18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
brn91 2024-09-13, 18:41 1
Cudo

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-13, 18:42 2
Paszczaku napisał/a:

Weź już się schowaj w piwnicy bo bzdury wypisujesz . Jeszcze kogoś zabijesz .


Gościu weź się doedukuj. Ja jebie z lasu jesteście.

Art. 27 ust. 1 ustawy Prawo o ruchu drogowym
Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu dla rowerów, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa kierującemu rowerem, hulajnogą elektryczną lub urządzeniem transportu osobistego oraz osobie poruszającej się przy użyciu urządzenia wspomagającego ruch, znajdującym się na przejeździe.

Tumany! Znajdującego się na przejeździe!!!!!! Jak jest przed przejazdem to małpa wywnioskuje że samochód ma pierwszeństwo!
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2024-09-13, 18:43 1
gucio_gu napisał/a:

No jaki?



Sraki i nie ma takiego czegoś "jak ścieżka rowerowa" tylko DDR i rowerzysta nie ma pierwszeństwa wjazdu na przejazd dla rowerów jeśli te nie jest sygnalizowane (te akurat jest) Tutaj kwestia jest taka jak gnój jechał szybciej niż te 25 np 40 to biegli od razu przybiją że kierowca nie miał możliwości zauważenia hulajnogi i chroni go wtedy art. 4 PRD
Zgłoś
Avatar
Pajak 2024-09-13, 18:59
Nawet ścieżka dźwiękowa pasuje do sytuacji.
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja 2024-09-13, 19:05
massmoth napisał/a:

Jesteś zły bo rucha a ty nie?



Synku jak ja zaczynałem ruchac to ty się u ojca w jajach obijałeś.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-13, 19:12 3
MP1234566789 napisał/a:

Pierwszeństwo to się ma jak się już jest na pasach i przejeżdzie. W tym wypadku i każdym takim, ewidenta wina palanta na hulajnodze.



Faktycznie hulajnogista nie ma pierwszeństwa przed przejazdem (tak jak piesi wchodząc na niego), ale tutaj auto skręcało, gdyby to zrobiło na zielonej strzałce, miałoby obowiązek zatrzymać się jak na znaku stop i wszystkich przepuścić, ale nawet jeśli miało zielone, a hulajnogista też miał zielone, to auto musiało go przepuścić ponieważ skręca w poprzeczną drogę. Nawet jakby nie było świateł to auto musi go przepuścić. To jest niestety bardzo niebezpieczny moment i piszę to z doświadczenia ponieważ codziennie jeżdżę albo rowerem albo hulajnogą el. do pracy i bardzo uważam w takich miejscach, a i tak kierowcy potrafią człowieka zaskoczyć udając tylko że przepuszczają, albo skręcając przed niego na całej pycie (raz się zatrzymałem w takiej sytuacji na aucie kierowanym przez jakiegoś migranta).
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2024-09-13, 19:15
godny podkład
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2024-09-13, 19:38
Pie-sse napisał/a:

Rozwieje wasze watpliwosci, na zielonej strzalce kierowca i tak musi sie zatrzymac przed przejsciem



Rozwieje twoje wątpliwości, warunkowa strzałka się nie świeciła, bo na sygnalizatorze było zielone światło...

[ Dodano 2024-09-13, 19:45 ]
baronturbina napisał/a:

Gościu weź się doedukuj. Ja jebie z lasu jesteście.
Art. 27 ust. 1 ustawy Prawo o ruchu drogowym



Przeczytaj baranie Art. 27 ust. 1a. Sadzisz się jak jebany imbecyl, a chuja się znasz. Wyzywa ameba wszystkich dookoła, a nie potrafi przeczytać ustawy w całości
Zgłoś
Avatar
Adamlosss 2024-09-13, 20:10
Salto milonga jak nic 😂
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-13, 20:16
5e3ek napisał/a:

Chciałem twoja starą poprosić, ale mam mordę pełna ukraińskich kutasów, może nieco później jak będą jak w dupsko ładować to da radę, na razie bardzo niewyraźnie bełkocze.



Tak jak pisałem: głupiś i koniecznie chcesz udowodnić , że po matce.
Co do mojej starej, tobie nie obciągnie, nie dlatego, że masz małego, nie dlatego, że ledwie by się z niego zabrała to już byś kończył, dlatego bo jesteś zwykłą pizdą i niedojebem umysłowym, pewnie po matce
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-09-13, 20:20
jee rozjebał się giń ty mały skurwielu
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-13, 20:55
gucio_gu napisał/a:

ale miał pierwszeństwo,bo był na ścieżce



Był na piździe, a nie na przejściu. Przyjebał w samochód, który prawidłowo skręcał bo zapierdalał jak debil i nie dał kierowcy szansy na reakcję.

Chuj mu w dupę aż po dziąsła
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-13, 21:07
Maras0803 napisał/a:

Rozwieje twoje wątpliwości, warunkowa strzałka się nie świeciła, bo na sygnalizatorze było zielone światło...
Przeczytaj baranie Art. 27 ust. . Sadzisz się jak jebany imbecyl, a chuja się znasz. Wyzywa ameba wszystkich dookoła, a nie potrafi przeczytać ustawy w całości


Ładnie się przedstawiłeś. Po co tyle agresji? Chcesz o tym porozmawiać?
Czyli hulajcipa może dopierdalac z 50km/h i bez patrzenia wjebac się jak owca?
Fajny chłopak jesteś nie ma co.
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2024-09-14, 0:24 1
Ostatnio w Wydarzeniach pokazywali materiał z nagrania z wozu policyjnego, jak policja jedzie jakiś czas za hulajnogistą jadącym 61km/h... ściągneli gościa... dali mu 1k mandatu i wypowiadali się że dopuszczalna prędkość na tym urządzonku to 20km/h - next.gazeta.pl/next/7,151003,31293922,21-latek-pedzil-hulajnoga-elektr...

wydaje mi się że tutaj było więcej niż 20km/h... oboje dostaną mandat.
Zgłoś
Avatar
medykydem 2024-09-14, 5:16 1
Po prostu na przejściu dla pieszych trzeba zwolnić, koniec kropka, a nie na pełnej kurwie przejeżdżać!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie