18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
neoneron 2011-04-22, 23:36 1
wesołego jajka?tiaa usiądę do stołu tylko dlatego żeby nikogo nie urazić,,,,pierdol hipokryzje-bądż wkońcu sobą...jebać tradycje a świętować jak najczęściej ale tylko tak jak się lubi!
Zgłoś
Avatar
ferro 2011-04-23, 13:25 6
@up jebać tradycję? tradycję powinno się podtrzymywać, to jedna z istot człowieczeństwa..
Zgłoś
Avatar
ferum 2011-04-23, 20:08
@autor
Jak se zwale to i owszem są szczęśliwe
Zgłoś
Avatar
.Adrian. 2011-04-24, 7:52
Nawzajem, udław się jajem!
Zgłoś
Avatar
Waptorix 2011-04-24, 8:23 1
Wielki Post to nie święto
Zgłoś
Avatar
Lares86 2011-04-24, 9:57
Wielki post? Kurwa, ide robić grila.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-04-24, 10:03
Lares86 napisał/a:

Wielki post? Kurwa, ide robić grila.



Toż Ty prawdziwy buntownik, niczym hipis.
Zgłoś
Avatar
veno 2011-04-24, 10:06 1
wesołego jajka i szczęśliwego nowego roku !
Jezus zmartwychwstał !
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2011-04-24, 10:20 2
Ciekawe ile wielce zadeklarowanych sadystów poszło do kościoła święcić pokarmy, pomodlić się przy grobie pańskim itd. Mimo wszystko (nie)zdrowych, (nie)wesołych, (nie)smacznego i mokrego (w inny sposób Wy ochlejmordy) do tego płodów martwych, zabitych czarnych, żydów spalonych, cyganów rozpierdolonych, bab z kutasem, słoika w dupie... i czego tam sobie jeszcze zechcecie Sadyści i Sadystki
Zgłoś
Avatar
lllllll 2011-04-24, 10:31 3
Wesołych Świąt jak dekapitacja w Afryce, rodzinnej atmosfery jak u Fritzla w piwnicy. Pysznego zająca z pędrakami w środku, bez łapek oczywiście bo po co mu w worku.
Jajek wygolonych przez transa o poranku, ruchanka w kakao krowy na krużganku. 2 kubków, bo przecież jeden to za mało i w łeb jak nie będziesz łykał śmiało.
Goatse pozdrawia w tym radosnym czasie, wypierdalaj stąd jak jesteś grubasem.

Wszystkiego najlepszego!
Zgłoś
Avatar
erotyczny 2011-04-24, 10:38 2
Katolicy wszystko na pokaz robią. Święta polegają na tym aby małym gnoją prezenty kupować i się opierdalać.
Sklej jak chcesz iść do kościółka z całą rodziną się pomodlić itd idź śmiało!, nie wszyscy są katolikami nawet na tym portalu i mogą mieć wyjebane na święta.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2011-04-24, 11:20 1
erotyczny napisał/a:

Katolicy wszystko na pokaz robią. Święta polegają na tym aby małym gnoją prezenty kupować i się opierdalać.
Sklej jak chcesz iść do kościółka z całą rodziną się pomodlić itd idź śmiało!, nie wszyscy są katolikami nawet na tym portalu i mogą mieć wyjebane na święta.


Nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi o to, ilu ludzi stąd, którzy to uważają się za sadystów i mają wyjebane na święta, poszło grzecznie do kościółka. Osobiście nie byłem, choć miałem zamiar ale wyszło jak wyszło
Jak ktoś chce niech chodzi, kto nie chce niech nie chodzi, ale śmieszą mnie kozaczki internetowe co to uważają się za nie wiadomo jak dojebanych
Zgłoś
Avatar
Szczepan45 2011-04-24, 11:22
Ja nie jestem katolikiem, a obchodzę święta. Oczywiście nie chodzę do kościoła itd tylko spędzam czas z rodziną i opierdalam się cały dzień. Chyba o to chodzi w świętach, nieprawdaż?
Zgłoś
Avatar
kroto 2011-04-24, 11:40
Ja obchodzę święta przed kompem zawsze, po tradycyjnej kłótni z matką o niepraktykowanie przeze mnie religii itd
czyli jednak obchodzę i podtrzymuję tradycję, hmm... na swój sposób ale owszem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie