18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
gucio_gu 2024-09-14, 5:18
Piecu88 napisał/a:

Sraki i nie ma takiego czegoś "jak ścieżka rowerowa" tylko DDR i rowerzysta nie ma pierwszeństwa wjazdu na przejazd dla rowerów jeśli te nie jest sygnalizowane (te akurat jest) Tutaj kwestia jest taka jak gnój jechał szybciej niż te 25 np 40 to biegli od razu przybiją że kierowca nie miał możliwości zauważenia hulajnogi i chroni go wtedy art. 4 PRD



Czyli miał pierwszeństwo.ale jak miał podrasowaną hujnoge,to on zapłaci.No przeto wiedziałem
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2024-09-14, 8:59
baronturbina napisał/a:

Ładnie się przedstawiłeś. Po co tyle agresji? Chcesz o tym porozmawiać?
Czyli hulajcipa może dopierdalac z 50km/h i bez patrzenia wjebac się jak owca?
Fajny chłopak jesteś nie ma co.



Masz jakieś problemy z czytaniem czy z głową? Gdzie napisałem, że ten szczeniak może tak jechać? Zacznij czytać ze zrozumieniem, zamiast układać sobie bajki w głowie ze swoją interpretacją.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-14, 9:41
Maras0803 napisał/a:

Masz jakieś problemy z czytaniem czy z głową? Gdzie napisałem, że ten szczeniak może tak jechać? Zacznij czytać ze zrozumieniem, zamiast układać sobie bajki w głowie ze swoją interpretacją.



I tak, ale zarazem i nie.

[ Dodano 2024-09-14, 09:44 ]
Może sam zacznij czytać ze zrozumieniem? Gucio czy jak mu tam wtrącał iż rowerzysta zawsze ma pierwszeństwo a przejeździe. Miał też problem zrozumieć że to przejazd a nie ścieżka. Nie było mowy o ustępowaniu przy drogach poprzecznych. Za dużo by to dla niego było. Niech podstawy ogarnie.
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-09-14, 10:07
KapitanStuleja napisał/a:

Jebana pizda z pedalską fryzurką bananowego oskarka, powinien co najmniej się połamać.



Te a co ci bananowe oskarki przeszkadzają
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2024-09-14, 15:28
baronturbina napisał/a:

Gościu weź się doedukuj. Ja jebie z lasu jesteście.
Art. 27 ust. 1 ustawy Prawo o ruchu drogowym
Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu dla rowerów, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa kierującemu rowerem, hulajnogą elektryczną lub urządzeniem transportu osobistego oraz osobie poruszającej się przy użyciu urządzenia wspomagającego ruch, znajdującym się na przejeździe.
Tumany! Znajdującego się na przejeździe!!!!!! Jak jest przed przejazdem to małpa wywnioskuje że samochód ma pierwszeństwo!



Znowu się zbłaźniłeś i niedoczytałeś wszystkiego . Idź pieszo bo kogoś zabijesz .
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-14, 15:34
Paszczaku napisał/a:

Znowu się zbłaźniłeś i niedoczytałeś wszystkiego . Idź pieszo bo kogoś zabijesz .


Oj i co teraz? A oczym pisał Gucio co miał problem przejazd drogi rowerowej odróżnić? Przeczytaj co dwa posty wyżej napisałem a potem marnuj tlen.
Zgłoś
Avatar
tyber 2024-09-14, 19:06
@MP1234566789: Nie.
Zgłoś
Avatar
Traba 2024-09-14, 21:51
wilkoala napisał/a:

Mógł mieć pierwszeństwo bo lampy były czerwone, prawdopodobnie z naprzeciwka mieli zieloną strzałkę.
W ogóle nie ogarniam jak działają czasem te przejazdy, dlatego zawsze rozglądam się w prawo i lewo, nawet jeśli mam zielone.



Aleś Tu głupi, przecież masz pierwszeństwo. Po grzyba robić coś bez sensu, np żyć?
Oczywiście racja 100%
Tylko debile sądzą że mają rację bo prawo im ja daje.
Zgłoś
Avatar
jebacruskiescierwo 2024-09-15, 7:57
gucio_gu napisał/a:

Jak jedziesz rowerem po ścieżce czy tam hujnogą to zawsze masz pierwszeństwo przed wszystkimi bez względu na wszystko



Co ty typie pierdolisz? Czytałeś przepisy?
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-09-16, 6:58
jebacruskiescierwo napisał/a:

Co ty typie pierdolisz? Czytałeś przepisy?



Nie czytałem,wiem jak jest
Zgłoś
Avatar
cezar910426 2024-09-17, 9:21
Nie ważne czyja wina. Szkoda że łbem nie przykurwił w ten słup. Brajanek oskarek zajebany
Zgłoś