35 ]
Kutaw napisał/a:

Widzę w komentarzach wielu ukrofili, taktyczne chwała Rosij ,do produ bracia Rosjanie! Chwała wielkiej Polsce i prawdziwym Polakom!



Idz usiądz na bolcu Zełęckiego i zamknij sie już
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-06, 17:37 4
Ork.Fajny napisał/a:

Tylko że 99% ludzi która interesuje się polityką nie zna się na państwowości. Jesteście jak plotkujące baby i dla was polityko to tylko nielubienie Kaczora bo coś tam, albo Tuska bo co innego. Dorosła osoba która interesuje się polityką niespecjalnie wiecznie jęczy na Ukraińców bo jako ktoś kto rozumie państwowość to wie że oni się tam mordują na naszą Polską korzyść i powinniśmy ich wspierać - a jedną z form wspierania jest niewzbudzanie żadnych dodatkwych anty-Ukraińskich emocji które mogą się przerobić w niechęć do wspierania, szybsze zakończenie wojny i szybsze pozwolenie Rosji na odbudowę swojego potencjału.
Ty natomiast jesteś twitterowym specem co się interesuje polityką jak te wszystkie boty od Silnych Razem albo z Klubu Gazety Polskiej...



Nie jestem fanboyem żadnej partii politycznej.

A Ty,mylisz wspieranie z daniem sobie wejść na łeb przez '' gości ''.

Niech się napierdalają z ruskimi ale nie robią tego za Nas tylko za swój kraj, który w większości sami olali ciepłym moczem,a tam gdzie się pojawiają (państwa) robią gnój typowy dla homo sovietikusa. I na to nie ma zgody.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-06, 17:51 3
A nikt nie pomyślał, że zgrywuskowi odwaliło od tej zjebanej muzy? Ukr nie ukr , może ma wrażliwość muzyczną. Tu ewidetntnie doszło do gwałtu na uszach.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-09-06, 18:28 3
Bul_od_bytu napisał/a:

Co sam jeden policjant miał zrobić?
Z tych bojowych widlarzy co tu najebani rozrabiają to już byśmy ulepili ukrainie chociaż z 1 dywizję do kopania wilczych dołów czy innych zasieków



A nie lepiej od razu do nich strzelać? Logistykę uprościmy, bo tak to będzie trzeba zatrzymać, karmić, przewieźć, etc.

[ Dodano: 2024-09-06, 18:33 ]
Ork.Fajny napisał/a:

Tylko, że 99% ludzi, która interesuje się polityką nie zna się na państwowości - czyli na realnej polityce w której analizujesz jak różne polityki wpływają na kondycję państwa i społeczeństwa. Wy jesteście jak plotkujące baby w korpo czy fabryce. Dla was polityka to tylko nielubienie Kaczora bo coś tam, albo Tuska bo co innego, Ukraińca bo jeszcze takie-tam. Dorosła osoba, która interesuje się polityką niespecjalnie wiecznie jęczy na Ukraińców, bo jako ktoś kto rozumie państwowość to wie, że oni się tam mordują na naszą, Polską, korzyść i powinniśmy ich wspierać. A jedną z form wspierania jest niewzbudzanie żadnych dodatkowych anty-Ukraińskich emocji, które mogą się przerobić w niechęć do wspierania, a w konsekwencji do szybszego zakończenie wojny i szybszego pozwolenia Rosji na odbudowę swojego potencjału militarnego.
Ty natomiast jesteś twitterowym specem co się interesuje polityką jak te wszystkie boty od Silnych Razem albo z Klubu Gazety Polskiej...



Problem polega na tym, że nas mordować niebawem zapewne też będą, zwłaszcza, jak się Ci Twoi dzielni obrońcy zwalą nam prosto na łeb razem ze swoim PTSD i banderowskimi sympatiami, bo nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, specu od polityki, na retorykę obu stron, ale prawie na pewno niedługo będą się dogadywać.
Zgłoś
Avatar
rosky 2024-09-06, 18:40
@Velture: daj mnie jakie linka do tego musze sie podzielić z kolegami
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2024-09-06, 18:48
Jebany kapitan Nemo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie