18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
gucio_gu 2024-09-13, 16:27
baronturbina napisał/a:

Człowieku jak sciezka? nie pisz już. Zobacz jaki tam jest znak.



No jaki?
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-09-13, 16:35 3
Wina kierowcy ale cieszy oko bo ten gnój się nauczy nie zapierdalać bezmyślnie na pełnej przez skrzyżowanie i pomyśli o innych uczestnikach ruchu.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-13, 16:38
gucio_gu napisał/a:

No jaki?



Ty to robisz celowo czy jakiś problem masz?
D-6B



Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-09-13, 16:41
No tak to jest znak dla aut że jest ścieżka i mają ustąpić
Zgłoś
Avatar
Sadziik 2024-09-13, 16:42
Piosenka TOP
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-09-13, 16:42 1
gucio_gu napisał/a:

Czyli auto ma pierwszeństwo przed rowerem?pomyśl logicznie



youtube.com/watch?v=FLFHfHiJf1k
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-09-13, 16:54
@juderaus

Ja z tego ich bełkotu nic nie zrozumiałem,
Jednak auto ma ich puścić
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-09-13, 17:10
gucio_gu napisał/a:

@
Ja z tego ich bełkotu nic nie zrozumiałem,
Jednak auto ma ich puścić[/
W sytuacji takiej jak jak na filmie tak o ile hulajnoga miała zielone. Jeżeli jedziemy autem po drodze głównej to rowerzysta musi Ci ustąpić chyba, że znajduje się już na przejeździe. I tutaj się pojawia problem bo jak w niego wjedziesz to policja stwierdzi, że już był na przejeździe i może stwierdzić, że to Twoja wina. Jeżeli wjedzie Ci w bok ( ja miałem taką sytuację, pedalarz rozjebał mi drzwi w Berlingo) to wina jest rowerzysty. Z kolei jeżeli skręcamy w drogę poprzeczną wtedy zawsze trzeba ustąpić pedalarzom.

Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-13, 17:11 1
gucio_gu napisał/a:

Ja z tego ich bełkotu nic nie zrozumiałem,
Jednak auto ma ich puścić



W tym wypadku tak bo turbohulajpedalista miał zielone, bez sybnalizacji, pierszeństwo ma ten który pierwszy będzie na skrzyżowaniu.
Wolna kurwa amerykanka, kto pierwszy ten lepszy.
Zgłoś
Avatar
Kkkfff 2024-09-13, 17:30 3
Każdy ciśnie na gościa z hulajnogi ale nikt nie wspomina o starej piz.dzie z samochodu. Nie zachowała ostrożności przy skręcie, wymusiła pierwszeństwo, potrąciła gościa. A najlepsze zauważcie ile ciągnęła przed sobą hulajnogą po kolizji i gdzie się zatrzymała,kiedy zaczęła hamować. Totalnie oderwana od otoczenia, klapki na oczy i do przodu szubko do domu, bo obiad musi gotować

[ Dodano: 2024-09-13, 17:35 ]
MP1234566789 napisał/a:

Pierwszeństwo to się ma jak się już jest na pasach i przejeżdzie. W tym wypadku i każdym takim, ewidenta wina palanta na hulajnodze.



Głupi jesteś to i głupio.l gadasz tutaj hulajnogą ma pierwszeństwo, ciąg rowerowy wzdłuż drogi z pierwszeństwem regulowany sygnalizacja. Traktowany jest jak dodatkowy pas jezdni, jak samochód przecina ścieżkę musi ustąpić, jak przy zmianie pasa lub zmianie kierunku. Wina kierowcy ewidentna
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-09-13, 17:38 6
Kkkfff napisał/a:

Każdy ciśnie na gościa z hulajnogi ale nikt nie wspomina o starej piz.dzie z samochodu. Nie zachowała ostrożności przy skręcie, wymusiła pierwszeństwo, potrąciła gościa. A najlepsze zauważcie ile ciągnęła przed sobą hulajnogą po kolizji i gdzie się zatrzymała,kiedy zaczęła hamować. Totalnie oderwana od otoczenia, klapki na oczy i do przodu szubko do domu, bo obiad musi gotować
Głupi jesteś to i głupio.l gadasz tutaj hulajnogą ma pierwszeństwo, ciąg rowerowy wzdłuż drogi z pierwszeństwem regulowany sygnalizacja. Traktowany jest jak dodatkowy pas jezdni, jak samochód przecina ścieżkę musi ustąpić, jak przy zmianie pasa lub zmianie kierunku. Wina kierowcy ewidentna



Dokładnie. Na tym skrzyżowaniu akurat pedalarz ma pierwszeństwo zawsze. Nawet jak jest czarnym żydem pedałem.
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2024-09-13, 17:54 1
Rozwieje wasze watpliwosci, na zielonej strzalce kierowca i tak musi sie zatrzymac przed przejsciem
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2024-09-13, 18:16 3
baronturbina napisał/a:

Nie miał! Nie pisz głupot. Przeczytaj KRD. Przejścia rowerowe są traktowanie jak powinny. Na przejściu ma pierwszeństwo ten co pierwszy jest na pasach.
Nie rozsiewaj bzdur.



Weź już się schowaj w piwnicy bo bzdury wypisujesz . Jeszcze kogoś zabijesz .
Zgłoś
Avatar
massmoth 2024-09-13, 18:17
KapitanStuleja napisał/a:

Jebana pizda z pedalską fryzurką bananowego oskarka, powinien co najmniej się połamać.



Jesteś zły bo rucha a ty nie?
Zgłoś
Avatar
Sebas517 2024-09-13, 18:19
Odnośnie pierwszeństwa, to kiedyś mój instruktor nauki jazdy powiedział mi bardzo ciekawą i wartą zapamiętania rzecz, a mianowicie: "Pamiętaj, na cmentarzach pełno jest ludzi, którzy myśleli że mają pierwszeństwo".
PS: Jebać pedalarzy, hulajnocipy i motopizdy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie