18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
pazuzu 2018-04-18, 13:57 2
Fajne te sporty siłowe...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-04-18, 14:12 9
Słabo. Myślałem, że mu wystrzeli z dupy okrężnica jak nić spidermana a tu takie zaskoczenie.
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2018-04-18, 17:02 33
W sumie to co oni chcą i komu udowodnić? Podniesie to, zrzyga się, zesra się, załatwi sobie kolana i co? Nie rozumiem jaki jest sens tej rywalizacji i czy w ogóle warto tak się poświęcać dla tak błahej rzeczy?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-18, 17:38 5
@Rozchędażacz po co w ogóle cokolwiek robić, wszystko wymaga wyrzeczeń. Najlepiej to się nie urodzić, bo nawet opierdalanie się wymaga zrezygnowania z czegoś innego. Kolesia kręci akurat to, to sobie podnosi Ciężary, rany... to jest TAK proste.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-04-18, 17:55 1
Normalka. Flaki mu ścisnęło. Ja tak mam czasem na kiblu po ostrym chlaniu. Na szczęście kibel mam skierowany na wannę.
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2018-04-18, 17:58 14
Mors_Nigra napisał/a:

@Rozchędażacz po co w ogóle cokolwiek robić, wszystko wymaga wyrzeczeń. Najlepiej to się nie urodzić, bo nawet opierdalanie się wymaga zrezygnowania z czegoś innego. Kolesia kręci akurat to, to sobie podnosi Ciężary, rany... to jest TAK proste.



Typowe myślenie na skróty człowieka o ograniczonych horyzontach. Ludzie poświęcają się dla jakichś idei, mają jakieś wartości, coś robią w jakimś celu, coś chcą osiągnąć a ludzie pokroju bohatera filmiku, tylko wpierdalają i pakują na siłowni dużo, żeby podnosić rekordowe ciężary, przy czym rekordowo narażać się na rekordowe kontuzje, zesrać się i zrzygać przed kamerą i o, jaki jestem wielki, podniosłem 300kg!
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-18, 18:34 7
@Rozchędażacz Jeżeli nie przysrywanie się do ludzi, o to jak żyją i co ich pasjonuje jest jakimś ograniczeniem, to ja się z tego ograniczenia bardzo cieszę. Po pierwsze nie zaprząta mi głowy coś co jest mi bezużyteczne, a po drugie nie robię z siebie chuja. "Ludzie poświęcają się dla jakichś idei" tak, marny procent ludzkości do którego wątpię byś należał.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-04-18, 19:12 3
To nowa dyscyplina, może w przyszłości będzie olimpijska. Po prostu wyniku nie liczy się w kilogramach na sztandze, tylko w metrach zasięgu.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2018-04-18, 19:25 1
Skubany, zrzucał jeszcze w trakcie ciężar, by lepszy wynik wykręcić.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2018-04-18, 19:55 2
Przypomniało mi się music video do kawałka Korna "Twisted Transistor" - tam jest basista rzygający gdzie popadnie - na końcu nawet z nagrodą za "gold medal in Extreme Projectile Vomiting with a record 12 meter hurl"
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2018-04-18, 20:59
Mors_Nigra napisał/a:

@Rozchędażacz Jeżeli nie przysrywanie się do ludzi, o to jak żyją i co ich pasjonuje jest jakimś ograniczeniem, to ja się z tego ograniczenia bardzo cieszę. Po pierwsze nie zaprząta mi głowy coś co jest mi bezużyteczne, a po drugie nie robię z siebie chuja. "Ludzie poświęcają się dla jakichś idei" tak, marny procent ludzkości do którego wątpię byś należał.



Nie "przysrywam się" łośku, tylko zadaję pytanie, bo mnie to dziwi i wyrażam swoją opinię, uważam że jest to bez sensu. A tak w ogóle to na jakiej podstawie twierdzisz, że nie mam żadnych idei, niczemu się nie poświęcam i nic nie chcę w życiu osiągnąć? No zastanów się
Zgłoś
Avatar
mckarmi 2018-04-18, 21:22 5
Rozchędażacz napisał/a:

W sumie to co oni chcą i komu udowodnić? Podniesie to, zrzyga się, zesra się, załatwi sobie kolana i co? Nie rozumiem jaki jest sens tej rywalizacji i czy w ogóle warto tak się poświęcać dla tak błahej rzeczy?



Można tak powiedzieć o każdej dyscyplinie. Co chce komu udowodnić skoczek narciarski, który skacze 250m? Po co to komu? Nie wystarczy 80m? A po co skakać wzwyż 2,45m, jak można 1,20m. Po co bić rekordy w biegu na 100 itd. W każdej dyscyplinie chodzi o posunięcie człowieka do granic jego możliwości/wytrzymałości. Jeśli tego nie rozumiesz, to nie rozumiesz idei sportu i rywalizacji.
Zgłoś
Avatar
Aivio 2018-04-18, 21:57
Wie ktoś ile on w ogóle podnosił?
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2018-04-18, 22:35
mckarmi napisał/a:



Można tak powiedzieć o każdej dyscyplinie. Co chce komu udowodnić skoczek narciarski, który skacze 250m? Po co to komu? Nie wystarczy 80m? A po co skakać wzwyż 2,45m, jak można 1,20m. Po co bić rekordy w biegu na 100 itd. W każdej dyscyplinie chodzi o posunięcie człowieka do granic jego możliwości/wytrzymałości. Jeśli tego nie rozumiesz, to nie rozumiesz idei sportu i rywalizacji.


Ale to, co wymieniłeś, to pozwolę sobie użyć tego sformułowania i proszę mnie źle nie zrozumieć, "cywilizowane" sporty, wypadki nie są na porządku dziennym, można oglądać z rodziną, skoczkowie prezentują jakieś umiejętności, a tutaj fajnie, goście podnoszą duże ciężary, ale sranie, rzyganie przed kamerą tylko po to, żeby ten jebany ciężar podnieść przekracza granice dobrego smaku, nie mów, że nie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie